Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi

    Cóż za wymowna cisza...
    Charakter pytania sugerował że jest, hm, retoryczne. Nie znam odpowiedzi na nie.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      Nie było retoryczne. Naprawdę byłem ciekawy, czy ten brak czasu to jeszcze miesiąc, dwa, pięć, dziesięć... czy są tu w ogóle jakieś perspektywy, ramy czasowe, czy spotkamy się tu w jakieś pięć osób w sierpniu 2023 i usłyszymy od Ciebie jaki to jesteś zbyt zajęty, żeby coś zrobić z serwisem.

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        To ja zagadnę mniej natarczywie i inwazyjnie. Czy ciągły brak listy piw i możliwości dodawania nowych piw wynika bardziej ze wspomnianego braku czasu i trzeba uzbroić się w cierpliwość, czy jednak przeszkody techniczne okazały się tak trudne do pokonania, że nie należy spodziewać się rozwiązania tego problemu i przywrócenia tej podstawowej funkcji forum. Przyznam, że brak tej sekcji przez tak długi czas na tego typu portalu to już niezłe kuriozum...

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6077

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
          To ja zagadnę mniej natarczywie i nieinwazyjnie. Czy ciągły brak listy piw i możliwości dodawania nowych piw wynika bardziej ze wspomnianego braku czasu i trzeba uzbroić się w cierpliwość, czy jednak przeszkody techniczne okazały się tak trudne do pokonania, że nie należy spodziewać się rozwiązania tego problemu i przywrócenia tej podstawowej funkcji forum. Przyznam, że brak tej sekcji przez tak długi czas na tego typu portalu to już niezłe kuriozum...
          Jest z tym już lepiej chociaż listy ciągłej jak było dawniej nie ma. Lista jest podzielona jakby na 1551 stron (aktualnie) po 10 piw.
          Sprawnie działa komenda "filtruj" która po zastosowaniu wyboru Temat i Ascending daje alfabetyczny układ (prawie) jak było poprzednio.
          Przerzucając np co 10 lub więcej stron przemieszczamy się alfabetycznie po zbiorze, sprawdzając co już jest a czego nie ma.
          Możliwość dodawania także istnieje poprzez komendę + New Topic ale admin od tego działu chyba sam chciał to wprowadzać (polskie piwa)
          ze zgłaszanych nowych piw w dziale Zgłoszenie nowego piwa wyprodukowanego w Polsce ale jak to do końca jest teraz to nie wiem (tzn czy nowe są dodawane).



          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi

            (...) ale jak to do końca jest teraz to nie wiem (tzn czy nowe są dodawane).


            Wystarczy sprawdzić kilka losowych piw z listy ostatnio sygnalizowanych do dodania by zauważyć, że od jesieni zeszłego roku nie są. Także nowe browary.

            Comment

            • Javox
              PremiumUżytkownik
              • 11-2009
              • 6077

              Tak czułem.... ale chciałem z grubsza, od razu odpowiedzieć na tekst chechaouen

              Comment

              • kaczka116
                Senior
                • 10-2015
                • 1350

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Javox Wyświetlenie odpowiedzi

                ale jak to do końca jest teraz to nie wiem (tzn czy nowe są dodawane).


                Nie są dodawane bo dziennik umarł śmiercią naturalną a te nowości co się pojawiają tto tylko tematy do kopiowania recenzji, a do dziennika się nie dodadzą
                Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                Untappd

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  A to nie tak, że po przenosinach utraciliście jako moderatorzy możliwość decydowania w waszych wątkach? Jeśli tak, to wcale się nie dziwię, że nie da się tego ogarnąć 1 osobie.

                  Comment

                  • legart
                    Senior
                    • 06-2012
                    • 913

                    szkoda

                    Comment

                    • fidoangel
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 3489

                      Matko i córko, chciałem zobaczyć fotki z jednego tematu, browar jeden z wielu odwiedzony przez dadka i wygląda na to, że galerii nie ma. Prawda to?
                      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Tu można się wyżyć na temat:
                        Ogłoszenia i informacje o nowych usprawnieniach oraz zmianach technicznych w Browarze.
                        Fido... cóż! Zacytuje założyciela wątku. Tylko mi się już nie chce

                        Comment

                        • sibarh
                          PremiumUżytkownik
                          • 01-2005
                          • 10384

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                          Matko i córko, chciałem zobaczyć fotki z jednego tematu, browar jeden z wielu odwiedzony przez dadka i wygląda na to, że galerii nie ma. Prawda to?
                          Galeria na pewno jest. Tylko jej nie widać. A kiedy będzie widać, nie wiadomo.....
                          2800 nowe piwa opisałem na forum
                          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10737

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            Chcącym wiedzieć przybliżyłem realne koszty prowadzenia tego serwisu w bardzo podstawowej formie. Nie wspomniałem tego żeby się żalić ze jest tylu wspierających albo żeby spowodować że ścisnę kogoś za gardło i worek z pieniędzmi otworzy się sypiąc hojnie dukatami do kasy browarbizu. Pieniądze są tylko pośrednim powodem obecnego stanu, głównym to brak czasu. Być może niektórym da do myślenia że mimo oferowanej chęci pomocy, za którą oczywiście dziękuję, to czas jest potrzebny żeby tę pomoc odpowiednio wykorzystać, ukierunkować i od tych chętnych wyegzekwować (proszę się nie oburzać, nie każdego to dotyczy ale w większości przypadków takie są realia pracy pro bono). Jak będę mógł skorzystać z tej pomocy i będzie jeszcze dostępna, chętnie do tego wrócę.

                            Osobom którym nie pasuje obecny stan rzeczy daję znać że zeszłoroczne przenosiny to był wybór między zamknięciem serwisu w ogóle albo przenosinami z ograniczeniami, które mogę znosić w miarę pojawiającego się wolnego czasu. Jeżeli ktoś sądzi że prowadzenie sklepu dla piwowarów to sielanka i codzienna impreza pozwalająca przy okazji zarabiać kokosy - tych rozczaruję. To jest codzienny zapiernicz w trudnych warunkach, walka o każdą złotówkę, jakość towaru itp. Pandemiczna i podstpandemiczna sytuacja jeszcze bardziej zdynamizowała wszytko co się dzieje wokół tej działalności i czasu od tego wcale nie przybywa.

                            Aż mnie skręca jak sobie pomyślę ile go temu postowi poświęciłem, zamiast robić coś konkretnego Pozdrawiam wszystkich, także szyderców.
                            Artcie napisz czy znalazłeś chwilę czasu i jutro płacę
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9729

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi

                              Artcie napisz czy znalazłeś chwilę czasu i jutro płacę
                              Ponieważ forum to jednak kawałek też mojego życia, chętnie i ja się dorzucę.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23782

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi

                                Artcie napisz czy znalazłeś chwilę czasu i jutro płacę
                                Póki co poświęcam cały swój dostępny wolny czas na to żeby forum działało.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎