Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BrowarBizowy Dziennik Piwny w Androidzie - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #61
    Proszę zgłaszać braki po UPRZEDNIM sprawdzeniu w wyszukiwarce, i do tego w stosownym temacie.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • shajen
      Member
      • 08-2011
      • 50

      #62
      Aktualizacja do wersji 1.1.1. Zmiany:
      -poprawione dodawanie danych z polskimi znakami (i innymi zagranicznymi też)
      -naprawione dodawanie ceny (przy 0zł lub 0gr nie dodawało ceny), objętości
      -podczas kliknięcia na pole z ceną, 0 jest automatycznie kasowane (to samo przy objętości), (uwaga! jeśli po kliknięciu na pole z ceną nie pojawi się klawiatura, należy kliknąć jeszcze raz, jest to błąd androida...)
      No risk, no fun

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        #63
        Od ostatniej aktualizacji miałem znów problem z dodaniem piwa (można było tylko z teraźniejszą datą-nieprawidłowa data).
        Obecnie nawet nie może zaktualizować i po chwili wywala program.

        Usunąłem go i zainstalowałem ponownie, nadal nie może się zaktualizować (zasięg jest, net działa).
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • shajen
          Member
          • 08-2011
          • 50

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
          Od ostatniej aktualizacji miałem znów problem z dodaniem piwa (można było tylko z teraźniejszą datą-nieprawidłowa data).
          Obecnie nawet nie może zaktualizować i po chwili wywala program.

          Usunąłem go i zainstalowałem ponownie, nadal nie może się zaktualizować (zasięg jest, net działa).
          Niepokojące wieści W zasadzie zmiany między 1.1.0 a 1.1.1 nie dotyczyły w żadnym wypadku daty, godziny (właściwie parę drobiazgów poprawiłem) i dziwi mnie, że masz taki błąd. Co znaczy nie może się zaktualizować? Aplikacja, baza danych czy co? Kiedy dokładnie wywala program bo to nie najbardziej martwi
          No risk, no fun

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #65
            Mi działa ok.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • mwa
              Senior
              • 01-2003
              • 5071

              #66
              Mi od soboty też działa. Starsze piwa uzupełniłem, aktualizacja przebiegała normalnie. Nie wiem co powodowało awarię poprzednio, ale działa już dobrze.
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #67
                1. Nie chciało mi wczoraj dodać Lwówka Książęcego. Powód - błędny ID piwa.
                Może coś z objętością? Wypiłem tylko 200ml.

                2. Nie działa mi uaktualnianie przez WiFi (nie widzi połączenia). Przez net jest OK. HTC Willdfire (bez "S").
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #68
                  Jeszcze jeden drobiazg:

                  3. Wszystkie piwa dodał mi jako pite z butelki, a kilka miałem wypitych z beczki.
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • Mason
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 3280

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                    HTC Willdfire (bez "S").
                    To tak jak Psikutas bez "s"?

                    Mi działa prawie wszystko. Prawie, bo obojętnie jakie podam opakowanie, to we wpisie jest butelka. Beczka, puszka, PET - wszystko zmienia na butelkę
                    JEDNO PIVKO NEVADI!

                    Comment

                    • shajen
                      Member
                      • 08-2011
                      • 50

                      #70
                      Też to u siebie zauważyłem. Postaram się to poprawić jak tylko uporam się z sesją
                      No risk, no fun

                      Comment

                      • shajen
                        Member
                        • 08-2011
                        • 50

                        #71
                        Zająłem się tym szybciej bo jak słusznie przypuszczałem wina była po stronie spożywanego piwa podczas produkcji dziennika i naprawdę śmiesznych błędów (literówki w kodzie).
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie chciało mi wczoraj dodać Lwówka Książęcego. Powód - błędny ID piwa.
                        Naprawione

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                        Mi działa prawie wszystko. Prawie, bo obojętnie jakie podam opakowanie, to we wpisie jest butelka. Beczka, puszka, PET - wszystko zmienia na butelkę
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jeszcze jeden drobiazg:
                        Wszystkie piwa dodał mi jako pite z butelki, a kilka miałem wypitych z beczki.
                        Naprawione

                        W obu przypadkach poprawki były po stronie serwera, wersja aplikacji zostaje bez zmian. Dziękuję za stałe usprawnianie aplikacji, mam nadzieję, że to nie przeszkadza w użytkowaniu

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                        To tak jak Psikutas bez "s"?
                        Dobre
                        No risk, no fun

                        Comment

                        • Bombadil13
                          • 05-2005
                          • 2479

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                          wszystko zmienia na butelkę
                          Marudzisz... ciesz się, że nie na PETa. Jakby te Twoje portery w PETach wyglądały
                          Poszukuję

                          Comment

                          • zgoda
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 3516

                            #73
                            Od paru dni podczas próby dowolnej operacji na serwerze (aktualizacja bazy, dodanie piwa) dostaję komunikat "nieznany błąd, spróbuj później". Wersja ostatnia z marketu, po przeinstalowaniu to samo.
                            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10737

                              #74
                              U mnie od Koreba w dół brak listy piw
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • mwa
                                Senior
                                • 01-2003
                                • 5071

                                #75
                                A ja już od dwóch tygodni się skończyłem zapiski, bo już mi się odechciało zabawy z programem. Raz wchodzi, raz nie, raz nie łączy z netem itd - po prostu się zniechęciłem do tego.
                                Trzeba będzie tylko dopracować ten program i będzie można z niego korzystać do woli - gratulacje za pomysł.
                                Pozdrawiam Cię !!!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎