Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kibi
    Senior
    • 07-2004
    • 1875

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
    ^ Niech i tak będzie, tyle że to trochę dziwne, bo na etykiecie nie znalazłem ani full ani light, nie mówiąc już o full light.
    No, w zasadzie racja! Może Art powinien pomyśleć o zmianie tej zakorzenionej w tradycji nazwy w DP?

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      Czy jest jakaś rozsądna możliwość wpisania do DP piwa z nieistniejącego polskiego browaru?
      MM961
      4:-)

      Comment

      • franekf
        Senior
        • 06-2004
        • 944

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
        Czy jest jakaś rozsądna możliwość wpisania do DP piwa z nieistniejącego polskiego browaru?
        Pewnie myślisz o Jurandzie? Też miałem ten problem po wypitym ostatnio koźlaku...
        Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
        http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
        Piwny Janusz bez Teku

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
          Czy jest jakaś rozsądna możliwość wpisania do DP piwa z nieistniejącego polskiego browaru?
          Jak na razie nie ma takiej możliwości. Spożywanie przeterminowanych piw odbywa się na własną odpowiedzialność a i tym samym jest równoznaczne z godzeniem się na niemożność wklepania ich do DP
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            Jak na razie nie ma takiej możliwości. Spożywanie przeterminowanych piw odbywa się na własną odpowiedzialność a i tym samym jest równoznaczne z godzeniem się na niemożność wklepania ich do DP
            Chyba, że tak

            Ale w sumie to szkoda, że nie ma opcji wpisania piwa 'z ręki' (tak jak zagranicznego).
            Last edited by JAckson; 11-02-2008, 07:54.
            MM961
            4:-)

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              Zagranicznego też czasami nie da się dopisać - przykład pszenicznego Okocimia

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Bombadil13
                • 05-2005
                • 2479

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Jak na razie nie ma takiej możliwości. Spożywanie przeterminowanych piw odbywa się na własną odpowiedzialność a i tym samym jest równoznaczne z godzeniem się na niemożność wklepania ich do DP
                A tam... ART nie bądź taki i uruchom na tydzień tego Juranda. Podopisujemy sobie i będzie po krzyku.
                PS. Na razie
                Last edited by Bombadil13; 12-02-2008, 20:06.
                Poszukuję

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                  A tam... ART nie bądź taki i uruchom na tydzień tego Juranda. Podopisujemy sobie i będzie po krzyku.
                  PS. Na razie
                  Ja wpisuję jako zagraniczne pod jakimś dziwnym krajem Niestety nie mam innego wyjścia, a Juranda i Reginy jeszcze trochę mam do wypicia.
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    Albo np. daj taką możliwość Caringtonom (czy jak ich tam zwać)
                    Poszukuję

                    Comment

                    • Sokół83
                      szynkarz
                      • 12-2004
                      • 1598

                      żeby nie robić zbędnego zamieszania, proponowałbym dawać możliwość wpisania piw z nieczynnych browarów pod koniec roku (bo co jakiś czas znajdzie się ktoś z jakimś piwem z piwnicy)

                      można by zrobić tak: założyć temat "prośba o czasowe włączenie browaru", gdzie użytkownicy zgłaszaliby browary, z których coś wypili, a nie mogą wpisać, bo browar jest usunięty; ART pod koniec roku daje w owym temacie info, że od tego i tego przez tyle i tyle dni będzie można je sobie powpisywać

                      i załatwione: ART nie będzie musiał grzebać co chwile w skryptach, a statystyki nie zostaną zakłamane
                      Z INNEJ BECZKI

                      www.fotopolska.eu

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
                        żeby nie robić zbędnego zamieszania, proponowałbym dawać możliwość wpisania piw z nieczynnych browarów pod koniec roku (bo co jakiś czas znajdzie się ktoś z jakimś piwem z piwnicy)

                        można by zrobić tak: założyć temat "prośba o czasowe włączenie browaru", gdzie użytkownicy zgłaszaliby browary, z których coś wypili, a nie mogą wpisać, bo browar jest usunięty; ART pod koniec roku daje w owym temacie info, że od tego i tego przez tyle i tyle dni będzie można je sobie powpisywać

                        i załatwione: ART nie będzie musiał grzebać co chwile w skryptach, a statystyki nie zostaną zakłamane
                        Nie przeginajmy. Sam mam w piwnicy małe archiwum, ale tragedia mi się nie dzieje, że nie mogę piwa wpisać w DP. A sądzę, że ART ma całą masę ważniejszych i pożyteczniejszych rzeczy do zrobienia, choćby i przy DP.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          A nie prościej po prostu dać możliwość ręcznego wpisu dowolnego piwa z dowolnego kraju? Umieścić na końcu listy krajów jako "dowolny" i już. Albo / oraz na końcu listy polskich browarów.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • krasnal45
                            Senior
                            • 02-2008
                            • 421

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zagranicznego też czasami nie da się dopisać - przykład pszenicznego Okocimia
                            właśnie, nie wiem czy nie doczytałem ale jak mam wpisadz do DP na przykład wypitego przed chwilą ukraińskiego Obolona???

                            Comment

                            • krasnal45
                              Senior
                              • 02-2008
                              • 421

                              Sorry...już wiem, olśniło mnie....jest przecież zakładka "Zagraniczne"

                              Comment

                              • Ziajkowski
                                Junior
                                • 07-2007
                                • 2

                                Gdzie mozna dopisać w dzienniku pszeniczne Okocim?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎