Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik Piwny - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    Może założyciel tematu wreszcie zamieści jakąś ankietę dotyczącą przyszłości DP ?

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      Na ankietę to już trochę za późno, jak i na wszelkie uwagi (które zresztą się powtarzają). Pisałam już o tym, ale nikogo to widać nie zainteresowało. Gadać możecie sobie dalej, ale dziennik właśnie przechodzi metamorfozę. Za jakiś bliżej nieokreślony czas pojawi się nowa wersja dziennika. I za to żeby było to blizej, niż dalej trzymam kciuki.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        Też trzymamy kciuki i wznosimy za powodzenie. A gdy już się pojawi "nowa jakość" w DP założymy nowy temat i znowu będziemy marudzić...
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
          Za jakiś bliżej nieokreślony czas pojawi się nowa wersja dziennika. I za to żeby było to blizej, niż dalej trzymam kciuki.
          Kciuki i ja trzymam. Dyskusja by się zamknęła tak jak apelujesz jakby Admin z Maggykiem dali znać jakie zmiany wprowadzą

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
            Kciuki i ja trzymam. Dyskusja by się zamknęła tak jak apelujesz jakby Admin z Maggykiem dali znać jakie zmiany wprowadzą
            jakie zmieny? skasownie dziennika.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              Wpisałem pierwsze piwo do nowego dziennika. Mam pytanie tylko do Arta, czy piwa, które wypiłem już w 2006 roku mam przepisać do nowego dziennika - dla jasności statystyk czy pozostawić w starym?

              P.S.
              Fajny jest ten nowy dziennik, Ci którym się nie chce prowadzić wybierają minimum, a tacy porąbani statystycy jak ja mogą się do woli cieszyć wielością rubryczek
              Last edited by Shlangbaum; 12-01-2006, 08:34.

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                będę chciał to jakoś rozwiązać na dniach - jeśli Ci się nie chce czekać to możesz sobie te piwa wprowadzić ze starego do nowego ale pamiętaj proszę o skasowaniu ich ze starego DP.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                  będę chciał to jakoś rozwiązać na dniach - jeśli Ci się nie chce czekać to możesz sobie te piwa wprowadzić ze starego do nowego ale pamiętaj proszę o skasowaniu ich ze starego DP.
                  Tak też się stanie za 5 minut
                  dla Admina, ciągle niedocenianego zresztą

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    nie wiem czy padł taki pomysł, ale proponuję dodać opcję "rodzaj fermentacji". szczerze interesuje mnie jak to wypadnie w moim przypadku

                    Comment

                    • mark33
                      Idę po piwo do piwnicy.
                      • 04-2005
                      • 3283

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                      nie wiem czy padł taki pomysł, ale proponuję dodać opcję "rodzaj fermentacji". szczerze interesuje mnie jak to wypadnie w moim przypadku
                      Pomysł ciekawy, najlepiej jak by dało się w ustawieniach wybierać domyślnie np. górną fermentację.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        to zależy... wydaje mi się, że domyślna powinna być dolna, wszak jest powszechniejsza.

                        Comment

                        • mark33
                          Idę po piwo do piwnicy.
                          • 04-2005
                          • 3283

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                          to zależy... wydaje mi się, że domyślna powinna być dolna, wszak jest powszechniejsza.

                          Dlatego właśnie w ustawieniach powinno być pole wyboru domyślnej fermentacji, dla mnie to górna, dla innych dolna.

                          Comment

                          • scheik
                            Member
                            • 09-2003
                            • 34

                            Problem mój dotyczący dziennika browarowego jest nastepujący: Chce uzuzpelnić moj dziennik o nowo wypite piwo ktore od dawna szukałęm a jego na liscie piw dziennika nie ma!!! Piwo te to Kaper, niegdyś z browaru Heweliusa a dziś z żywca. Jak ja je mam teraz zaznaczac ma ktoś pomysl ? A najlepiej jak sie uzupełni baze dziennika o te piwo
                            Pozdrawiam

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              piwo to jest najprawdopodobniej warzone w Elblągu i tam widnieje. zresztą GŻ zapowiedzaiła że zrezygnuje zeń.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • grew
                                Senior
                                • 05-2009
                                • 766

                                Hmm, czy to ten wątek? Bo nikt tu nie zaglądał od 2006 roku...

                                BTW. Chciałem prosić o dodanie piwa pszenicznego Viva-Hel - www.jastarnik.pl, z browaru Gościszewo.

                                Dziękuję.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎