Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja pierwsza warka :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wydmikufel
    Junior
    • 03-2003
    • 19

    #16
    Nie sprzeczam sie, nastepnym razem tak zrobimy, teraz zbieralismy doswiadczenie. Nastepny raz "po sesji" czyli gdzies w lipcu... albo pazdzierniku

    Comment

    • Toni
      Junior
      • 05-2003
      • 17

      #17
      Czytam i czytam tylko pytam co jest :Z e względu na wysoką temperaturę ( w dniach : ok.26.06-31.06) piwo zeszło do poniżej 2 blg a ja nie mam kapslownicy (zamówiona rozleciała mi się na próbie kapslowania) czekam na nową, jak na zbawienie - jest jakaś metoda uratowania warki - bez chodzenia po barach iżebrania o krachle??????????????

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #18
        komentarz mało konstruktywny, ale spontaniczny

        kangurpl napisał(a)
        Super reportaż
        Reportaż w deseczkie! Chyba zacznę warzyć piwo, żeby reportaże pisać.

        Comment

        • kangurpl
          Senior
          • 03-2002
          • 2660

          #19
          Toni napisał(a)
          Czytam i czytam tylko pytam co jest :Z e względu na wysoką temperaturę ( w dniach : ok.26.06-31.06) piwo zeszło do poniżej 2 blg a ja nie mam kapslownicy (zamówiona rozleciała mi się na próbie kapslowania) czekam na nową, jak na zbawienie - jest jakaś metoda uratowania warki - bez chodzenia po barach iżebrania o krachle??????????????
          Jak masz balon do wina to przelej do niego, załóż rurkę fermentacyjną i może trochę postać.
          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Comment

          • pawcio1
            Senior
            • 03-2003
            • 363

            #20
            Wydmikufel napisał(a)
            To niedlugo nadeszlo szybciej niz myslalem: www.wib.republika.pl Tylko prosze o nie za duzo negatywnych komentarzy...

            Stronka super( sporo humoru i dużo zdjęć) tyle ,że mała uwaga , powinniście gdzieś dużymi literami napisać ostrzeżenie :
            Uwaga to była pierwsza próba!!!!, bo jak ktoś będzie chcial to potraktować jak instrukcje, to nie polecam.
            Bez urazy.

            Comment

            • Toni
              Junior
              • 05-2003
              • 17

              #21
              kangurpl napisał(a)
              Jak masz balon do wina to przelej do niego, załóż rurkę fermentacyjną i może trochę postać.
              Tak uczyniłem - dzięki!!. Teraz mam już zabutelkowane i patrzę na na nie, a tam w środku spokój - nic się nie dzieje - nawet najdrobniejszego bulgotu - czy to tak ma być? czy coś też spaprałem??
              Proszę o poradę bo jak już wspominałem to jest mój pierwszy raz.

              Comment

              • pawcio1
                Senior
                • 03-2003
                • 363

                #22
                Toni napisał(a)
                Tak uczyniłem - dzięki!!. Teraz mam już zabutelkowane i patrzę na na nie, a tam w środku spokój - nic się nie dzieje - nawet najdrobniejszego bulgotu - czy to tak ma być? czy coś też spaprałem??
                Proszę o poradę bo jak już wspominałem to jest mój pierwszy raz.
                Wszystko gra , jest cicho bo to cicha fermentacja.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎