Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2014 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Dziś, najdalej jutro będą wyniki. To jest ważne

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      Patrząc na te wszystkie protesty, jak plebiscyt został przeprowadzony i zorganizowany, zaczynam się poważnie obawiać, że wygra go... PSL

      Comment

      • Holy-Grail
        Senior
        • 06-2010
        • 320

        Rodzi się pytanie dla kogo ten konkurs jest organizowany?

        Ta edycja na pewno nie dla głosujących.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
          zaczynam się poważnie obawiać, że wygra go... PSL
          Polish Strong Lager ?

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Holy-Grail
            Senior
            • 06-2010
            • 320

            O Browarbizie wspaniały,
            jakim zachwytem wypełnia mnie
            twoje bogactwo.
            Ty nie jesteś jak dziwka, co się sprzedaje.
            Ty się biednym oddajesz.

            (zapamiętany jakiś tam tekst, któreś tam kapeli)


            Czyli w końcu dla kogo jest ten konkurs na piwo roku?

            Bo rozumiem, że komu zależało ten zdążył.
            Czyli, że wyniki są miarodajne dla zależających?

            W takim razie kiście się dalej w zależającym sosie.

            Comment

            • ramidus
              Member
              • 05-2014
              • 93

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
              no tak, ale zawsze można "sadzić sobie pstryczki w nos" w gronie 200 osób, a nie kameralnie po 5-6 przy danym stoliku :]
              Przy czym ciezko o to, w koncu nowe 194-195 osob zrobilo za malo przez ostatnie 10 lat dla browarbizu, kultury piwnej i czegostam jeszcze, zeby moc sie wypowiadac

              a zeby nie calkiem offtopicowac - te glowne style piwne (np tu: http://www.wiki.piwo.org/Zestawienie...3w_piw_(tabela) ) - mowie o tych 23 - to problem, zeby przyszloroczny plebiscyt je obejmowal, po nich grupowal? bo wszak ARTomat ma przypisanie do stylu (czy tam podstylu czy gatunku czy jak to tam sie zwie) ? 23 to troche duzo, ale chyba njprosciej tak to ogarnac?
              Last edited by ramidus; 14-02-2015, 15:48.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                Dziękuję Wam za głosy, komentarze, troskę i sugestie odesłania mnie do komory gazowej.

                Brodzisław, to jest moje pierwsze i ostatnie ostrzeżenie, kolejny żarcik w stylu którym zaprezentowałeś spowoduje wysłanie na łączkę. Permanentnie. Udzielałeś się w browarbizie podczas plebiscytu więc nie jojcz że nie zdążyłeś zagłosować, tylko dlatego że dostałeś maila o wpół do dwunastej. To się tyczy też Ciebie Kopyr, za szastanie chujami powinieneś dostać co najmniej bana czasowego.

                Informacja o trwającym PNPR była widoczna na głównej stronie i podstronach, w nagłówku wisiał bannerek, na Fejsie było też info, mail przed zakończeniem miał tylko na celu przypomnieć ostatnim niedobitkom. Można było oczywiście wcześniej wysłać info, ale nie zawsze przy tak dużej bazie danych jest elastyczność i dostępna możliwość. Przykro mi że ktoś mimo to nie zdążył zagłosować. Doświadczenie uczy, że niezależnie ile czasu by się nie dało, zawsze dla kogoś go zabraknie.

                Kompiluję obecnie wyniki do jadalnej formy i jeśli się uda mi skończyć, to dzisiaj je zdążę opublikować / względnie jutro do południa.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Brodzislaw
                  Senior
                  • 09-2013
                  • 1020

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dziękuję Wam za głosy, komentarze, troskę i sugestie odesłania mnie do komory gazowej.

                  Brodzisław, to jest moje pierwsze i ostatnie ostrzeżenie, kolejny żarcik w stylu którym zaprezentowałeś spowoduje wysłanie na łączkę. Permanentnie. Udzielałeś się w browarbizie podczas plebiscytu więc nie jojcz że nie zdążyłeś zagłosować, tylko dlatego że dostałeś maila o wpół do dwunastej. To się tyczy też Ciebie Kopyr, za szastanie chujami powinieneś dostać co najmniej bana czasowego.
                  Chyle głowę w pokorze ...

                  Comment

                  • jaw7
                    Senior
                    • 10-2012
                    • 173

                    nareszcie Art pokazał że ma jaja -brawo!

                    Comment

                    • Estrelicia
                      Senior
                      • 09-2014
                      • 108

                      Dawno się tak nie ubawiłam czytając forum :
                      ten nie zdążył,
                      ten nie dostał maila,
                      ten dostał ale za późno,
                      ten jechał samochodem,
                      ten nie miał czasu,
                      ten miał ale akurat wtedy nie miał
                      A mówią na mieście, że baby są marudne Wasze zdrowie Panowie

                      Comment

                      • DariuszSawicki
                        Senior
                        • 08-2012
                        • 2868

                        Tak sobie czytam Wasze komentarze z których sporo nerwów i stresów jakiś...
                        Wypijcie piwko przy dobrej muzyce i wyluzujcie.
                        Ja spokojnie zagłosowałem, wiedziałem kiedy to zrobić, dla mnie wszystko było czytelne, mimo, że też pracuję, a i sporo piję. Ja do Arta nie mam żadnych pretensji.
                        Plebiscyt ten to też trochę i zabawa, dla mnie przyjemna, ale i poważna, bo chyba z pół godziny wypełniałem pola. Pozdrawiam wszystkich

                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          Zobaczyłem, zdążyłem, wybrałem, zagłosowałem, czekam na wyniki, podziękowanie dla Artura za pracę.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • Janko72
                            Member
                            • 02-2014
                            • 51

                            Kto się interesował tematem to zdążył, drogi Arcie kiedy wyniki?

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              Podczas zestawiania wyników okazało się że spośród nieco ponad 2000 piw których można było wybierać, kilka z nich, kluczowych dla wyników jednej z kategorii plebiscytu, zostało niewłaściwie do niej przyporządkowanych. W związku z tym, uznaliśmy że najsensowniejszym krokiem będzie poukładanie tego i umożliwienie głosującym sprawdzenie i ewentualne poprawienie swoich typów jeśli byłoby to konieczne.

                              Plan zakłada poprzenoszenie dzisiaj tych kilku piw do właściwych kategorii, jutro otwarcie możliwości głosowania na dodatkowych kilka dni, także jutro wysłanie info do wszystkich zainteresowanych (co pewnie ucieszy spóźnialskich) a ogłoszenie wyników odbędzie się mam nadzieję już bez przeszkód 23. lutego.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎