Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielkie uaktualnienie 2011 - zgłaszanie błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gonzo1
    Member
    • 12-2008
    • 65

    #16
    Brak Jabłonowa Gryczanego w kategorii "piwa aromatyzowane".

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #17
      Piwo miało swoją premierę w roku 2011, więc siłą rzeczy nie może uczestniczyć w plebiscycie.
      Last edited by abernacka; 09-02-2011, 07:23.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Rhotaxx
        Junior
        • 10-2008
        • 3

        #18
        Piwo roku brakujące piwo

        proszę usunąć
        Last edited by Rhotaxx; 12-02-2011, 21:20. Powód: to pytanie już było...

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rhotaxx Wyświetlenie odpowiedzi
          Witam.

          Jeżeli mnie pamięć nie myli, to w 2010 Okocim przeniczne było dostępne na rynku a na liście do głosowania go nie ma...

          Pozdr...
          Masz rację, „Okocim Pszeniczne” było dostępne na naszym rynku w roku 2010.
          Szkopuł jest w tym, że piwo to nie jest polskie.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • CyboRKg
            Senior
            • 04-2010
            • 593

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
            No właśnie. Generalnie przydałaby się oddzielna kategoria "specjalne" gdzie zmieściłyby się BPA, Grodziskie, Żytnie, Orkiszowe itp, ale bez karmi i miodowych.
            Dokladnie. Troche to dziwne, ze "Warnijskie" i "Ciechan Miodowy" to ta sama kategoria...
            "Jedno pivo ne vadi!"
            "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

            Comment

            • skitof
              Senior
              • 11-2007
              • 2478

              #21
              Zaczął się właśnie ostatni dzień plebiscytu. Ja zdążyłem, choć nie bez kłopotów i wątpliwości. Wybór 3 piw spośród czasami kilkuset to rzeczywiście wyzwanie. Przez cały rok robiłem sobie notatki, ale precyzyjne określenie miejsca nie jest łatwe. Ciekawe będą wyniki ostateczne. Ciekawe też kiedy się pojawią?

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #22
                Dopiero teraz spostrzegłem, że w tym roku ubyła nam jedna kategoria - piwa z browarów restauracyjnych. Dlaczego?

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23793

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dopiero teraz spostrzegłem, że w tym roku ubyła nam jedna kategoria - piwa z browarów restauracyjnych. Dlaczego?
                  Kategoria wprowadzona była testowo w zeszłym roku i testu w moim odczuciu nie zaliczyła - dodała mi pracy a dobre piwa z browarów restauracyjnych tak czy owak potrafiły się przebić. W takiej formie jak w zeszłym roku kategoria nie będzie obecna, natomiast jeśli nam wpadnie do głowy optymalne rozwiązanie to nie wykluczam że zostanie wprowadzone.
                  Last edited by ART; 14-02-2011, 18:40.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎