Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi

    Tam tez nie ma numeru konta.
    Kiedyś to było lepiej rozwiązane.
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12118

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      Możesz się Darku śmiać, ale przez minimum miesiąc trzeba nową potencjalnie nadającą się osobę prowadzić za rączkę, co i tak nie oznacza że ta będzie się nadawać lub nie zniknie za chwilę
      Śmiałem się, bo z wypowiedzi nie wynikało, że taką osobę zatrudniłeś, tylko że w przypadku zatrudnienia czas się może wydłużyć. Teraz doprecyzowałeś, że chodzi o minimum miesiąc. Ale i tak nie wiadomo, czy po miesiącu-dwóch-trzech pojawi się czas na zmiany na browar,bizie

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi

        Śmiałem się, bo z wypowiedzi nie wynikało, że taką osobę zatrudniłeś, tylko że w przypadku zatrudnienia czas się może wydłużyć. Teraz doprecyzowałeś, że chodzi o minimum miesiąc. Ale i tak nie wiadomo, czy po miesiącu-dwóch-trzech pojawi się czas na zmiany na browar,bizie
        Siur, jawol.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Shedao
          Senior
          • 09-2007
          • 900

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
          Mnie np. na tę chwilę interesuje jedno. Mamy początek listopada. Do końca roku prawie dwa miesiące. Jaki jest plan, co będzie przywrócone do końca roku? Chętnie zajrzę tu za te dwa miesiące i się przekonam.
          A więc zaglądam pod koniec roku. Przez te dwa miesiące nie zostało przywrócone nic. Kolejne dwa miesiące gdzie portal leżał i kwiczał. A zatem uczciwa odpowiedź Arta na zadane przeze mnie w listopadzie pytanie powinna była brzmieć: "nic, nic nie zrobię na Browar.bizie przez następne dwa miesiące". Oczywiście odpowiedzi nie było żadnej, bo jak to tak, planować przyszłość serwisu no ale tak - czasu nie ma, a źli userzy nie kupują premiumów...

          Bawimy się dalej: Arcie, na następne dwa miesiące (styczeń-luty 2022) - jaki jest plan, co będzie przywrócone? Sporo czasu, na pewno coś planujesz, przecież chyba nie olewasz sprawy

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10737

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi

            przecież chyba nie olewasz sprawy
            Ależ skąd, jak mogłeś nawet tak pomyśleć
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
              przecież chyba nie olewasz sprawy
              No przecież ART napisał, że nie ma czasu... bo jest zajęty. Nie ma co drążyć temtu, który dawno jest klarowny.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi

                A więc zaglądam pod koniec roku. Przez te dwa miesiące nie zostało przywrócone nic. Kolejne dwa miesiące gdzie portal leżał i kwiczał. A zatem uczciwa odpowiedź Arta na zadane przeze mnie w listopadzie pytanie powinna była brzmieć: "nic, nic nie zrobię na Browar.bizie przez następne dwa miesiące". Oczywiście odpowiedzi nie było żadnej, bo jak to tak, planować przyszłość serwisu no ale tak - czasu nie ma, a źli userzy nie kupują premiumów...
                Gdzieś mi umknęło. Przypomnisz mi proszę kiedy wsparłeś ostatni raz browarbiz jako premiumużytkownik?
                Last edited by ART; 01-01-2022, 16:58.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Shedao
                  Senior
                  • 09-2007
                  • 900

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  No przecież ART napisał, że nie ma czasu... bo jest zajęty. Nie ma co drążyć temtu, który dawno jest klarowny.
                  Jak tobie to starcza, to spoko. Pozwól jednak, że ja czasem jeszcze podrążę.

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Gdzieś mi umknęło. Przypomnisz mi proszę kiedy wsparłeś ostatni raz browarbiz jako premiumużytkownik?
                  Nigdy. W momencie kiedy zacząłem rozważać taką opcję, ty już zacząłeś pogrążać serwis latami zaniedbań, więc temat umarł tak prędko jak się w mojej głowie pojawił.

                  Jak rozumiem, miała być to jakaś cięta riposta sugerująca, że czego ja chcę, skoro nigdy nie płaciłem. Jest to bez sensu z kilku względów, a najważniejszy to ten, że przecież ci, którzy wspierali cię latami mają obecnie tą samą mierną wersję serwisu co ja. Więc czy ktoś płaci(ł), czy nie - olewasz go tak samo. A skoro wszyscy jesteśmy równi...

                  Jest jeszcze jeden aspekt, według którego twoja riposta jest mierna: poruszanie tematu Premium Użytkowników w 2022 roku to niezbyt śmieszny rok, bo zbliżamy się do 1,5-rocznicy quasi-destrukcji serwisu, a przywrócone w tym czasie funkcjonalności można policzyć na palcach jednej ręki (jeśli w ogóle jakiekolwiek są). Wypadałoby najpierw dać coś od siebie, zanim zaczniesz znów płakać jacy to niedobrzy są użyszkodnicy, bo coraz mniej opłaca Premium - i używać tego jako argumentu do dalszego nicnierobienia.

                  Zatem powtórzę, bo na najważniejsze pytanie nie dostałem odpowiedzi: Arcie, na następne dwa miesiące (styczeń-luty 2022) - jaki jest plan, co będzie przywrócone? Sporo czasu, na pewno coś planujesz, przecież chyba nie olewasz sprawy

                  Comment

                  • Gringo
                    Senior
                    • 07-2007
                    • 2151

                    Skoro administracja od 1,5 roku nie zmienia tak prostej rzeczy jak strefa czasowa w DP, to wiara w przywrócenie pełnej funkcjonalności serwisu jest naiwna. Oczekiwanie na dodanie nowego browaru do bazy, to już lot na księżyc.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jak tobie to starcza, to spoko. Pozwól jednak, że ja czasem jeszcze podrążę.
                      "A ja nie mam twojego płaszcza i co mi zrobisz?" Nie chce być brutalny, ale naiwny jesteś. Mnie to nie wystarcza, ale jak zauważyłeś i tak zmniejszająca się ilość osób piszących powoduje, że żywotność tego forum jest na poziomie zombie. Baza piw jest i tak już nie do nadgonienia. A cała reszta była i tak kulawa przed przenosinami. Ja nie mam złudzeń, ale śnij dalej.
                      Last edited by e-prezes; 02-01-2022, 13:06.

                      Comment

                      • Shedao
                        Senior
                        • 09-2007
                        • 900

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi

                        "A ja nie mam twojego płaszcza i co mi zrobisz?" Nie chce być brutalny, ale naiwny jesteś. Mnie to nie wystarcza, ale jak zauważyłeś i tak zmniejszająca się ilość osób piszących powoduje, że żywotność tego forum jest na poziomie zombie. Baza piw jest i tak już nie do nadgonienia. A cała reszta była i tak kulawa przed przenosinami. Ja nie mam złudzeń, ale śnij dalej.
                        Powtarzasz się i piszesz oczywistości. Odnotowałem twoją opinię, nie musisz już jej powtarzać
                        Last edited by Shedao; 02-01-2022, 16:08.

                        Comment

                        • beerek62
                          Senior
                          • 04-2010
                          • 1036

                          Nadzieja umiera ostatnia...
                          Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                          Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                          Comment

                          • wojtek_63
                            Senior
                            • 10-2004
                            • 357

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nadzieja umiera ostatnia...
                            Nadzieja już umarła czas wyprowadzić sztandar.

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4994

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                              .... przedłużyłem abonament na oprogramowanie serwerowe o kolejny rok..
                              Chyba przegapiliście to zdanie, które ART napisał, a oznacza ono, ze jeszcze co najmniej rok będziecie mogli tu marudzić, ze ART się leni i nic nie robi.
                              Przelejcie swoja energie w inne działy forum to może ono powoli odżyje.

                              5400 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                Pancernik, ty czytasz czasem co piszesz? Czy to była taka delikatna ironia.

                                W odpowiedziach ART-a jakiś rok temu (może więcej) nastąpiła wyraźna zmiana - z tego co zrobię, na nic nie zrobię, bo nie mam czasu. Już w samej kalkulacji ART zawarł aluzję, że to niemożliwe, by było 110 userów płacących. A niektórzy dalej śnią... TYLU NIGDY nawet nie było!!!

                                Shedao, co chcesz osiągnąć? To jest biznes. Jemu się nie spina i nie będzie za innych płacił. Kiedy to zrozumiecie?! Ja się z tym pogodziłem, bo "on nie ma naszego płaszcza i nic mu nie zrobisz". Chcesz mu wejść na ambicję?

                                W tym momencie jest za dużo do nadrobienia i nic nie uruchomi się na jedno kliknięcie.

                                Powodzenia!
                                Last edited by e-prezes; 02-01-2022, 21:55.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎