Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • LESNICZYy
    Senior
    • 01-2018
    • 950

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Marudy... Po 18 latach jak zmieni się żonę to też jakoś dziwnie. Niby fajnie, ale... No to czekamy.
    Nowa żona od razu robi dobrze a na nowym forum jakoś tego brakuje .

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12201

      #77
      Mi najbardziej w tej sytuacji brakuje komunikacji ze strony Arta. Przedstawienia jakiegoś planu, a nie rzucanego od czasu do czasu "jak skończę to, to zjamię się tamtym".
      Dzięki NIemu nie byłoby szkieletu forum, ale dzięki wielu forumowiczomom nie byłoby treści, a co za tym idzie sensu jego istnienia. A to już wiąże się z prowadzeniem sklepu...

      Comment

      • Zybex
        Senior
        • 07-2012
        • 222

        #78
        Dziennik Piwny - nie ma czy nie mogę znaleźć?

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zybex Wyświetlenie odpowiedzi
          Dziennik Piwny - nie ma czy nie mogę znaleźć?

          Nic nie ma

          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #80
            Darku, nie mam czego komunikować - prostuję sprawy wraz z możliwościami czasowymi i przechodzę do kolejnych, na razie mam do ogarnięcia jeszcze sprawy sklepowe, bez tego nie przejdę dalej. Zajmuję się tym po godzinach. Można się domyślać że po godzinach zajmuję się też życiem, sprawami rodzinnymi, chwilą odpoczynku i takimi tam drobiazgami.

            Wiele prostych z pozoru spraw wymaga długiego wyłuskiwania z ton starego i nowego kodu.

            Samo pisanie na Forum jest zależne od BrowarBizowiczów czyli od Was samych.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • yaro74
              PremiumUżytkownik
              • 09-2012
              • 2089

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Samo pisanie na Forum jest zależne od BrowarBizowiczów czyli od Was samych.
              Niestety, na razie niewiele można pisać. Artomat nie działa, żeby sprawdzić np czy jakieś piwo było już opisane trzeba przejrzeć kilkadziesiąt a nawet w Belgii ponad sto stron, bo listy piw nie ma, a wyszukiwarka nie działa.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi

                Niestety, na razie niewiele można pisać. Artomat nie działa, żeby sprawdzić np czy jakieś piwo było już opisane trzeba przejrzeć kilkadziesiąt a nawet w Belgii ponad sto stron, bo listy piw nie ma, a wyszukiwarka nie działa.
                Wyszukiwarka - faktycznie klops, nie zwróciłem na to uwagi - puściłem reindeksację i pewnie od jutra wyszukiwarka będzie hulać ponownie.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • majeure
                  Senior
                  • 03-2011
                  • 315

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi

                  Niestety, na razie niewiele można pisać. Artomat nie działa, żeby sprawdzić np czy jakieś piwo było już opisane trzeba przejrzeć kilkadziesiąt a nawet w Belgii ponad sto stron, bo listy piw nie ma, a wyszukiwarka nie działa.
                  To tylko półśrodek, ale jeżeli znasz browar warzenia, to w ramach danego kraju można wątki (piwa) posortować alfabetycznie:
                  Filter -> Sort By: Temat; Order: Ascending.

                  Comment

                  • Vespe
                    Junior
                    • 06-2007
                    • 5

                    #84
                    Priorytety na dziś to
                    1. Baza Browarów
                    2, Baza piw

                    Comment

                    • LESNICZYy
                      Senior
                      • 01-2018
                      • 950

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Vespe Wyświetlenie odpowiedzi
                      Priorytety na dziś to
                      1. Baza Browarów
                      2, Baza piw
                      Dziennik piwny !

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi

                        Dziennik piwny !
                        Kolekcjonerstwo
                        ARTomat

                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • yavo
                          • 03-2009
                          • 909

                          #87
                          Wolałbym wyszukiwarkę i historię zamówień w sklepie

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yavo Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wolałbym wyszukiwarkę i historię zamówień w sklepie
                            Wyszukiwarka już działa.

                            Rejetracja w Browarbiz / Centrum Piwowarstwa przywrócona,
                            Last edited by ART; 14-10-2020, 15:33.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • yavo
                              • 03-2009
                              • 909

                              #89
                              Bąbeczka, jeszcze tylko historia zamówień i będę szczęśliwy - kupiłem od Was niedawno pięć kilo słodu i za cholerę nie pamiętam, co to było (Pale Ale Maris Otter albo zwykły Viking), a stoję z notatkami .

                              Comment

                              • chechaouen
                                Senior
                                • 01-2011
                                • 1180

                                #90
                                A tak orientacyjnie ART, to kiedy Dziennik Piwny może wrócić? Tak mniej więcej. Nie popędzam, ale miejsce w notesie mi się kończy

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎