Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Ty naprawdę liczysz na to, że zostanie to zrobione?
    ART nie zadeklarował się w żadną ze stron wymienionych we mnie w poście, więc nie wiem na co mam liczyć. Mogę powiedzieć, jak podejrzewam że będzie: spotkamy się tu w drugą rocznicę w sierpniu 2022, i w trzecią w 2023 też... i coraz mniej liczna populacja forum będzie okresowo pytać, czy i kiedy..., na co ART opowie coś o premium użytkownikach i braku czasu. Skoro napisanie kilkuakapitowego posta zajmuje mu godzinę z hakiem, to może i rzeczywiście tak jest. I tak w koło Macieju.

    Mnie np. na tę chwilę interesuje jedno. Mamy początek listopada. Do końca roku prawie dwa miesiące. Jaki jest plan, co będzie przywrócone do końca roku? Chętnie zajrzę tu za te dwa miesiące i się przekonam.

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12118

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi

      I tym sposobem godzina z hakiem pękła.
      Adminie nie szarżuj! Przynajmniej do końca roku!. W końcu 40 lat minęło! Zwolnij, patrz jak pięknie opadają jesienne liście, dzikie gęsi nadlatują w kluczu



      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Czyli nie o forum. Nie mam na razie nowych wieści w temacie.
        A co będzie zrealizowane?! Ani DP nie działa jak trzeba, ani funkcjonalność już tego forum (m.in. anglicyzmy) jest daleka od oczekiwań. Jakaś aktualna lista browarów, no bo już piw nie nadgoni się po ponad roku zastoju. Pytam, skoro już w głowie masz co jest możliwe a co nie.

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          Mi najbardziej brakuje możliwości dodawania nowych piw w "piwo konkretnie" tak żeby można było je umieszczać w Dzienniku Piwnym. Są jakieś szanse na przywrócenie tej funkcji?

          Comment

          • Krakus
            Senior
            • 04-2007
            • 167

            A mi, oprócz dodawania nowych piw do DP, brakuje możliwości przeglądania wszystkich wpisów w dzienniku.

            Comment

            • LESNICZYy
              Senior
              • 01-2018
              • 950

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krakus Wyświetlenie odpowiedzi
              A mi, oprócz dodawania nowych piw do DP, brakuje możliwości przeglądania wszystkich wpisów w dzienniku.
              Włąsnie może kotoś się tym zająć ? Wiem że już brakuje ponad 2000 piw .

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                Nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że na stronie sklepu Arta - CP nie ma odnośnika do forum? Wzmianki nawet o nas... próżno szukać. Nie pytam dlaczego.

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10737

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że na stronie sklepu Arta - CP nie ma odnośnika do forum? Wzmianki nawet o nas... próżno szukać. Nie pytam dlaczego.
                  żeby zapłacić za premiuma to trzeba się nagimnastykować przy poszukiwaniach
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że na stronie sklepu Arta - CP nie ma odnośnika do forum? Wzmianki nawet o nas... próżno szukać. Nie pytam dlaczego.
                    Nie pajacuj, jest w kontakcie.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • yavo
                      Młóto w butach
                      • 03-2009
                      • 909

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi

                      żeby zapłacić za premiuma to trzeba się nagimnastykować przy poszukiwaniach
                      Iiiitam:
                      Twoje konto | Sklep Centrum Piwowarstwa (browar.biz)

                      PS. Na forum nadal mamy czas letni.

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10737

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yavo Wyświetlenie odpowiedzi

                        Iiiitam:
                        Twoje konto | Sklep Centrum Piwowarstwa (browar.biz)

                        PS. Na forum nadal mamy czas letni.
                        Nie napisałem że nie mogę znaleźć tylko że trzeba sie nagimnastykować ( bo to normalne że premiuma na tym forum trzeba kupić w sklepie ;p )
                        Mi czas pokazuje dobrze, wejdź w ustawienia i zmień strefę czasową
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • yavo
                          Młóto w butach
                          • 03-2009
                          • 909

                          Noo, mam warszawską, ale musiałem wyłączyć automatyczną korektę DST, co pewnie zaskutkuje błędem w marcu .
                          Last edited by yavo; 19-11-2021, 10:38.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi

                            Nie pajacuj, jest w kontakcie.
                            Mój błąd, tam akurat nie zaglądałem.

                            Comment

                            • telek
                              PremiumUżytkownik
                              • 05-2011
                              • 527

                              Szanowny ARTcie,
                              Wierzę, że większości wypowiadających się w tym wątku zależy na istnieniu i rozwoju browar.biz
                              Spróbuję zreasumować i zrekapitulować co tu powiedziano: wszyscy przyzwyczailiśmy się (choć ja raptem od 10 lat) do pewnego kompletnego środowiska browar.biz, uniwersum wiedzy o piwie i kulturze piwnej, na które składały się piwa z bazy piwo konkretnie, które można było dodać do dziennika piwnego, ocenić ARTomatem, szybko przejść na poziom browaru który je uwarzył i znaleźć inne jego piwa (zarówno historyczne, jak i aktualne). To browar.bizowicze prowadzili dochodzenia, w jakich browarach warzą konkretne piwa koncerny, ale również kontrakty. To tu można było nauczyć się warzyć, pochwalić zbiorami birofiliów i znaleźć brakujący eksponat do kolekcji, znaleźć informacje o imprezach i lokalach i etc, etc, etc. I dlatego wypowiadamy się w tym wątku, że za takim browar.bizem tęsknimy. Daj proszę znać, gdzie można Ci pomóc, a wierzę że przy konkretnie rozpisanych tematach jest szansa że znajdą się chętni z odpowiednimi kompetencjami (dla mnie osobiście to czarna magia*), a których elementów nie ma szansy odzyskać i odtworzyć i dlatego należy uznać je za na wieki utracone.
                              Samo forum (z jednym z najbardziej aktywnych wątków "Zmarli" ​​​​​​), sklep i poczta to dla większości tylko wydmuszka dawnej świetności.
                              Z poważaniem,
                              Telek
                              *ros. - drożdże
                              Last edited by telek; 07-12-2021, 19:25.

                              Comment

                              • pawlosek12
                                Senior
                                • 11-2012
                                • 107

                                A będzie zakładka etykiety tak jak była na starym serwerze.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎