Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik Piwny - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23807

    rozwiązanie tego problemu to akurat nic trudnego
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • kangurpl
      Senior
      • 03-2002
      • 2660

      Jestem przekonany, że większość prowadzących dziennik ma swoje ulubione piwa dominujące w jego dzienniku.
      Sugeruję wprowadzenie opcji "dodaj piwo już wcześniej wypite" (nazwa najmniej ważna).
      Wyobrażam to sobie tak, że wybierało by się z listy wcześniej wypitych piw jedno, którego parametry "wskakiwały" by do formularza.
      Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
      "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

      "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23807

        chyba Baj do takiego rozwiązania zmierzał, przez weekend pomyślę zatem nad dobrym rozwiązaniem technicznym.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • BAJ
          Senior
          • 02-2002
          • 201

          Tak jest jestem za !
          gdzie się piwo warzy
          tam się dobrze darzy

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            W tym tygodniu niechybnie przekroczę setkę litrów piwa wypitych w tym roku (wszak giełda w Świebodzicachprzede mną ) Dla równowagi popijam aktualnie herbatkę z rumem, bo ta ilość wypitego piwa lekko mnie przeraziła
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • marcopolok
              Senior
              • 10-2001
              • 2334

              kangurpl napisał(a)
              Jestem przekonany, że większość prowadzących dziennik ma swoje ulubione piwa dominujące w jego dzienniku.
              Sugeruję wprowadzenie opcji "dodaj piwo już wcześniej wypite" (nazwa najmniej ważna).
              Wyobrażam to sobie tak, że wybierało by się z listy wcześniej wypitych piw jedno, którego parametry "wskakiwały" by do formularza.
              Jestem za! obydwiema nogami i rękami. Wpis jednego tylko piwa w dziennik tak mnie przeraził że na tym się skończyło.

              Wiem że to kwestia wprawy ale wrzucenie jednego piwa w dziennik zajęło mi więcej czasu niż jego realne wypicie.
              bez brody...

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Mnie stówka strzeliłaby już w zeszły czwartek, gdyby moja gardziel nie powiedziała $#@^%$^%&^$%$#&%^@, przy okazji podburzając do protestu temperaturę.

                Ale mam przynajmniej okazję dopracować recepturę i przede wszystkim materiał wyjściowy na grzańca. Dzisiaj będzie porter.

                Właśnie - nie dałoby się zrobić, żeby komentarze były widoczne na stronie ze spisem wypitych piw? Albo ewentualnie zapodać jakiś znacznik dla wpisów, do których są komentarze?

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  A ja cały nawiązując do wielu wcześniejszych postów proszę ART-ie dodaj opcję Browar Domowy. Zacząłem spożywać swoje piwko i nie mam go gdzie wpisać a nie chcę żeby było klasyfikowane jako zagraniczne.
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • crizz
                    ...
                    • 02-2003
                    • 1255

                    zythum napisał(a)
                    A ja cały nawiązując do wielu wcześniejszych postów proszę ART-ie dodaj opcję Browar Domowy. Zacząłem spożywać swoje piwko i nie mam go gdzie wpisać a nie chcę żeby było klasyfikowane jako zagraniczne.
                    Heheheh, Zythum mnie uprzedził, od wczoraj układałem posta w glowie z taką propozycją, bo też skosztowałem swojej pierwszej warki i tak jakoś głupawo się ją dopisywało do DP... ART, chyba to nie problem dodać jedną opcję do listy rozwijanej?

                    crizz

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23807

                      dodanie do listy to nie problem, gorzej z dodaniem tego typu browaru już do bazy danych, obecnie dodawany jest identyfikator danego browaru z listy (tych browarów wyszczególnionych w dziale Browary) lub 0 gdy browar jest "inny". no nic zastanowię się nad tym co by to miało ręce i nogi... ale na kiedy to przygotuję - nie wiem...
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Mały problem.Nie wiem jak wpisać promocyjną puszkę 0.575l.Zaczynają się od czasu do czasu pojawiać.Może po prostu raz wpisać jako 0.5 l,później jako 0.66l.Tylko czy będę ten manewr pamiętał za jakiś czas?Przecież nie wiem kiedy następny raz trafi mi się taka puszka.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          ja ostatnio w pubie piłem małego Belfasta z beczki poj.0,3 l.
                          i sfałszowałem wpis. dałem 0,33. śmiesznie to wygląda 0,33 z beczki
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • Piwofil
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 907

                            Miałem ten sam problem, jednak tak rzadko piję małe piwo z beczki że ta mała "trzydziestka" nie wpłynie za bardzo na ogólny bilans.Choć chyba bie byłoby problemem dodanie jeszcze jednej możliwości: 0,3l ??
                            www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23807

                              dodajcie poniżej pominięte przeze mnie potrzebne pojemności. czekam do 20.00
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Piecia
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 3307

                                w imieniu nieobecnych dodaję pominięte pojemności:
                                0,575 (np. promocyjne blachy Okocimia)
                                0,3 (w przypadku beczkowych)
                                Koniec i bomba,
                                Kto nie pije ten trąba !!!
                                __________________________
                                piję bo lubię!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎