Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi

    Póki co poświęcam cały swój dostępny wolny czas na to żeby forum działało.
    Adminie przez 18 lat bez szemrania wpłacałem na rozwój BB, potrzebna była dodatkowa kasa na serwer płaciłem.Zamiast płacić składkę na PSPD i mieć rabat w Twoim sklepie(a także w innych) to wpłacałem premiuma BB ( fakt był rabat w Twoim sklepie ale miałeś z tego 70zł premiuma i wyszło może na zero) Pamiętam jak wyśmiewaliście PSPD ale teraz daliście gratis członkom rabat w sklepie a premiumy za rabat płacą 70zł, W innych sklepach wydając taką kasę dostał bym rabat w maksymalnej wysokości. Zawsze broniłem na różnych forach BB i chcę tak dalej robić, chcę nawet za to zapłacić. napisz tylko kiedy znajdziesz czas by przywrócić starą funkcjonalność forum.
    Last edited by anteks; 06-11-2021, 11:28.
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
      napisz tylko kiedy znajdziesz czas by przywrócić starą funkcjonalność forum.
      <znamienna cisza 1,5 tygodnia później>

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        Bo odpowiedzi juz dawno padły i nie ma tu nic do dodania.

        Comment

        • Shedao
          Senior
          • 09-2007
          • 900

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Bo odpowiedzi juz dawno padły i nie ma tu nic do dodania.
          "nie wiem" to nie odpowiedź.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            Shedao Posty 251 i 297. Przy założeniu, że 110 premiumów to nawet nie jest zapewniona obsługa niekrytyczna i rozwój a liczba premiumów od roku nie wyszła poza trzydzieści parę osób to "nie wiem" jest bardziej niż wymowne. Mnie wystarczy za odpowiedź.

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10737

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Shedao Posty 251 i 297. Przy założeniu, że 110 premiumów to nawet nie jest zapewniona obsługa niekrytyczna i rozwój a liczba premiumów od roku nie wyszła poza trzydzieści parę osób to "nie wiem" jest bardziej niż wymowne. Mnie wystarczy za odpowiedź.
              Na sąsiednim bezpłatnym forum reklamy to mozna policzyć na palcach i to jednej ręki. Co jakiś czas aktualizacja+czat
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • darekd
                PremiumUżytkownik
                • 02-2003
                • 12118

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi

                Adminie przez 18 lat bez szemrania wpłacałem na rozwój BB,
                Dostałeś jakąś odpowiedź?

                Comment

                • Shedao
                  Senior
                  • 09-2007
                  • 900

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Shedao Posty 251 i 297. Przy założeniu, że 110 premiumów to nawet nie jest zapewniona obsługa niekrytyczna i rozwój a liczba premiumów od roku nie wyszła poza trzydzieści parę osób to "nie wiem" jest bardziej niż wymowne. Mnie wystarczy za odpowiedź.
                  Wspomniane przez Ciebie posty nie podają odpowiedzi na pytanie "kiedy". Więc tej odpowiedzi nie ma. Domyślać to się można od lat, ale to wciąż nie jest odpowiedź od ARTa. Argument o premiumach tu nie ma nic do rzeczy - było ich więcej, też nic się nie działo. Teraz jest mniej i w perspektywie będzie coraz mniej - bo kto by chciał płacić za coś, co właściciel ma w d...? Stąd pytanie, jaki jest dalszy plan i czy on w ogóle istnieje. Jeśli odpowiedź na "kiedy" to: "nigdy, nie mam czasu i nigdy go już nie będę miał dla b.bizu", to uczciwie byłoby nam to napisać. A jeśli tak nie jest, to... kiedy? Jakieś cele, plany - konkretnie, do miesiąca X zrobię to, do miesiąca Y tamto?
                  Last edited by Shedao; 07-11-2021, 08:17.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    Ty naprawdę liczysz na to, że zostanie to zrobione?

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10737

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi

                      Dostałeś jakąś odpowiedź?
                      Cisza
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23782

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                        napisz tylko kiedy znajdziesz czas by przywrócić starą funkcjonalność forum.
                        O jaką starą funkcjonalność forum chodzi?

                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi

                          Adminie przez 18 lat bez szemrania wpłacałem na rozwój BB, potrzebna była dodatkowa kasa na serwer płaciłem.Zamiast płacić składkę na PSPD i mieć rabat w Twoim sklepie(a także w innych) to wpłacałem premiuma BB ( fakt był rabat w Twoim sklepie ale miałeś z tego 70zł premiuma i wyszło może na zero) Pamiętam jak wyśmiewaliście PSPD ale teraz daliście gratis członkom rabat w sklepie a premiumy za rabat płacą 70zł, W innych sklepach wydając taką kasę dostał bym rabat w maksymalnej wysokości. Zawsze broniłem na różnych forach BB i chcę tak dalej robić, chcę nawet za to zapłacić. napisz tylko kiedy znajdziesz czas by przywrócić starą funkcjonalność forum.
                          Dziękuję za ten emocjonalny wpis i wsparcie jakiego udzielałeś serwisowi. Nie wiem czy zauważyłeś, ale dzięki Twojemu i wsparciu innych osób serwis działa ponad 20 lat, a ja mogłem z tych datków częściowo pokryć koszty jego funkcjonowania. Na pokrycie większości bieżących kosztów zaiwaniam i tak gdzie indziej. Tak, rozumiem że dla niektórych to za mało z mojej strony. Jeśli ktoś uważa niezależne miejsce do dyskusji o piwie za niewarte wspierania - niech nie wspiera.

                          Dodatkowa kasa na serwer - serwer fizyczny został kupiony, działał bez przerwy ponad 12 lat aż częściowo padł. Zapewniałem mu bieżącą obsługę. Korzystałeś? A teraz działamy na innym sprzęcie, który też dalej działa, czy nie?

                          Gówienko z Grodziska - dostałeś wersję elektroniczną?

                          Jeśli wspierałeś browarbiz tylko dla rabatu w sklepie, to wygląda na to że za małe zakupy robiłeś żeby Ci "się zwróciło". Ale nie sądzę że to było dla rabatu. A może się mylę?

                          Wyśmiewaliście PSPD no tu żeś dał czadu. "Wy" to kto wg Ciebie? Jeśli masz na myśli wszystkich użytkowników browar.biz to przypominam że Ty też jesteś jednym z owych "Wy". Jeśli masz na myśli mnie, to gdzie i kiedy? Mam nadzieję że mi wskażesz.

                          Co masz na myśli przez "przywrócić starą funkcjonalność forum"? Stare oprogramowanie forum jest... stare i nie działa na bieżącym oprogramowaniu serwerowym i nie ma możliwości jego przywrócenia. Trzeba się przyzwyczaić do nowego, nic na to nie poradzę. Jeśli masz na myśli pozaforumowe działy, to kiedyś wrócą w tej czy innej formie jak tylko będę mógł poświęcić temu ciurkiem czas. Jak warzysz piwo to też nie zrobisz tego mogąc poświęcać na to godzinę w tygodniu, tylko musisz to zrobić od a do z jednym cięgiem. Póki co takiego czasu nie mam, co nie znaczy że nie poświęcam żadnego czasu na bieżące utrzymywanie serwisu.

                          I tym sposobem godzina z hakiem pękła.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10737

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            O jaką starą funkcjonalność forum chodzi?
                            Chodzi o galerie i Kolekcjonerstwo

                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10737

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi


                              Jeśli wspierałeś browarbiz tylko dla rabatu w sklepie, to wygląda na to że za małe zakupy robiłeś żeby Ci "się zwróciło". Ale nie sądzę że to było dla rabatu. A może się mylę?



                              Jak juz napisałem wcześniej, gdyby chodziło o rabat to bym zapisał sie do pspd i miał Piwowara, znizki w sklepach oraz pubach
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23782

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                                Chodzi o galerie i Kolekcjonerstwo
                                Czyli nie o forum. Nie mam na razie nowych wieści w temacie.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎