Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Włącz w smartfonie google lens i nakieruj aparat na tekst to będziesz miał tłumaczenie. Lub skorzystaj z translatora na stronie. A wyczyściłeś skrzynkę ze starych maili? Sprawdź wszystkie foldery i pokasuj stare wiadomości.

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      Nie uważasz, że to trochę dziwne by na polskim portalu trzeba było korzystać z tłumacza?

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        Nie chce mi się już komentować tego forum. Wskazałem Ci jak sobie radzić zamiast narzekać.

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4305

          Niestety, nadal nie ma bazy browarów. Z mojego punktu widzenia to największe utrudnienie.

          Comment

          • pizmak666
            Senior
            • 12-2006
            • 1898

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
            Próbuję ale nic z tego, ciągle mam jakieś komunikaty na czerwono po angielsku, których nie rozumiem. Możliwe, że ja coś robię nie tak ale nie ogarniam tego. Przepraszam kolegów, którym mimo najszczerszych chęci nie odpowiadam na wiadomości.
            Dadek, zapewne masz zapchaną skrzynkę. Art migrował całą korespondencję od rejestracji.
            Musisz usunąć wiadomości do poniżej 100 sztuk.
            „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

            "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

            Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

            Comment

            • heckler
              Senior
              • 09-2012
              • 1817

              Odkąd na forum zaczęła się ,dobra zmiana, praktycznie przestałem TU zaglądać. Nie podoba mi się ta zmiana. Jest mało czytelnie i tak jakoś dziwnie. Podobnie jak dadek mam pytanie : czemu i jak długo do czytania forum będzie potrzebny translator??
              Dobrze pamiętam jak kiedyś pisaliście ,że na Polskim forum nie będziemy pisali wszystkimi językami świata. Teraz jeb i jest polsko - angielski tekst.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                I cię rozumiem! Choć mnie anglicyzmy nie przeszkadzają. Wynikają z darmowego skryptu jak mniemam wraz serwerem nabytym po przenosinach. Największym jednak bólem jest brak dostępu do galerii zdjęć. Całej bazy danych kolekcjonerstwa, z której się korzystało i ją się budowało od lat. Nie wspomnę o braku aktualizacji bazy danych piw i browarów od końca września, gdy przerzucono forum na nowe miejsce.

                Comment

                • heckler
                  Senior
                  • 09-2012
                  • 1817

                  Cóż bez galerii to niektóre, a nawet większość postów traci jakikolwiek sens. Generalnie to od pół roku nie zmieniło się tu nic, więc po co było cokolwiek robić, przenosić skoro jest jeszcze gorzej. Nie wiem , czy to wina mojego starego systemu XP (taki mam w pracy) , czy tak po prostu jest, ale w dziale Czechy nie mogę założyć nowego wątku.

                  Comment

                  • pebejot
                    Senior
                    • 01-2010
                    • 1412

                    Przenosiny browar.biz i przywracanie wszystkich baz, funkcji przypomina proces przeprowadzania szczepień na Covid w Polsce, a tłumaczenia o trudnościach obiektywnych i braku czasu odzwierciedlają konferencje ministerstwa zdrowia.

                    Widać po ilości odsłon postów, aktywności i obecności użytkowników, że browar.biz powoli umiera.

                    Comment

                    • pizmak666
                      Senior
                      • 12-2006
                      • 1898

                      Za dwa dni minie pół roku od przeprowadzki na nowe serwery. Drogi ARTcie, można prosić o dwa zdania komentarza jak idą (czy idą?) prace? Wiem, że nie jestem najbardziej aktywnym członkiem tej społeczności, ale myślę, że dwa zdania komentarza forumowiczom się należą.

                      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23782

                        Najmocniej przepraszam wszystkich zainteresowanych. Dłubię przy tym w wolnych chwilach, których w szczycie sezonu piwowarskodomowego mam bardzo mało. Jest kilkadziesiąt osób wspierających działanie serwisu finansowo w postaci premiumużytkownictwa, co pozwala mi na pokrycie części kosztów serwisu, resztę kosztów pokrywam pracując zarobkowo. Nierealne jest żebym zachęcił 700-1000 osób do wspierania serwisu w taki sposób by ktoś mógł przejąć moje obowiązki w pracy tak bym mógł wyłącznie zająć się serwisem w pełni i zgodnie z oczekiwaniami. Prace idą więc bardzo powoli. Jeszcze raz najmocniej przepraszam wszystkich zainteresowanych.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • pebejot
                          Senior
                          • 01-2010
                          • 1412

                          A jakieś prognozy? Galeria, spis browarów?

                          Comment

                          • LESNICZYy
                            Senior
                            • 01-2018
                            • 950

                            Nowe browary i nowe piwa . Bez tego możemy śpiewać : Dobry Jezu ...

                            Comment

                            • pebejot
                              Senior
                              • 01-2010
                              • 1412

                              To może inaczej. Czego udało się dokonać przed ostatnie trzy miesiące?

                              Comment

                              • yavo
                                Młóto w butach
                                • 03-2009
                                • 909

                                Słuchajcie, a może inaczej - może pomogłaby zrzutka na ogarnięcie tego przez kogoś z zewnątrz?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎