Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik Piwny - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kalifat
    Senior
    • 10-2004
    • 1168

    Czy przy hurtowych zmianach w DP można uzględnić:
    a) wybór piwa na polskie i zagramaniczne
    b) jak wybiorę browar POLSKI, to żeby w wyborze piw wykazywały się piwa z tego browaru (wtedy automatycznie można wypełniać np. ekstrakt)
    c) dla piw zagranicznych możliwość wyboru kraju - i wtedy podział na kraje w statystyce
    d) rozwinięcie opcji "czy piwo smakowało" na ocenę np. od 1 do 5 - czasem piwo smakuje po prostu średnio
    e) A W OGÓLE TO UPROŚCIĆ - obowiązkowe mogłyby być tylko browar, nazwa piwa i ilość spożyta - w końcu i tak większość przegląda tylko statystyki litrowe i ... ile w sumie na to wszystko wydał
    bla bla bla

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      A może dałoby się zrobić opcję wyboru pomiędzy formularzem maksymalnie uproszczonym, a złożonym? Każdy dziennikowicz wybierałby sobie wtedy jak chce wypełniać Dziennik. Ja tam lubię wpisywać wszystko, bo wbrew temu co pizą tu niektóre marudy, trwa to bardzo szybko. Wystarczy opanować posługiwanie się klawiszem Tab

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        Ja będę się cieszył jakąkolwiek zmianą na '+'w DP. W końcu nie zdarza się to za często
        Last edited by JAckson; 03-01-2006, 12:07.
        MM961
        4:-)

        Comment

        • mark33
          Idę po piwo do piwnicy.
          • 04-2005
          • 3283

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
          A może dałoby się zrobić opcję wyboru pomiędzy formularzem maksymalnie uproszczonym, a złożonym? Każdy dziennikowicz wybierałby sobie wtedy jak chce wypełniać Dziennik. Ja tam lubię wpisywać wszystko, bo wbrew temu co pizą tu niektóre marudy, trwa to bardzo szybko. Wystarczy opanować posługiwanie się klawiszem Tab
          Jako jedna z tych marud , muszę zgłosić pewną trudność (leń przemówił) , będąc po paru piwkach (szczególnie domowych, które się nie podstawiają jako wypite wcześniej) wszystko trzeba opisać od nowa, jeżeli się wypiło dajmy na to 4 piwka każde inne, to DP zadaję absurdalne pytania o miejsce zakupu, o cenę ( bezcenne ręcznie robione ) a do tego jeszcze wyskoczy Pan brodaty i powie: Nie wprowadzono wszystkich wymaganych danych w formularzu. W tym miejscu dziękuję idę po następne piwo

          Comment

          • Bombadil13
            • 05-2005
            • 2479

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
            A może dałoby się zrobić opcję wyboru pomiędzy formularzem maksymalnie uproszczonym, a złożonym?
            I to wydaję sie najrozsądniejszym rozwiazaniem. Mnie nie sprawia trudności wypisywanie rubryk DP, ale skoro sa tacy którzy chcą mieć prostszy DP chyba warto wyjść im na przeciw. OPCJA WYBORU pomięzdy FORMULARZEM UPROSZCZONYM i ZŁOŻONYM to jest to
            Zdrówko kol. Twilight_Alehouse
            Poszukuję

            Comment

            • mste
              Gość
              • 01-2005
              • 152

              Tak tu wszyscy piszą swoje uwagi a czas nie z gumy i pewnie nic się nie zmieni.

              Jeśli o mnie chodzi to jestem za wersją złożoną (a dla leniuszków uproszczoną), plus dodatkowo dorzucił bym:

              w miejscu zakupu - "bezpośrednio w browarze"
              w piwach zagranicznych - w przypadku Europy podział na kraje,
              w przypadku reszty świata podział na kontynenty z możliwością dopisania kraju

              Nie pogniewał bym się również gdyby doszedł podział na gatunki piw np. pils, pszeniczne, porter itd...

              Za szybkie zmiany

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                Chmielowisko.pl
                • 06-2004
                • 6310

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33
                Jako jedna z tych marud , muszę zgłosić pewną trudność (leń przemówił) , będąc po paru piwkach (szczególnie domowych, które się nie podstawiają jako wypite wcześniej) wszystko trzeba opisać od nowa, jeżeli się wypiło dajmy na to 4 piwka każde inne, to DP zadaję absurdalne pytania o miejsce zakupu, o cenę ( bezcenne ręcznie robione ) a do tego jeszcze wyskoczy Pan brodaty i powie: Nie wprowadzono wszystkich wymaganych danych w formularzu. W tym miejscu dziękuję idę po następne piwo
                Mi już wpisywanie i przeskakiwanie między polami idzie naprawde szybko, więc nie sprawia mi to trudności. Ale przyznam, że brodaty pan jest wyjątkowo wkur... zający. Szczególnie irytuje mnie wyskakując przy nieprawidłowej dacie. A cofnać nie da rady...

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  wszystkim dziennikarzom dziękuję za wytrwałość i proszę na kolanach o niepowielanie wielokrotnie zgłaszanych spraw - dodatkowy gąszcz postów nie ułatwia mi sprawy, szczególnie że dana osoba zgłasza co chwilę tą samą sprawę - nie jest to konieczne
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    No a jak ktoś sie będzie za czesto powtarzał to przy obróbce wykasuję wszystkie jego posty. A mam już w tym temacie niemałe doświadczenie z tegoż tematu, a właściwie jego klonu wywaliłam 606 postów, by Art mógł przystąpić do pracy na dziennikiem i jeszcze kurka musiałam cały przeczytać. Tak więc zlitujcie się nademną [mordka prosząca, nie znosząca sprzeciwu]
                    A poza tym to w tej właśnie chwili Art pracuje nad zmianami, a każdy powtórzony post to kilka, a nawet kilkadziesiąt sekund opóźnienia (bo musi to chłop przeczytać i sprawdzić czy już było) we wprowadzaniu nowej turbo wersji dziennika piwnego, a także w plebiscycie na piwo roku, bo to zespół naczyń powiązanych.
                    Poza tym juz pisałam, że męczę Arta o dziennik piwny, a kto mnie zna wie, że jestem strasznie upierdliwa
                    Tak więc cichosza i uzbroić się w cierpliwość
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      Mam takie eine kleine pytanie - czy jest możliwość całkowitego wyzerowania dziennika na życzenie?
                      Chciałbym znowu zacząć, ale statystyki globalne, z racji prawie dwuletniej przerwy, miałbym niezbyt adekwatne do upłyniętego czasu od pierwszego rozpoczęcia.
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                        Chciałbym znowu zacząć, (...)
                        Ho, ho

                        Co by nie było, że nie na temat - ktoś już o to pytał niedawno. Podejżewam, że bez specjalnej ingerencji ARTa nie da się wyzerować licznika. Jest możliwość założenia nowego konta i prowadzenie w nim DP, ale to pewnie wiesz i nie masz zamiaru tego robić
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                          Chciałbym znowu zacząć
                          Kurde, telepatia jakowaś, cy co?
                          Ja właśnie swój uzupełniam od 1 stycznia 2006
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            A ja zapomniałem czy bierzemy pod uwagę wyroby typu Carmell (0,4 alkoholu) , Karmi itp?
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                              A ja zapomniałem czy bierzemy pod uwagę wyroby typu Carmell (0,4 alkoholu) , Karmi itp?
                              Jeśli chodzi o mnie, biorę każde piwo pod uwagę, nawet te które ma znikomą ilość alkoholu.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                No właśnie ale jak weźmiemy takie piwo to i kwas powinniśmy brać?

                                A co do dziennika - to upraszczać upraszczać. Szczerze napiszę, że ja w nazwie piwa zawsze piszę Piwo bo nie mam siły przy na przykład wprowadzaniu piw po tygodniowej wycieczce wpisywać każdą nazwę. opcja godzina to tez chyba nei ma sensu. kto zapisuje konkretnegodziny na przykłąd na Zlocie???
                                Last edited by zythum; 04-01-2006, 14:51.
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎