Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beerek62
    Senior
    • 04-2010
    • 1036

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi

    Drogi ARTcie, jeśli mogę coś doradzić to olej bazę piw bo o nich można sobie poczytać gdzie indziej.
    NAJPIERW uruchom kolekcjonerstwo z galeriami birofiliów, bo tego nie ma gdzie indziej!
    DP prowadziła znikoma ilość użytkowników, a zdjęcia etykiet, kapsli, kufli i innych rzeczy oglądała większość odwiedzających to forum.

    No i może się okazać, że z tym byłoby mniej roboty niż z bazą piw

    Może patrzę na to przez pryzmat moich zainteresowań, ale zgadzam się w zupełności z Latarnikiem . Przypuszczam a właściwie to jestem pewny, że nie nie tylko mnie ale i dużo większej liczbie forumowiczów tego właśnie najbardziej brakuje. Kapslarze i waflarze mają swoje fora i katalogi. Pozostali kolekcjonerzy korzystali właśnie z działu "kolekcjonerstwo" choćby tylko po to, żeby zobaczyć jakie pokazały się nowości, jak datować dany artefakt lub zobaczyć, czego mi jeszcze w kolekcji brakuje. W internetach tego nie ma. Sam miałem (mam) skromny udział w budowaniu tego działu i bardzo żałuję, że nie mogę tego kontynuować.
    Last edited by beerek62; 25-04-2022, 17:14.
    Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
    Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      ART, ale tu nie ma co moderować. Moderować a rozruszać to dwie różne kwestie. Nikt za forumowiczów nie będzie pisać. I sam ze sobą dyskutować.
      Ja prdl. Niech Slavoy zrobi to co jest takie proste.

      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        Musiałem pomyśleć, bo ni w ząb nie wiem do czego "pijesz".
        Nie wiem co chce/nie chce Slavoy, ale sugerował, że go browar.biz już mało obchodzi, więc nie wiem czy będzie chętny robić cokolwiek. Nawet prostego.
        Ja powtórzę - na b.biz jest tak mało tekstów, że nie ma co tu moderować. A rozruszanie trupa to nie łatwa sprawa. I niewielu się udało.
        Last edited by e-prezes; 26-04-2022, 20:03.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          Byłem dziś w nastroju kontemplacyjnym. Poszedłem do lasu i znalazłem ukryty między drzewami cmentarz. Omen. Jak nic.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10737

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            Byłem dziś w nastroju kontemplacyjnym. Poszedłem do lasu i znalazłem ukryty między drzewami cmentarz. Omen. Jak nic.
            czyli dupa?
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12118

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi

              czyli dupa?
              Czemu? Ja dostrzegam promyk nadziei... jest spadkobierca?

              Comment

              • darekd
                PremiumUżytkownik
                • 02-2003
                • 12118

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja miałem przez jakiś czas ikonkę "like", ale już jej nie mam.
                Znowu wróciła mi ta ikonka! To tak samoistnie, czy może pierwsza oznaka jakiejś zmiany?

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10737

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi

                  Znowu wróciła mi ta ikonka! To tak samoistnie, czy może pierwsza oznaka jakiejś zmiany?
                  czyli dupa
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • darekd
                    PremiumUżytkownik
                    • 02-2003
                    • 12118

                    Poszliście na spacer do tego samego lasu?

                    Comment

                    • fidoangel
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 3489

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      Byłem dziś w nastroju kontemplacyjnym. Poszedłem do lasu i znalazłem ukryty między drzewami cmentarz. Omen. Jak nic.
                      A zamknij to w cholerę, zakop, przyklep, kwiatki zasadź...niech się (Cię) nie męczy. Omen? Amen.
                      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                        Poszliście na spacer do tego samego lasu?
                        My wszyscy w nim błądzimy.


                        Każde forum ma swoje lepsze i te schyłkowe dni (o których wyżej wspomniano). Wiele z nich jeszcze działa, choć ruch (czytaj: posty) są sporadyczne. Każdy z użytkowników ma świadomość, że jest to niszowe medium i o rozwoju nikt nie marzy. Nie wierzę, że ART to zamknie, więc fidoangel nie prowokuj. Odkąd ART przedstawił plan finansowy, było jasne, że tylu płatników nie będzie.

                        Comment

                        • darekd
                          PremiumUżytkownik
                          • 02-2003
                          • 12118

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi

                          Znowu wróciła mi ta ikonka! To tak samoistnie, czy może pierwsza oznaka jakiejś zmiany?
                          Zapłaciłem premiuma i... zniknęła Tam gdzie była zostały tylko ikony "cytat" i ewentualnie "edycja". Widzę "lajowania" ale, nie mam tej opcji... Też tak macie?

                          Ja myślę, że jedna sprawa to popularność tego typu miejsc. Wiadomo spada, ale moim zdaniem nie zniknie. Bo jest m.in. możliwość przeglądania starych postów i łatwego ich wyszukiwania.
                          A druga sprawa podejście Admina, które jest takie jakie jest... Szkoda, bo masa ludzi tworzyło to miejsce.

                          Comment

                          • fidoangel
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 3489

                            Tez tak mam. Może Art dba o premiumów, żebyśmy sobie głowy pierdołami nie zajmowali. Jesteśmy do wyższych celów a nie do bawienia się w infantylne lajki czy takie tam
                            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                            Comment

                            • chechaouen
                              Senior
                              • 01-2011
                              • 1180

                              Ale jednak brak możliwości dodawania do bazy nowych piw i nowych browarów przez tak długi czas, to - biorąc pod uwagę profil tego forum - jednak duże kuriozum. Rozumiem problemy z brakiem czasu itd, ale jednak dziwne, że tak podstawowej - przynajmniej dla mnie - rzeczy nie dało się ogarnąć, np. z pomocą kogoś kto się zna i byłby chętny pomóc

                              Comment

                              • darekd
                                PremiumUżytkownik
                                • 02-2003
                                • 12118

                                Fido - chciałem zalajkować Twój post, ale się nie da

                                chechaouen - dałoby się ogarnąć, ale trzeba byłoby się przyznać, że się samemu ogarnąć nie da i dopuścić jakiegoś ogara, który ogarnie. Zamiast tego dywagacje na temat społecznej roli moderatorów....

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎