Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Sprzedam słód jęczmienny pilzneński nieśrutowany - Znakomita cena !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • thobeta
    Junior
    • 04-2008
    • 17

    Sprzedam słód jęczmienny pilzneński nieśrutowany - Znakomita cena !

    Tak jak w tytule cena za 1kg – 2,50zł. Jednostka pakowa worek 50kg.
    Wyjątkowo ze względów logistycznych możliwość zakupu 25kg

    Słód jest znakomitej jakości odbierany przez browary królewskie.
    Słód jest produkowany starą metodą klepiskową

    Udało mi się złapać dostęp do taniego słodu lecz ilości są ograniczone.

    Na terenie Dolnego śląska oraz Opolskiego podwiozę za przysłowiową butelkę piwa.


    Kontakt:

    Rawicz woj. wielkopolskie
    tomek_jarczewski@yahoo.co.uk

    Tomek
    Tel. 601 19 37 16
    Attached Files
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    Witom,
    Pisołbych sie na 2,5 worka. Wiadomość na PW.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • gobong
      Senior
      • 04-2005
      • 658

      #3
      Mam pytanko jak wypadaja koszty transportu i jego forma, przy worku 25 kg? Czy jest mozliwosc jeszcze zakupienia takiej ilości. Pozdrawiam Leszek

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gobong Wyświetlenie odpowiedzi
        Mam pytanko jak wypadaja koszty transportu i jego forma, przy worku 25 kg? Czy jest mozliwosc jeszcze zakupienia takiej ilości. Pozdrawiam Leszek
        Worek, 25kg to pół worka 50kg, więc trza osobno dzielić.
        Ale to kolega Ci podpowie.
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • thobeta
          Junior
          • 04-2008
          • 17

          #5
          Temat zamknięty

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #6
            Temat zamknięty, czy też nie, ale muszę się zapytac:
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika thobeta Wyświetlenie odpowiedzi
            (...)Słód jest znakomitej jakości odbierany przez browary królewskie (...)
            Jakie browary królewskie? Albo żyjemy na innym świecie, albo takie browary już dawno nie istnieją...

            Comment

            • thobeta
              Junior
              • 04-2008
              • 17

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
              Temat zamknięty, czy też nie, ale muszę się zapytac:

              Jakie browary królewskie? Albo żyjemy na innym świecie, albo takie browary już dawno nie istnieją...

              Tak samo jak nie istnieje browar Piast oraz dziesiątki innych a jednak piwa wychodzą pod tymi samymi starymi brendami i z czegoś są robione. Piwo królewskie jest produkowane w grupie żywca i właśnie ten browar kupował ten słód. Bynajmniej tak było napisane na samochodzie jaki odbierał słód.

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                #8
                Ja tam, po prostu, jestem za nazywaniem rzeczy po imieniu: czyli, albo słód używany do produkcji piwa "Królewskiego", albo słód kupowany przez Browar Warka, gdzie produkowane jest piwo "Królewskie". Pisanie o Browarach Królewskich jest niejasne i mylące.
                Dobra, dziękując za odpowiedź, zamykam się

                Comment

                • thobeta
                  Junior
                  • 04-2008
                  • 17

                  #9
                  No i w pełni Cie popieram....zbyt małe obycie mam jeszcze jesli chodzi o browarniane tematy

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎