Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi

    Stworzenie nowego tematu - klikasz NEW TOPIC nad listą wątków w danym dziale.
    Można działać [w rubryce Write something...] co tłumaczę [Treść wiadomości]

    https://www.browar.biz/forum/piwo/br...nowym-serwerze

    Przy tłumaczeniu można się kierować gotowymi wzorcami z innych forów (jeśli ktoś jest użytkownikiem, to może iść sprawniej)
    Last edited by darekd; 13-11-2020, 13:22.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      Powoli odgrzebuję trupy Dziennik piwny powinien już być dostępny. Komentarze odnośnie DP proszę wpisywać w odpowiednim temacie: https://www.browar.biz/forum/piwo/br...szenia-bledow/
      Last edited by ART; 21-11-2020, 14:01.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • AaLeX
        Senior
        • 07-2011
        • 569

        Gdzie jest całościowa lista piw???

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4538

          Lista dodanych piw - gdy klikniemy na "wszystkie" pokaże się strona z ostatnimi 50 piwami. A jak przejść do wcześniejszych stron? Uzupełniam DP (październik, listopad) i w ogóle nie wiem czy cokolwiek się dodaje bo nie ma jak sprawdzić.

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6075

            Są jakieś wieści co listy piw? Ramy czasowe? Może w ogóle nie będzie?

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              Jeśli ten okres przejściowy będzie trwał w podobnym interwale czasowym co aktualizacje w dawnym b.biz przed przenosinami to ostatni chętni stracą zapał do merytorycznego pisania tu. Praca Dadka, Pebejota, bastiona czy innych użytkowników, którzy zapełniali treścią dział Piwo - Gdzie będzie zmarnowana. Mimo pandemii blogosfera obfituje w nowe wizyty w browarach, relacje... Z braku galerii leży też reszta wartościowych części dawnego b.biz. Jestem zdania, że konwertowanie tego forum na j. polski zajmie tyle potrzebnej energii, że nie starczy na resztę. Tę istotną.
              Nadzieją jest wizyta tabletkowego trola , co sugeruje, że jeszcze nie zniknęliśmy w odmętach internetowego niebytu, ale chyba o takich wizytach nam nie chodziło.

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9729

                Tak sobie w chwilach okołoświątecznego nicnierobienia policzyłem, że mam ponad 80 ocenionych piw, czekających na wpisanie albo zgłoszenie i wpisanie...
                Tzn. doliczyłem do 80-ciu i dalej mi się już nie chciało. Nadal staram się wykrzesać nieco obowiązkowości (he-he) i oceniać piwa, które (o ile pamiętam) piję po raz pierwszy.
                Aż sam jestem ciekaw, jak długo dam radę... Żeby nie było - nie poganiam, nie mędzę, po prostu - poświąteczny spleen i wylanie żalów na klawiaturę. Pozdrawiam.

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12118

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Aż sam jestem ciekaw, jak długo dam radę... Żeby nie było - nie poganiam, nie mędzę, po prostu - poświąteczny spleen i wylanie żalów na klawiaturę. Pozdrawiam.
                  No właśnie brakuje mi Twoich (i jeszcze paru osób) opisów. Nie koncentruję się specjalnie na opisie krajowej produkcji, ale nawet liczba opisów tych wpisanych do bazy jest nikła. Zagranica już całkiem kuleje. Zauważyłem, że liczba opisujących i wyświetleń spadła drastycznie... Chyba prędzej skończy się covidova pandemia niż ten proces przenosin...

                  Dodam, że brakuje trójkąta za zgłaszaniem uwag...
                  Last edited by darekd; 28-12-2020, 21:00.

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9729

                    No... się celebem prawie poczułem... Poważniej trochę - kiszę też ciągle w notatkach sporo nieoczywistych piw słowackich, które udało mi się wysączyć w czasie wrześniowego brykania po Tatrach. Ale cóż - jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie, co nie znaczy, że nowa strona jest łatwa i intuicyjna.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      Panowie... koledzy... bądźmy szczerzy... ilość merytorycznej treści Tu zapełniamy My sami. Nikt za nas tego nie zrobi. Intuicyjność strony dla przetrwania tej treści jest nieistotna. Jeśli ktoś ma chęć niech pisze, bo bez tego to nie będzie po co tu wchodzić.

                      Comment

                      • darekd
                        PremiumUżytkownik
                        • 02-2003
                        • 12118

                        Dokładnie. Pancernik - te słowackie możesz przecież spokojnie opisać!

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9729

                          W sumie - fakt. To będzie jakieś postanowienie noworoczne...

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            Potrzebuję na ochotnika człeka, któremu na dniach przydzielę dostęp do wprowadzenia nowych browarów do kolejki. Nieodpłatnie gratis i za friko, za to niewdzięczność gwarantowana
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • kaczka116
                              Senior
                              • 10-2015
                              • 1350

                              Ja czekam na dziennik odświeżony z większą ilością styli i możliwością edycji/przeniesienia w razie pomyłki np kontraktu lub literówek i nieograniczona liczba znaków w tytule
                              Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                              Untappd

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                Dziwnie wygląda teraz Browar.biz

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎