Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    też żałuję, po prostu żal mi 18 lat zaangażowania w browar biz, dziś już przestałem fotografować nowe piwa, zdjęcia odwiedzonych browarów pojawią się na moim profilu na FB, chętnych zapraszam do dodawania do znajomych, Pendragon, uzupełniaj nowe browary, link do mapy mam już w ulubionych
    Last edited by becik; 04-11-2020, 23:11.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12118

      Ja nie skreślam bbizu. To, że tak się skończy było do przewidzenia. Można to potraktować jako dość bolesne doświadczenie. O przenosinach, konieczności zmian mowa była od dawna. Przestałem opłacać premium użytkownika, bo nic się nie działo. A teraz, kiedy byłbym gotowy to zrobić, bo coś się zadziałało, to nawet nie wiadomo jak...

      Nie chce się wtrącać do prowadzenia biznesów, ale czytam tu wiele wpisów ludzi, którzy oferują pomoc, a oferta bez odpowiedzi... i to już jest dziwne... Art nie baw się w prezydenta i racz się komunikować z ludźmi którzy chcą pomóc, bo to jakaś dziwna sytuacja jest. To się często nie zdarza, że bezinteresownie ktoś chce pomagać komuś w biznesach. Bo nie oszukujmy się, że sklep i bbiz to tak odrębne sprawy...

      Jeśli to to problem techniczny, to może zrzućmy się na firmę, która sprawnie to poskłada. Napisz (może na priv) ile ewentualnie to kosztuje, może w grupie jakoś zadziałamy.

      ps.

      przypominam o sygnalizowanych problemach z umieszczaniem zdjęć.




      Last edited by darekd; 05-11-2020, 00:35.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi

        przypominam o sygnalizowanych problemach z umieszczaniem zdjęć.
        Podobno już działa...

        Comment

        • tomek35
          Senior
          • 02-2007
          • 497

          Lepsze jest wrogiem dobrego.
          Trzeba było postawić na dwie wersje: "starą" dla tradycjonalistów i nową dla chętnych.
          Ja kompletnie się tu gubię, jak dla mnie zmiana stronki browarbiz to za duża rewolucja.

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12118

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
            Lepsze jest wrogiem dobrego.
            Trzeba było postawić na dwie wersje: "starą" dla tradycjonalistów i nową dla chętnych.
            Ja kompletnie się tu gubię, jak dla mnie zmiana stronki browarbiz to za duża rewolucja.
            Główna strona jest przeładowana, o tym już była mowa. Po poprawkach szybko moim zdaniem będzie można się przyzwyczaić, szczególnie biorąc pod uwagę stare niedogodności.

            Comment

            • chechaouen
              Senior
              • 01-2011
              • 1180

              Też uważam, że co do wyglądu i układu strony to kwestia przyzwyczajenia. Bardziej boli ciągły brak dla mnie - i pewnie dla wielu - kluczowych elementów takich jak Dziennik Piwny czy Lista Piw. A jeszcze bardziej brak jakiejkolwiek komunikacji ze strony ARTa. Ja nie mówię, że mają tu paść od razu konkrety i szczegółowy raport co i jak. Ale jakiś ogólny zarys na czym polegają problemy i kiedy - mniej więcej - można się spodziewać kolejnych postępów byłby super.

              Comment

              • AaLeX
                Senior
                • 07-2011
                • 569

                To co teraz sie dzieje to jest dramat. Zawsze otwierałem pełną listę piw, tam wyszukiwałem aktualnie spożywane i oceniałem. Teraz się nie da, nie ma listy, nie idzie nic znaleźć. Problemy z certyfikatami to był pikuś przy tym co jest teraz a szkoda, bo portal był naprawde fajny

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  Na andku słabo widać co jest nowe bez logowania - na starej było lepiej. Logowało się dopiero gdy chciało się skomentować. Tego mi brakuje.
                  W wersji na kompa jest czytelniej, ale mimo wszystko przy tej ilości postów "what's new" z poprzedniej strony bez logowania była pomocniejsza dla osób zaglądających częściej.
                  W przypadku większej ilości postów per day przydałaby się opcja wejścia w wątek po zalogowaniu i wybrania opcji "pokaż najnowsze w wątku". Dziś albo wchodzisz w początek wątku, albo skrótem do ostatniego posta. Wcześniej było lepiej.
                  Obecnie jest "Nowe tematy" i "Dzisiejsze wpisy" - nie bardzo łapię ideę takiego podziału. Wcześniej "what's new" oraz oznacz jako przeczytane był sensowniejszy. To funkcjonalizm a nie przyzwyczajenie.
                  Jak już pisałem wcześniej są też plusy, ale czy edycja profilu już została odblokowana? Bo nie komunikuje się z nami co zostało zrobione, a co zostanie zrobione. A co nie. Skrzynki też chyba są zapchane jakimiś starymi PW, jak było u mnie.
                  Nie dziwię się powyższym opiniom, bo pomimo archaiczności po uproszczeniu głównej w poprzednim looku brakowało funkcjonalności na głównej i byłoby OK. Tu trzeba wiele rzeczy budować od początku. A to wymaga pracy. Pytanie czy to ma sens?!
                  Dla przykładu forum fiatpunto.com.pl też archaiczny, ale wciąż żywy mimo archaiczności - kopalnia wiedzy dla użytkownika takiegoż pojazdu. dws.org.pl, czyli dla miłośników historii - też nie jakiś fajerwerk jak w fly4free.pl, gdzie stoją za tym duże pieniądze od pośredników i dostawców usług. Piwo.org jak już z piwnego świata - mnie nie przekonał nowy look, po zmianach, ale jest aktualnie i admin oraz moderatorzy dostępni. Również od lat użytkowany wino.org.pl też na starym kodzie wciąż działa. To tylko kilka przykładów for, które działają mimo braku sponsorów, reklam i na starych zasadach. Jeśli przeniesienie tylko zawartości forum zajęło miesiąc to ile może zająć przeniesienie wszystkiego ze starego i uaktualnienie do nowego?? Czy to było konieczne??

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    Obecnie 344 osób online a tylko 11 zarejestrowanych. Starzy userzy to 3% użytkowników forum wiec nie dla nas ta zmiana.
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • darekd
                      PremiumUżytkownik
                      • 02-2003
                      • 12118

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi

                      Podobno już działa...
                      Udało się zamieścić jedno zdjęcie (i to nie klikając na aparacik w rogu "share photos") a potem już nie...

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        Daje się przez "aparacik". Gorzej, że nie wiem jak skasować . Profilu dalej nie da się.
                        Last edited by e-prezes; 08-11-2020, 07:47.

                        Comment

                        • darekd
                          PremiumUżytkownik
                          • 02-2003
                          • 12118

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Daje się przez "aparacik". Gorzej, że nie wiem jak skasować . Profilu dalej nie da się.
                          Tylko, że w niektórych przypadkach pojawia się nonsensowny komunikat: "Please upload at least one photo"...

                          Comment

                          • fidoangel
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 3489


                            tag_cloud


                            Collapse

                            #kufle #szklanki #warszawa #zadarmo 부천오피 분당건마 분당오피 선릉건마 선릉안마 선릉오피 수원건마 수원오피 오피쓰 울산건마 울산안마 울산오피 인천오피 천안오피 청주건마 청주오피

                            Tak wygląda Tag-cloud, ciekawe, nieprawdaż
                            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                            Comment

                            • dadek
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 4538

                              Już się da się wrzucić fotkę?? Chyba jednak nie, bo jakoś nie widzę nigdzie galerii... Chyba, że jest gdzieś ukryta pod jakimiś angielskimi wyrażeniami których nie rozumiem: (

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                Toż powyżej dodałem!! Darek w Saalfelder bock też dodał, więc się da. Dadek mowa o fotkach w wątkach, a nie galerii, bo jej nie ma.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎