Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje w TESCO

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    Ja ostatnio w TESCO kupiłem za 2.25 Guinness Draught, za 3,75 Calamity Jane, za 4,5 Deadwood i za 2,5 Cieszyńskie IPA puszkowe. To są ceny dla ludzi, ale trzeba się naszukać.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • Pivotal
      Senior
      • 05-2013
      • 671

      Wczoraj kupiłem ostatnią butelkę ŻYWIECKIEGO PORTERU (21.02.2018) za 2.59zł, za butelkę nie policzyli. Jak chcą, to potrafią coś zaoferować w godziwej cenie...

      Comment

      • malybierwant
        Member
        • 02-2016
        • 62

        U mnie w Tesco były szkła ale nie było promocji i trza było kupić za 9,99.Niezły burdel tam mają co sklep to co innego...
        Piwo,piwko,piweczko:-)

        Comment

        • marqqq
          Senior
          • 12-2014
          • 660

          A to tylko w hiper czy super też?

          Comment

          • marek-
            Member
            • 07-2012
            • 70

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marqqq Wyświetlenie odpowiedzi
            A to tylko w hiper czy super też?
            Według gazetek, oferta 4 piwa + szklanka za grosz to wyłącznie duże hipermarkety.

            Comment

            • kostas
              Senior
              • 08-2014
              • 212

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marek- Wyświetlenie odpowiedzi
              Według gazetek, oferta 4 piwa + szklanka za grosz to wyłącznie duże hipermarkety.
              Bzdura. U mnie jest "małe" Tesco i szklanek było w opór.
              Browar Domowy El Greco na Facebooku

              Comment

              • Petitpierre
                Senior
                • 01-2014
                • 2560

                A jakie szklanki są? Te, co w gazetce, saison, APA i białe czy więcej?
                Mały porterek-przyjaciel nerek

                Comment

                • kostas
                  Senior
                  • 08-2014
                  • 212

                  Podejrzewam że są tylko te, co wymieniłeś.
                  Browar Domowy El Greco na Facebooku

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kostas Wyświetlenie odpowiedzi
                    Bzdura. U mnie jest "małe" Tesco i szklanek było w opór.
                    "u mnie" w Terespolu jest bryndza i wszystko drogo. żadnych promocji, żadnych szkieł...

                    Comment

                    • Petitpierre
                      Senior
                      • 01-2014
                      • 2560

                      W najnowszej gazetce (ważna od 22.09) Porter jubileuszowy ze szwestką (co to k... za język?) za 50zł (!!!), mieszanka żywiecka 2 za 7zł, 3 nowe krafty za 7,5zł, zestaw grodziskich ze szkłem za 20zł i Guinness ze szkłem 25zł nieprzerwanie.
                      Mały porterek-przyjaciel nerek

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                        W najnowszej gazetce (ważna od 22.09) Porter jubileuszowy ze szwestką (co to k... za język?) za 50zł (!!!), mieszanka żywiecka 2 za 7zł, 3 nowe krafty za 7,5zł, zestaw grodziskich ze szkłem za 20zł i Guinness ze szkłem 25zł nieprzerwanie.
                        Przy zakupie 3 butelek Książęcego Pszeniczne, Czerwony Lager, Łagodne Ciemne, Golden Ale gratis szklanka.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          Taka? Czy do pszenicznego zeszłoroczna?

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Taka? Czy do pszenicznego zeszłoroczna?
                            Wrzuciłem linka, żeby nie było wątpliwości https://issuu.com/iulotka.pl/docs/te...73891/38927216 ( strona 4 )
                            Last edited by robox; 21-09-2016, 19:53.

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              W moim Tesco extra czyli dużym
                              Promocja się zdublowała czyli 2 Żywce po 7zł
                              a jak kupiłem 4 portery to szklanka była gratis.

                              Musi być ten sam typ piwa, bez mieszania.
                              Szklanki wreszcie dowieźli i oprócz stosu APA przybyło kilka Saisonów.
                              Reszty póki co brak
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • kostas
                                Senior
                                • 08-2014
                                • 212

                                W jakich miastach w Tesco dostępny jest Porter Jubileuszowy ze Szwestką? U mnie w okolicy nadal brak (Świebodzice - Świdnica), a zaliczyłem trzy sklepy.
                                Browar Domowy El Greco na Facebooku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎