Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Komentarze do konkursu: Relacja z (piwnej) podróży 2010

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Komentarze do konkursu: Relacja z (piwnej) podróży 2010

    Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie: Relacja z wakacyjnej (piwnej) podróży 2010

    Tutaj proszę o ewentualne pytania lub sugestie dot. konkursu
    Last edited by ART; 04-08-2010, 19:18.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Szkoda, że głos browarbizowiczów jest liczony jako jeden w ogólnej liczbie głosów. Tak jak w zeszłym roku pisałem jest to niesprawiedliwe gdyż głos kilkudziesięciu osób jest traktowany na równi z głosem jednej osoby. Uważam, ze głos browarbizowiczów "wagowo" powiniem wynosić 50%.
    Kolejna rzecz, w zeszłym roku biorący udział w głosowaniu musieli napisać w kilku słowach dlaczego tak głosowali. Czemu to nie dotyczy trójki pozostałych jurorów?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23792

      #3
      Też napiszemy uzasadanienie
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.

        No i git, demokracja jest do d..
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23792

          #5
          Dziękuję za udział 6 osobom w konkursie. Osobom którym chciało się poświęcić chwilę na spisanie swoich wrażeń z podróży i podzielić się nimi z nami. Szkoda że wiele osób, które także mają coś do napisania, nie wzięły udziału. Szczerze pisząc, liczyłem na większy odzew niż w zesżłym roku. Na pewno jest potencjal w narodzie, szkoda że tak tłumiony.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Nagroda została zrealizowana. Tym samym bardzo chciałbym podziękować naszemu guru - ART-owi, oraz Brovarni i Hotelowi Gdańsk za doskonałe zorganizowanie i przyjęcie. Specjalne podziękowania dla Biermanna
            Dziękuję jeszcze raz wszystkim współuczestnikom konkursu, a także osobom głosującym - nie tylko na moja relację, Wasze zdrowie
            Last edited by becik; 13-02-2011, 10:31.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎