Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2012 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #46
    Cholercia, jeszcze się nie zabrałem, a tu zaraz koniec i wszyscy piszą, że kilka godzin roboty. No cóż, upatrujmy szansy w tym, że nie wszystkie premiery zaliczyłem.

    Comment

    • Sokół83
      szynkarz
      • 12-2004
      • 1598

      #47
      e tam - mie tam zajęło z 30-40 minut
      Z INNEJ BECZKI

      www.fotopolska.eu

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
        e tam - mie tam zajęło z 30-40 minut
        A w uzasadnieniach wpisywałeś: "BO TAK"
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23791

          #49
          Godzinka schodzi na luzie Wypełnione.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Sokół83
            szynkarz
            • 12-2004
            • 1598

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
            A w uzasadnieniach wpisywałeś: "BO TAK"

            Uzasadnienie jest opcjonalne i szczerze mówiąc nie wiem po co ono jest, więc sobie odpuściłem. Plebiscyt spokojnie może funkcjonować bez tej opcji. Zdecydowanie lepiej oddać głos bez uzasadnienia niż żaden. Jak ktoś ma czas niech się w to bawi. Jak nie ma - niech odda same głosy
            Last edited by Sokół83; 06-02-2013, 14:59.
            Z INNEJ BECZKI

            www.fotopolska.eu

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #51
              Jeszcze nigdy nie uzasadniałem swojego wyboru, bo nie widzę w tym sensu. Ale jak komuś leży coś na wątrobie...

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • docent
                Senior
                • 10-2002
                • 5205

                #52
                Ci co najładniej uzasadniają zostaną wyróżnieni. Może
                W ramach drobnego podziękowania za wzięcie udziału w Plebiscycie - pomiędzy uczestnikami wyczarujemy różne piwne gadgety, o których będziemy informować na bieżąco w tym temacie.
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • WojciechT
                  Senior
                  • 09-2012
                  • 2546

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Uzasadnienie jest opcjonalne i szczerze mówiąc nie wiem po co ono jest, więc sobie odpuściłem. Plebiscyt spokojnie może funkcjonować bez tej opcji. Zdecydowanie lepiej oddać głos bez uzasadnienia niż żaden. Jak ktoś ma czas niech się w to bawi. Jak nie ma - niech odda same głosy
                  Ja uzasadniłem prawie wszystkie swoje wybory.

                  Natomiast w wielu kategoriach nie głosowałem w ogóle - np. w sytuacji, gdy dany styl pijam rzadko, bo za nim nie przepadam lub gdy żadne z pitych przeze mnie piw moim zdaniem nie zasługuje na szczególne wyróżnienie.

                  Comment

                  • Browar_Jezyce
                    Senior
                    • 10-2010
                    • 131

                    #54
                    No, głosy oddane. Gdzieniegdzie z wolnymi miejscami, momentami bardzo politycznie niepoprawnie (biorąc pod uwagę browar-bizowy mainstream), ale za to subiektywnie. I tak powinno być
                    Birofile - vlog o piwie
                    Birofile na Facebooku

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #55
                      No dobra, wypełniam... Nieco drażni mnie, że po każdym wyborze lub uzasadnieniu wyświetla mi się góra strony i muszę jechać na dół, żeby kontynuować wypełnianie. Ujmowanie na poszczególnych listach browarów nie produkujących piwa w danej kategorii też zwiększa poziom upierdliwości przez konieczność przewijania strony w skąpo obsadzonych kategoriach.

                      Tyle narzekań, a teraz dla odmiany trochę... narzekań. Po raz pierwszy biorę udział w plebiscycie z poczuciem bezsensu tej czynności. Niektóre z piw umieszczonych przeze mnie na pudle nie dostałyby się pewnie do pierwszej piątki, gdybym miał okazję spróbować chociaż 2/3 konkurentów. Zacząłem, to skończę, ale moje głosy są co najmniej w połowie dalekie od miarodajności. Są po prostu unijne i jakaś rada browarów powinna przegłosować, żeby każdy z uczestników przyszłego plebiscytu otrzymał po jednym egzemplarzu każdego piwa z każdego browaru.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23791

                        #56
                        Wątrób nie ma tyle na rynku...
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          #57
                          No co ty. Jako koneserzy wszystko byśmy wypluwali.

                          Ufff, skończyłem. Z tym bezsensem trochę histeryzowałem, ale niedosyt pozostał, i to spory. Takie życie, nie każdy jest Docentem.

                          PS Za umieszczenie "dymionych" w nazwie kategorii do końca roku będę pisał "ART'cie".

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23791

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            PS Za umieszczenie "dymionych" w nazwie kategorii do końca roku będę pisał "ART'cie".
                            Fak'Cie!
                            Last edited by ART; 07-02-2013, 02:24.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • PiwnicaZamkowa
                              codziennie od 16:00
                              • 05-2011
                              • 805

                              #59
                              Arturze jako Piwnica Zamkowa chcemy ufundować nagrodę uczestnikowi,który np.najbarwniej i najtrafnie uzasadni swoje wybory w Plebiscycie. Co Ty na to?
                              Last edited by PiwnicaZamkowa; 07-02-2013, 02:33.

                              Comment

                              • Rzeszowiak
                                Piwny Radykał
                                • 04-2009
                                • 1596

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi

                                Tyle narzekań, a teraz dla odmiany trochę... narzekań. Po raz pierwszy biorę udział w plebiscycie z poczuciem bezsensu tej czynności. Niektóre z piw umieszczonych przeze mnie na pudle nie dostałyby się pewnie do pierwszej piątki, gdybym miał okazję spróbować chociaż 2/3 konkurentów. Zacząłem, to skończę, ale moje głosy są co najmniej w połowie dalekie od miarodajności. Są po prostu unijne i jakaś rada browarów powinna przegłosować, żeby każdy z uczestników przyszłego plebiscytu otrzymał po jednym egzemplarzu każdego piwa z każdego browaru.
                                Coś w tym jest. Ja nie obsadziłem połowy miejsc, co nigdy się nie zdarzało.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎