Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje w TESCO

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ARTHUR
    Senior
    • 07-2004
    • 2338

    A w dużych sklepach Tesco co jest?

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR Wyświetlenie odpowiedzi
      A w dużych sklepach Tesco co jest?
      butelki 0.5l
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        Oplułem monitor!
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • skitof
          Senior
          • 11-2007
          • 2478

          To w hiperach pewnie 0,66 l.

          Comment

          • tbasznianin
            Junior
            • 08-2010
            • 7

            Miałem na myśli supermarkety Tesco a nie hipermarkety...

            Comment

            • mfraczek
              Member
              • 05-2004
              • 98

              złudne nadzieje. u mnie w gliwicach nic nie ma. musiałem się ratować jakąś konserwą, zeby nie wyjść z pustymi rękami
              fratschke

              Comment

              • beerek62
                Senior
                • 04-2010
                • 1036

                W Częstochowie wczoraj tez nic takiego nie spotkałem.
                Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Promocja dotyczy pewnie wybranych sklepów w woj. lubelskim.

                  Comment

                  • domin81
                    Senior
                    • 03-2010
                    • 122

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mfraczek Wyświetlenie odpowiedzi
                    złudne nadzieje. u mnie w gliwicach nic nie ma. musiałem się ratować jakąś konserwą, zeby nie wyjść z pustymi rękami
                    U mnie jest Żywe za 3,99pln, ale to już od jakiegoś czasu...

                    Comment

                    • mfraczek
                      Member
                      • 05-2004
                      • 98

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika domin81 Wyświetlenie odpowiedzi
                      U mnie jest Żywe za 3,99pln, ale to już od jakiegoś czasu...
                      u mnie też, ale stało się niepijalne, więc nie kupuję, szkoda pieniędzy
                      fratschke

                      Comment

                      • ENDO2004
                        Member
                        • 01-2014
                        • 55

                        SPECJALNOŚCI PIWNE ZYWIEC - PREMIERA TESCO

                        Potwierdziły się przypuszczenia mówiące o tym, że Grupa Żywiec wpuści do swojej oferty piwa specjalistyczne. Premiera piw ma się odbyć w TESCO z początkiem marca. Będą 3 piwka:ZYWIEC BOCK, BIAŁY (pszeniczne) oraz MARCOWE. Cała trójka ma kosztować w okolicach 4 zł, a więc nie jest źle

                        Comment

                        • seblop
                          Member
                          • 03-2015
                          • 35

                          PINTA w TESCO

                          Pojawiła się PINTA w TESCO OLSZTYN. Tylko nie na półce gdzie piwa a na regale z promocjami w innej części sklepu. Jest A ja pale ale, Pierwsza pomoc, IMPERIAL IPA, i jeszcze jakieś, cena 5,99 i 6,99 ale przy kasie wskakuje rabat po 1 zł na butelce czyli wychodzi po 4,99

                          Comment

                          • forra6
                            Senior
                            • 11-2008
                            • 413

                            Ale czy ta informacje jest naprawdę warta nowego tematu ? Promocje cenowe mają dedykowany wątek kolego, nie ma co siać bałaganu
                            Don't trust nobody, It will cost you much too much
                            Beware of the dagger, It caress you at first touch
                            O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                            Comment

                            • Petee
                              Junior
                              • 02-2015
                              • 3

                              W piątek byłem w Tesco w SCC Katowice i zobaczyłem, że są Pinty w promocji itp. Dziś pojechałem z kratą, oczywiście z zamiarem jej uzupełnienia, a tam mi gość ściąga z półek resztki i mówi, że "Połowa poszła w weekend to będziemy na półki dawać nowy towar".
                              Jak więc widać, promocja udana. Nie było już wcale Ataku Chmielu czy A ja pale ale. Zakupiłem połowę Imperium Atakuje, połowę Pierwszej Pomocy. Oczywiście rabat 1 zł z kartą dalej obowiązuje

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                W Tesco od 8 września za każde zakupione 4 piwa Żywiec Warianty otrzymuje się za 1 grosz szklanki ( m.in. Saison, APA, Białe ).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎