Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

05.07.05, U2 w Chorzowie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    05.07.05, U2 w Chorzowie

    Koncert odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, w ramach trasy promującej najnowszy krążek "How To Dismantle An Atomic Bomb".
    Ceny biletów 150, 200, 300 złotych.
    Chyba będzie to wydarzenie muzycznego tego roku, więc warto się szybko decydować na zakup biletów
  • Andrewbrw
    Senior
    • 03-2004
    • 932

    #2
    No niestety tylko ceny odstraszają

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #3
      ja słyszałam o wiele większe ceny więc w tym momencie, o ile Twoje ceny, Roboxie, są potwierdzone, to bardzo się cieszę - to już jest kasy, którą można spokojnie wyłożyć na TAKIE wydarzenie
      no to co? rzucamy się na bilety, a potem zbiórka forumowiczów przed lub po koncercie?
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Jeżeli koncert skończysię tak jak Metalica, to knajpy będą już w większości, w Chorzowie, pozamykanie. Trzeba będzie coś we własnym zakresie zorganizować. Ale wcześniej można by jednego porterka wychylić.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • Andrewbrw
          Senior
          • 03-2004
          • 932

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
          no to co? rzucamy się na bilety, a potem zbiórka forumowiczów przed lub po koncercie?
          podoba mi się ta koncepcja

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
            ja słyszałam o wiele większe ceny więc w tym momencie, o ile Twoje ceny, Roboxie, są potwierdzone
            Więcej na temat koncertu tutaj

            Comment

            • Ark
              .
              • 04-2003
              • 414

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
              Ceny biletów 150, 200, 300 złotych
              Trochę kosmiczne te ceny. Za bilet na koncert U2 na Służewcu płaciłem 60 zł.
              Ale i tak pewnie się przejadę.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                Właśnie otrzymałem informację, że przed mało znaną kapelą z Irlandii zagra wielka gwiazda za oceanu The Killers. Gdybym wiedział o tym troszeczkę wcześniej na pewno na ten koncert bym się wybrał. Niestety zostały już ostatnie bilety za 150zł, ( czyli ostatnie sektory).
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • Piecia
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 3307

                  #9
                  bilety do nabycia już chyba tylko na Allegro....a ceny rosną z dnia na dzień
                  Koniec i bomba,
                  Kto nie pije ten trąba !!!
                  __________________________
                  piję bo lubię!

                  Comment

                  • grzeber
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2868

                    #10
                    Tak jest - bilety już się skończyły.
                    Słyszałem za to w radiu, że bilety sprzedawane z drugiej ręki (np Allegro) po cenach wyższych niż nominalne (150, 200, 300) będą unieważniane.
                    Ciekawe jak ma być to przeprowadzone .
                    pozdrawiam
                    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #11
                      Bilety jeszcze będą. Ja w każdym razie jestem spokojny
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • piotrsh
                        Senior
                        • 07-2003
                        • 435

                        #12
                        Z dzisiejszej "Wyborczej"
                        W poniedziałek sprzedano ostatnie bilety na chorzowski koncert U2. Teraz można je kupić tylko u koników. Lepiej nie robić jednak tych zakupów w internecie.

                        60 tys. biletów na koncert grupy U2, który odbędzie się 5 lipca na Stadionie Śląskim, rozeszło się w tydzień! To rekord. Nigdy wcześniej w naszym kraju takiej liczby wejściówek nie sprzedano w tak krótkim czasie. Duża w tym zasługa elektronicznego systemu sprzedaży Ticketpro Polska, dzięki któremu już w pierwszy dzień bilety kupiło 30 tys. fanów.
                        Pawełek 11.12.2006 godz. 14.51

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          #13
                          ... z czego 15 tys. "allegrowych" koników (też idą z prądem czasu). Pojawiły się już w cenach od 213 do 425, a jeden nawet za 1500! (przy sektorze VIP). A do lipca jeszcze mnóstwo czasu...
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #14
                            A ja nadal jestem spokojny
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • cyborg_marcel
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 3467

                              #15
                              chwalipięta
                              a ja tam już dawno ataku serca dostałam przez te poranne lektury - albo dostanę gwiazdkę z nieba, albo pogrążę się w czeluści braku biletu na U2
                              Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                              Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎