Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tematy "sponosorowane"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Tematy "sponosorowane"

    Gdzieś mi się przewinęła przed oczami informacja, że są tematy "sponsorowane", czy może oddane do dyspozycji jakiemuś użytkownikowi. Chodziło wtedy o temat "Browar Kormoran" w dziale "Piwo Ogólnie". Mam w związku z tym pytanie, ile jes takich tematów, a szczególnie, czy temat "AleBrowar" również jest taki tematem.

    Wyjaśnię, dlaczego pytam. Otóż nie podoba mi się sposób prowadzenia interesu przez AleBrowar. Nie chodzi o etykiety, bo czy one są wybitnie piękne, czy obrzydliwe, to nie moja sprawa. Mam swoją opinie na ten temat i tyle. Ale sprzedaż błędnodruków etykiet po paskarskich cenach (bez informacji, że to są błędnodruki) jest czymś, co jeszcze się nie pojawiło w obrocie kolekcjonerskim, a jeśli śladowo pojawiało się na Allegro, zawsze było odpowienio piętnowane. Tymczasem tutaj producent nie tylko chwali się tym, ale uważa to powód do dumy. Nawet nie kryje się z tym, że uważa kolekcjonerów za dobry target do zdzierania kasy "w formie cegiełek na wsparcie biznesu". Nie mam zamiaru tego liczyć, ale moim zdaniem wsparcie forum jest wystarczającą cegiełką, żeby nie trzeba było zdzierać jakichś absurdalnych cen z kolekcjonerów. I proszę nie mówić, że towar jest tyle wart, ile za to da klient. Znam taką teorię, ale wiem też, ile kosztuje mniej więcej wydrukowanie etykiety od piwa.

    Jestem ciekaw, czy admin zdziera odpowiednio wysoką kasę za ten, jakby nie patrzeć - wybitnie reklamowy temat. Jeśli nie - to uważam, że powinien go usunąć. A jeśli tak, to chciałbym, aby tematy "sponsorowane" zostały wydzielone do osobnego, wyraźnie opisanego poddziału, żeby każdy miał jasność, z czym ma do czynienia. I to wydzielenie jest moim wnioskiem do realizacji.
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Doczekam się jakiegoś wyjaśnienia?

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23792

      #3
      Poza Piwo-Gdzie są dwa tematy prowadzone oficjalnie w kontekście komercyjnym, AleBrowaru i Browaru Kormoran. Nie przewiduję wydzielania ich do odrębnego działu bo jest ich za mało. Nazwa wątku i nazwa Użytkowników prowadzących wątki są tożsame, więc specjalnie nie przewiduję dodatkowych oznaczeń w wątkach.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Dla mnie nie jest oczywiste, że są to tematy sponsorowane, każdy uczestnik może założyć temat pod takim tytułem. Według mnie wymagają one odpowiedniego oznaczenia, bo powinno się je traktować jako reklamy. Nie jestem pewien, czy w ogóle chce czytać akie tematy.

        Comment

        • tomolek
          Hophead
          • 05-2006
          • 1752

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie jestem pewien, czy w ogóle chce czytać akie tematy.
          Ależ na to jest bardzo proste rozwiązanie, po prostu ich nie czytaj

          Moim zdaniem lektura pierwszych kilku z brzegu postów w tych tematach rozwiewa wszelkie wątpliwości...
          www.ohbeautifulbeer.com

          www.mateuszdrozdowski.pl

          „Kwaśny Edi herbu Koreb

          Comment

          • grochal122
            Senior
            • 03-2009
            • 102

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi

            Jestem ciekaw, czy admin zdziera odpowiednio wysoką kasę za ten, jakby nie patrzeć - wybitnie reklamowy temat. Jeśli nie - to uważam, że powinien go usunąć. A jeśli tak, to chciałbym, aby tematy "sponsorowane" zostały wydzielone do osobnego, wyraźnie opisanego poddziału, żeby każdy miał jasność, z czym ma do czynienia. I to wydzielenie jest moim wnioskiem do realizacji.
            Jeżeli tak bardzo martwią Cię finanse i funkcjonowanie BrowarBizu,to dlaczego Twój nick wyświetla mi się na czerwono?

            Comment

            • skitof
              Senior
              • 11-2007
              • 2478

              #7
              Popieram Krzysia. Jeżeli jakiś wątek na forum ma mieć z jednej strony charakter reklamowy, a z drugiej charakter sponsorowania działalności forum, to powinno to być jakoś zaznaczone. Myślę, że tak będzie korzystnie zarówno dla Arta, jako właściciela, dla nas jako zwykłych użytkowników i dla sponsora, który w tym wypadku nie jest tożsamy ze zwykłym użytkownikiem forum - wtedy nikt mu nie będzie niczego zarzucał, robi po prostu swoje, ale nie ma to charakteru kryptoreklamy i domniemanych niejasnych układów.

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grochal122 Wyświetlenie odpowiedzi
                Jeżeli tak bardzo martwią Cię finanse i funkcjonowanie BrowarBizu,to dlaczego Twój nick wyświetla mi się na czerwono?
                Bo sobie na to nie zasłużyłeś.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23792

                  #9
                  Użytkownicy są oznaczeni jako wspierający działanie browarbizu a w pierwszym poście danego wątku znajduje się informacja o charakterze wątku. W obecnej sytuacji i nadmiarze spraw do wykonania nie przewiduję dodatkowych oznaczeń, ale dziękuję za zwrócenie na to uwagi.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎