Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4994

    Ja jestem ciekaw jak ART rozwiąże sprawę pobierania pełnej opłaty i dostarczania w zamian niepełnowartościowego towaru.
    Tzn czy ART przedłuży płacącym Premium o czas gdy browar.biz jest wybrakowany.
    Pytam bo sam mam opłaconego Premiuma do kwietnia 2022, a nowa strona już prawie 9 miesięcy (jak ciąża) nie działa tak jak powinna.
    5400 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2835

      Ty tak na serio ... ?
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 4994

        Czasem konia trzeba potraktować ostrogą by ruszył z robotą.
        5400 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
          Czasem konia trzeba potraktować ostrogą by ruszył z robotą.
          Obawiam się, że tutaj może bardziej pasować tytuł klasyku z końca lat 60-tych: "Czyż nie dobija się koni?"
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            Nie chcę być defetystą, ale trzykrotny wzrost płatnych userów, w sytuacji, gdy jest to 1/3 tego forum co była to nie wróży dobrze. No chyba, że mobilizacja starej gwardii da efekt finansowy. W przeciwnym wypadku ten rok będzie ostatnim b.bizu. Te ~8000 PLN i tak to będzie umieralnia, bo zero wsparcia programisty/administratora.

            Comment

            • slawekkazek
              Senior
              • 01-2003
              • 544

              Przypuśćmy, że ktoś nowy zechce zostać członkiem wspierającym. Przez ostatnie 10 minut usiłowałem odnaleźć jakąkolwiek informację na ten ten temat na stronach browar.bizu - bez większych sukcesów. Odnosząc się do poprzedniej wypowiedzi - w obecnej sytuacji to nie defetyzm a brutalna prawda. Zakładka Contact Us natychmiast odrzuca, bo jest po angielsku - rzecz jasna nie tylko tam zderzymy się z językiem angielskim. Większość kojarzy zapewne dowcip kończący się zdaniem: Ty przestań narzekać, w końcu wyślij ten list na loterię! Ba, ale jak to zrobić? Najbliższa kolektura wydaje się zamknięta...

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                Trzeba szukać w subskrypcjach, ale też długo szukałem
                Last edited by e-prezes; 30-04-2021, 11:55.

                Comment

                • beerek62
                  Senior
                  • 04-2010
                  • 1036

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slawekkazek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Przez ostatnie 10 minut usiłowałem odnaleźć jakąkolwiek informację na ten ten temat na stronach browar.bizu - bez większych sukcesów.
                  W tymże temacie na poprzedniej stronie, post #249 jest link do bycia premiumem.

                  Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                  Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4305

                    Czy ktoś może krótko acz treściwie i bez zbędnego utyskiwania na niemoc innych użytkowników może poradzić, jak poruszać się w tym okaleczonym bbizie chcąc dodać ocenę jakiegoś piwa? Którego nazwy nie da się, ot tak, znaleźć w wyszukiwarce.
                    Pod nieobecność bazy piw stało się to wyjątkowo uciążliwe.
                    Szukałem właśnie Dymionego z Hrubieszowa i nici...

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      Wpisz "Sulewski" i w wyszukiwaniu zaawansowanym ogranicz do działu Piwo - konkretnie to powinno wyszukać wszystkie piwa z tego browaru. Ja tam nie widziałem takiego i też nie kojarzę, gdy żona przywiozła mi zestaw z eskapady tam.
                      Last edited by e-prezes; 05-05-2021, 19:27.

                      Comment

                      • Prusak
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 4305

                        Dzięki. To także instrukcja na przyszłość. Piwa takiego rzeczywiście nie ma, widocznie sezonowo była taka partia. Piłem zresztą cztery miesiące po dacie przydatności.

                        Comment

                        • zdezo
                          Junior
                          • 09-2004
                          • 28

                          Czy kiedykolwiek będzie jeszcze wgląd do etykiet? Ponad pół roku przenosin to chyba jakaś kpina. Albo celowe działanie. Tylko po co?
                          Kasztelan - the best of beers

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zdezo Wyświetlenie odpowiedzi
                            Czy kiedykolwiek będzie jeszcze wgląd do etykiet? Ponad pół roku przenosin to chyba jakaś kpina. Albo celowe działanie. Tylko po co?
                            Miałem nadzieję tym działaniem wykurzyć stąd malkontentów i roszczeniowców, ale za cholerę mi nie idzie a tak poważniej to zasoby kolekcjonerskie i wszystkie inne są na miejscu. Czekają "tylko" na przepisanie oprogramowania.


                            Mimo wszytko zapraszam chętne osoby do wspierania Browarbizu:

                            może nie jest to poukładane jeszcze w zadowalający sposób, ale jest.

                            Obecnie zależy na tym 27 osobom. Dzięki i pozdro.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Javox
                              PremiumUżytkownik
                              • 11-2009
                              • 6077

                              jak będzie np. "lista piw" to wracam i płacę.... na razie urlop

                              Comment

                              • anteks
                                maruda
                                • 08-2003
                                • 10737

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi

                                Miałem nadzieję tym działaniem wykurzyć stąd malkontentów i roszczeniowców, ale za cholerę mi nie idzie a tak poważniej to zasoby kolekcjonerskie i wszystkie inne są na miejscu. Czekają "tylko" na przepisanie oprogramowania.


                                Mimo wszytko zapraszam chętne osoby do wspierania Browarbizu:

                                może nie jest to poukładane jeszcze w zadowalający sposób, ale jest.

                                Obecnie zależy na tym 27 osobom. Dzięki i pozdro.
                                Jak by tych którym zależy przez ten ostatni miesiąc ubyło
                                Mniej książków więcej piwa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎