Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Roczny chmiel - gratis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mapajak
    Senior
    • 12-2002
    • 1187

    Roczny chmiel - gratis

    Ponieważ zupełnie zrezygnowałem z używania chmielu w szyszkach, a wyrzucić szkoda - może się komuś przyda np. do lambika, wyślę chętnemu 200 g EKG 6,5 alfa oryginalnie zapakowany z Piwodzieja.pl. Chmiel ma około 1 - 1,5 roku i był przechowywany w piwnicy. Dołożę do tego około 200 g szyszek rozpakowanego, najprawdopodobniej żateckiego, bo taki kupowałem, ale tego nie jestem pewny w 100 %. Chętnego prosze o podanie adresu do wysyłki na PW.
  • kolomar
    Senior
    • 12-2005
    • 175

    #2
    Adres poszedł na PW. Z góry dzięki.
    Warzenie piwa

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Tak oto Mapajak zrobił w tym roku fajniejszą promocję niż Browamator...
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎