Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.12.10 - Częstochowa - II CKPDBP- Uroczyste odszpuntowanie beczki Portera !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • admiro
    Senior
    • 05-2005
    • 248

    #31
    Porter Szisziego uwarzony w Czenstochovii okazał się wyśmienity

    Gratulacje dla piwowara i browaru!

    Marudzie powyżej proponuję wpaść do Czenstochovii czym prędzej (bo zabraknie) i spróbować piwa o którym dyskutuje bezproduktywnie na podstawie etykiety.
    Moje piwo jest bezcenne.

    Schizma miodowa.

    Comment

    • tmspoko
      Senior
      • 09-2009
      • 207

      #32
      Potwierdzam - świetny porter.
      Zastanawia mnie tylko termin przydatności do spożycia wersji butelkowej - tylko do 24.12.2011 . Obsługa mnie poinformowała, że to dlatego, że piwo jest niepasteryzowane. Ciekawe, czy po tym terminie nie będzie piw w butelkach? (półlitrowych, bo do litrowych leją z nalewaka).
      Last edited by tmspoko; 12-12-2011, 09:09.
      TMspoko

      Comment

      • pioturek
        Member
        • 04-2008
        • 88

        #33
        Z mojej strony też wielkie dzięki i szacunek dla piwowarskiego kunsztu Szymona i Grześka. Dla mnie piwo jest jest super.
        Niebawem na stronie Bractwa Piwnego pojawi się szerszy opis sobotniej imprezy, tego co się tam wydarzyło, zapowiedzi planów na kolejny rok plus oczywiście nasza fotorelacja. Mam też nadzieje że pojawi się też link do materiału jaki zarejestrowała kamera lokalnej telewizji i linki do relacji innych mediów które odwiedziły wtedy Browar Czestochovia. Zbieram więc myśli i materiały do tamtej publikacji. Jeszcze raz wznoszę toast porterem szisziego :beer:
        ------------------------------
        Bractwo Piwne

        Comment

        • arzy
          Senior
          • 06-2002
          • 2814

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
          Oczekuję wyjaśnienia przez ciebie, w tym temacie. Masz takie dobre kontakty z browarem, że z całą pewnością szybciej i łatwiej się dowiesz. Mniemam zresztą, że wyjaśniliście to już na imprezie.
          Nie mam zielonego pojęcia po czym wnioskujesz, że mam tak dobre kontakty?
          Jeżeli masz dale ochotę dyskutować, zapraszam na PW.
          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          Bractwo Piwne
          Skład Piwa
          Piszę poprawnie po polsku!

          Comment

          • arzy
            Senior
            • 06-2002
            • 2814

            #35
            Serdeczne podziękowania dla wszystkich którym się chciało zajrzeć na tą skromną uroczystość. Wielki szacun.

            Dla nas, czyli dla Bractwa Piwnego, było to duża impreza kończąca pewien etap. Teraz szykujemy się na kolejny konkurs. Mogę zdradzić, że główna nagroda zostaje bez zmian, czyli warzenia w Czenstochovii. Wiadomo co będzie warzone, ale to w oddzielnym temacie
            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            Bractwo Piwne
            Skład Piwa
            Piszę poprawnie po polsku!

            Comment

            • admiro
              Senior
              • 05-2005
              • 248

              #36
              Artykuł ze strony Bractwa Piwnego:

              http://www.bractwopiwne.pl/artykul/9...stochovia.html
              Moje piwo jest bezcenne.

              Schizma miodowa.

              Comment

              • arzy
                Senior
                • 06-2002
                • 2814

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
                Serdeczne podziękowania dla wszystkich którym się chciało zajrzeć na tą skromną uroczystość. Wielki szacun.

                Dla nas, czyli dla Bractwa Piwnego, było to duża impreza kończąca pewien etap. Teraz szykujemy się na kolejny konkurs. Mogę zdradzić, że główna nagroda zostaje bez zmian, czyli warzenia w Czenstochovii. Wiadomo co będzie warzone, ale to w oddzielnym temacie
                oddzielny temat
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika admiro Wyświetlenie odpowiedzi
                Artykuł ze strony Bractwa Piwnego:

                http://www.bractwopiwne.pl/artykul/9...stochovia.html
                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                Bractwo Piwne
                Skład Piwa
                Piszę poprawnie po polsku!

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #38
                  Dowiem się w końcu, o co chodzi z tym podwójnym chmieleniem, czy wasza kultura piwna nie pozwala tego zdradzić? Mam jechac 300 kilometrów tylko dlatego, że nie chce wam się napisać dwóch zdań?

                  Comment

                  • Mason
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 3280

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mam jechac 300 kilometrów tylko dlatego, że nie chce wam się napisać dwóch zdań?
                    Możesz zadzwonić, albo wysłać maila do Czenstochovii
                    JEDNO PIVKO NEVADI!

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23807

                      #40
                      Czego właściwie oczekujesz? Co ma Bractwo do tego co wypisuje właściciel browaru na etykiecie? Masz telefon - jeśli Cię interesuje tak bardzo po co taki frazes został zamieszczony, to działaj.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #41
                        Oczekuję, że ludzie, którzy byli na imprezie, zadali to pytanie właściwej osobie. Nie wierzę, że nie intrygowało ich, co to znaczy. A jeśli nie intrygowało, to co to za bractwo piwne?

                        QUOTE=Mason;1023619]Możesz zadzwonić, albo wysłać maila do Czenstochovii[/QUOTE]
                        I dowiedzieć się tego samego, co wyżej, czyli nic? Gdyby to było u mnie, w Świdnicy, wiedziałbym nawet, jakim wiadrem wsypywali chcmiel do kotła. Ale napiszę. Mam nadzieję, że chociaż w browarze są jacyś rozsądni ludzie.

                        Po obejrzeniu intro nie obiecuję sobie zbyt wiele. Pub i restaurant wrócił do Częstochowy, dobre sobie. Kiedy, u licha, był tam jakiś pub?
                        Last edited by Krzysiu; 19-12-2011, 14:56.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23807

                          #42
                          Ja nie uzyskałem odpowiedzi o co chodzi wg browaru z tym podwójnym chmieleniem. Brak tej wiedzy nie wpłynął jednak na odczucia z degustacji piwa.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • admiro
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 248

                            #43
                            Nie no, uratuję Krzysia bo nie odpuści

                            Zaintrygowała mnie twoja namolność w tej kwestii i postanowiłem ci pomóc poprzez rozpoznanie naukowe, oto co uzyskałem bawiąc się w profesora Miodka:

                            Za słownikiem języka polskiego PWN:
                            - chmielić «dodawać chmielu»

                            - podwójny
                            1. «złożony z dwóch jednakowych części, zawierający dwukrotną ilość czegoś lub taki, który powtórzył się dwa razy»
                            2. «zwiększony pod względem intensywności, natężenia»
                            3. «występujący, istniejący jednocześnie w dwóch funkcjach, rolach, postaciach»
                            • podwójnie • podwójność

                            Czyli.....



                            Uwaga!


                            W/g trzech znaczeń słowa podwójny:

                            1) Dodano chmielu dwa razy!
                            2) Dodano chmielu w zwiększonej ilości!
                            3) Dodano chmielu w dwóch postaciach!

                            Ufffff.....

                            Słownik okazał się bardzo pomocny bo w tym przypadku wszystkie trzy wersje pasują!

                            Pasują też do tego, co pierwsze przychodzi do głowy nawet bez słownika - może dlatego, że to oczywistość...

                            Ps. Próbowałeś już tego portera?
                            Moje piwo jest bezcenne.

                            Schizma miodowa.

                            Comment

                            • fidoangel
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 3489

                              #44
                              Śledzę wątek z ciekawością i jestem zdumiony. Nikt nie wie jak to jest z tym piwem a zamiast odpowiedzi na proste pytanie pełno złośliwości i trollowania.

                              @admiro, Twoja ciężka praca też nic tu nie dała bo napisałeś co to może być a nie co to jest "podwójne chmielenie" w tym konkretnym piwie.
                              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                #45
                                Jeśli to nowa grupa wsparcia to też do niej dołączam, choć nie jestem pewien czy Krzysiu potrzebuje czyjejkolwiek pomocnej dłoni

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎