Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żąleną w redakcji Browar.bizu - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
    Łicz rimajndzmi:
    Dawno, dawno temu, pewnie jakieś 8 lat będzie, przebywając w Warszawie i będąc umówiona na spotkanie z sekcją warszawską spotkałam się już z częścią z nich i stworzyliśmy plan działania na wieczór. Idziemy sobie ekipą w kierunku jakiegoś podejrzanego lokalu i pada hasło, że trzeba zadzwonić do Żą i mu powiedzieć, gdzie będziemy. No to ciach - telefon w dłoń i do dzieła. A trzeba Wam wiedzieć, Drogie Dzieci, że Żą mieszkał podówczas jeszcze ze swoimi własnymi rodzicami i nie zaposiadał zbrodniczego narzędzia zwanego telefonem komórkowym (fuj). No i odebrała Szanowna Mamusia. Koleżankę Marusię wtedy zatkało, bo co miała powiedzieć, że z Żąleną chce rozmawiać Na szczęście ktoś w towarzystwie szybko podpowiedział: "KUBA"


    Tyle wspomnień, a teraz liczę na ciekawą przyszłość redakcyjną Żą, znając jego wywiady, to liczę od czasu do czasu na jakieś niezłe jaja, a nie tylko na poważnie
    Temat taki, że OT jak najbardziej wskazanym jest

    W szkole średniej, jak to poważni mężczyźni, wszyscy posługiwaliśmy się "ksywami".
    Kiedyś wpadli po mnie koledzy, a jeden z nich wydukał zaskoczony, gdy moja mama otworzyła drzwi: "Czy jest... Yyy... Czy jest... Czy jest... pani syn?"


    Ostatnio w pewnym tiwi-szole ktoś stwierdził, że to głupio mieć na imię jak wyspa . Żartowałem, żą, nie rób ze mną wywiadu...

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      #17
      Ja też mam historyjkę

      Koniec czwartego roku studiów, spotykam przypadkowo na tzw. mieście koleżankę z roku z jej nieznaną mi koleżanką. Moja koleżanka (z którą miałem dość dobry kontakt) chciała mnie przedstawić. Po chwili zastanowienia wypaliła: "Mason, jak ty właściwie masz na imię?"
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #18
        Panowie, ale moja historyjka dotyczyła Żą, czyli takiego gościa, który widnieje w tytule tematu, Wasze historyjki trochę za daleko odbiegły chyba
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Panowie, ale moja historyjka dotyczyła Żą, czyli takiego gościa, który widnieje w tytule tematu, Wasze historyjki trochę za daleko odbiegły chyba
          Zatem wracajmy to tytułowego Żą
          Tak tylko się "wtrącam" bo i tak nie wiem osochozi... nie za często ostatnio tu bywam
          Last edited by adam16; 30-09-2011, 19:30.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎