Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik Piwny - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23806

    dzięki za dalsze sugestie. YP - dokładnie o tym pisano przez kilka postów tuż nad Twoim.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      Sorry nie zauważyłem. Wpadło mi do głowy więc żeby nie zapomnieć odrazu napisałem
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        A ja jeszcz miałbym propozycję podobną, ale na odwrót Na stronie ze statystykami tzn. piwa dziennie, litry dziennie, wydatki dziennie podane są tłustą czcionką dane od początku prowadzenia dziennika i normalną za bieżący rok. Czy byłaby możliwość zrobić powyższe statystyki dla danych z konkretnego roku. Chciałbym np. wiedzieć, czy w roku 2005 wydaję więcej na dzień niż w 2004, teraz dane z bieżącego roku wpływają na dane całościowe. Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem o co mi chodzi.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23806

          Jasno. chyba.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            Szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy kwestia się pojawiła, ale boję się przeglądać 33 strony
            Nie wiem czy problem ten występuje też w Internet Explorerze, bo nie używam go z zasady, ale w Mozilli jest dość uciążliwy.
            Gdy zagapię się i nie wypełnię którejś z pozycji obowiązkowych w Dzienniku, po cofnięciu cały formularz mi się resetuje i muszę wszystko wpisywać od nowa. Co ciekawe, nie mam czegoś takiego przy wpisywaniu ocen piw.

            No i druga, powtarzająca się już kwestia.
            Mam nadzieję, Arcie, że gdy już wreszcie skusisz się do spróbowania włąsnego piwka, na liście "Gdzie zakupione" znajdzie się wreszcie pozycja "Sam uwarzyłem"

            Comment

            • mluk
              Senior
              • 01-2005
              • 778

              Czy mozna prosić o usunięcie tego, co wpisałem do Dziennika? Badałem, o co chodzi i oczywiście się pomyliłem... Chciałbym zacząć od nowa

              Pomożecie Panie ART?
              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23806

                opcja usuwania jest dostępna indywidualnie przy każdym wpisie.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • mluk
                  Senior
                  • 01-2005
                  • 778

                  ART napisał(a)
                  opcja usuwania jest dostępna indywidualnie przy każdym wpisie.
                  Słusznie. Przepraszam i dziękuję
                  "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                  Comment

                  • biermann
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 2552

                    Może jednak przy (zakładanych) najbliższych zmianach w Dzienniku - w statystykach ilościowych Art uwzględni wyższość spożycia litrowego nad sztukowym - niech sztuki i złotówki będą sobie opcjonalnie. No i niech wreście dojdzie opcja "samodzielnego uwarzenia".
                    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Moim zdaniem w opcjach zakupu powinny pojawić się: prezent i wymiana.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        juz zrezygnowałem z prowadzenia dziennika, nie ukrywam, że był zbyt absorbujący, od 2 tygodni piję na luzie tzn niczego nie muszę zapisywać ani pamiętać
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4998

                          Dla mnie bardzo ważne jest abym mógł oceniać swoje spożycie indywidualnie dla każdego miesiąca. Obecnie jest tylko narastająco i nie mogę przez to ocenić jakie piwa piłem w grudniu a jakie we wrześniu.
                          Ponieważ DP jest jednym z najważniejszych i najciekawszych elementów browaru warto by mu poświęcić trochę więcej zainteresowania (to do ARTa).
                          Zauważyłem, że w tej formie jest coraz częściej zarzucany przez forumowiczów i przez to jego znaczenie coraz bardziej się marginalizuje, a powinien być czynnikiem przyciągającym do browaru.
                          Mam nadzieję, że ART wkrótce zrobi coś z tym fantem, bo nie chcę dołączyć do tych co zrezygnowali z prowadzenia Dziennika.
                          5410 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            No właśnie trzeba rozleklamować dziennik - ja też uważam go za ciekawą część browaru.biz. Jego prowadzenie wymaga wysiłku ale ja w ten sposób lubię się pomęczyć
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              To baldzo dobly pomysł s tym rozleklamowaniem DP. Ploponuję, abyś umieścił tę infolmację w swoich podpisach

                              A tak na poważnie, prowadzenie DP wymaga jednak zacięcia i pewnej dyscypliny, więc nie liczyłbym na lawinowy wzrost użytkowników.

                              Comment

                              • biermann
                                Senior
                                • 09-2001
                                • 2552

                                Czyżby nastąpiło jakieś przekłamanie w dzienniku czy też tak wzrosło spozycie Tyskiego . W całym zeszłym roku ok. 2500 litrów a teraz pod koniec marca przeszło 4400 litrów i co to muszą być za pojemności jesli skałada się na to tylko ok 880 szt.
                                A takich np zagranicznych / pozostałych wypito tylko ok 1500 szt a litrów z tego niewiele ponad 700
                                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎