Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje w TESCO

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Robox, rozejrzyj się po swoim Tesco, i daj znać, co i jak
    Last edited by dyczkin; 22-09-2016, 19:29.
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
      Robox, rozejrzyj się po swoim Tesco, i daj znać, co i jak
      Jutro się wybieram, to dam znać, czy jest dostępny .

      Comment

      • Benos77
        Junior
        • 11-2013
        • 6

        W Szczecinie na Milczańskiej jest. Gdyby ktoś szukał to stoi przypadkowo pier...lnięty w kartonie obok szkła z Książęcego. Gdyby mnie taka Pani blondynka nie nakierowała (sama miała chyba ze 4szt. w koszyku) to bym nie znalazł. Jak byłem to został 1 ostatni w dodatku otwarty.

        Comment

        • Chmielo
          Senior
          • 01-2007
          • 128

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika malybierwant Wyświetlenie odpowiedzi
          U mnie w Tesco były szkła ale nie było promocji i trza było kupić za 9,99.Niezły burdel tam mają co sklep to co innego...
          U mnie podobnie. Są szkła za 9,99, ale żadnych promocji na piwa. Zresztą u mnie w Tesco ciężko o piwa...

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kostas Wyświetlenie odpowiedzi
            W jakich miastach w Tesco dostępny jest Porter Jubileuszowy ze Szwestką? U mnie w okolicy nadal brak (Świebodzice - Świdnica), a zaliczyłem trzy sklepy.
            Twoja gazetka co prawi? że mają być? to będę tylko pewnie z tygodniowym opóźnieniem

            U mnie stoi już od 3 dni, ale chyba raptem z 5 puszek.
            Pewnie chwilę postoją
            Last edited by dlugas; 23-09-2016, 09:41.
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
              Twoja gazetka co prawi? że mają być? to będę tylko pewnie z tygodniowym opóźnieniem

              U mnie stoi już od 3 dni, ale chyba raptem z 5 puszek.
              Pewnie chwilę postoją
              No co ty? Lud spragniony portera w cenie dniówki swojej pracy jeszcze nie wykupił? I to w dumpingowej cenie, idioci. Przez takich oportunistów w postępach rewolucji piwnej nadal jesteśmy za Stanami Zj.

              Comment

              • dlugas
                Senior
                • 04-2006
                • 4014

                Żona chciał na moje imieniny (których nie obchodzę) zakupić ową puszkę za 50zł.
                Nie wydałem zezwolenia.
                Mam za dużo piw, a jeszcze więcej porterów w piwnicy by kupować kolejnego takiego drogiego.

                A po za tym mój budżet jeszcze nie dojrzał do wydawania 50zł na piwo (JEDNO)
                W dodatku mam podobne szkło w kilku pojemnościach, tubę z Wyborowej, ba nawet drugą z JAMESONA.

                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                Comment

                • Warzywo
                  Senior
                  • 08-2016
                  • 955

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                  Twoja gazetka co prawi? że mają być? to będę tylko pewnie z tygodniowym opóźnieniem

                  U mnie stoi już od 3 dni, ale chyba raptem z 5 puszek.
                  Pewnie chwilę postoją
                  Mają być tylko w "głównych" Tesco czyli tych hipermarketowych.

                  Comment

                  • seba_gliwice
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 374

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                    ... Pewnie chwilę postoją ...
                    Śmiem twierdzić, że postoją dłużej niż "chwilę" ... Przyznam, że przez moment, wiedziony chyba bardziej emocjami niż logiką rozważałem zakup tego trunku. Niemniej jednak lektura pierwszych opinii, w których potwierdziła się obecność tego notorycznego w przypadku Cieszyna żelastwa, skutecznie sprowadziła mnie na tory zdrowego rozsądku.

                    Dodatkowo pomógł mi najbardziej kolega, przebywający aktualnie w podróży służbowej za wielką wodą. Potwierdził, że namierzył dla mnie "Speedway Stout" w wersji z beczek po burbonie. Wolę dać za ten trunek 22 USD za dużą (750 ml) flaszkę i być "wniebowzięty" niż wydawać 50 PLN i mieć zdruzgotane żelastwem niewątpliwie przyjemne z tego porterowego trunku doznania ...

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                      Robox, rozejrzyj się po swoim Tesco, i daj znać, co i jak
                      Jeszcze nie dojechał ...

                      Comment

                      • marek-
                        Member
                        • 07-2012
                        • 70

                        Kraków Kapelanka - Cieszyn jest, szklanki żywca APA i Białe są (i tylko te), pokale książęcego jeszcze nie dojechały.

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          U mnie do saisona i białego. Jest gdzieś pokal do portera?

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                          W moim Tesco extra czyli dużym
                          Promocja się zdublowała czyli 2 Żywce po 7zł
                          a jak kupiłem 4 portery to szklanka była gratis.

                          Musi być ten sam typ piwa, bez mieszania.

                          Szklanki wreszcie dowieźli i oprócz stosu APA przybyło kilka Saisonów.
                          Reszty póki co brak
                          Ja pomieszałem i dostałem . Pani tylko zwróciła uwagę, że szklanki sa tylko do smakowych żywców
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                            U mnie do saisona i białego. Jest gdzieś pokal do portera?



                            Ja pomieszałem i dostałem . Pani tylko zwróciła uwagę, że szklanki sa tylko do smakowych żywców
                            Ciekawe jaki smak dodają do Marcowego? Co do Bocka jestem zdolny sobie wyobrazić

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              BOCK jest z dodatkiem soku z kozła
                              a w marcowym sok z gumijagód

                              Może można mieszać "smaki", ale ja i tak wiernie zostaję przy porterach.
                              Tamte inne kolory mnie nie interesują, bo zalegają mi jeszcze w szafie. No a czarne moga leżeć w piwnicy i nie wołają jeść.

                              Dzisiaj znowu dokupię 4 portery za 14zł plus szklanka do saisona, bo poprzednią zdążyłem już rozbić.


                              Pominę kwestię informacyjną. Na całe wielkie Tesco wisi tylko jedna mała kartka z promocją, że "przy zakupie 4 piw żywca szklanka gratis". No i owa karteluszka jest przy lodówce z piwami tuż koło świeżych ryb.
                              Sprytnie nie ? :]
                              Last edited by dlugas; 26-09-2016, 10:23.
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • beerek62
                                Senior
                                • 04-2010
                                • 1036

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                                ... ze szwestką (co to k... za język?) ...
                                Wyobraź sobie, Mały Piotrusiu, że to język staropolski (wyjaśnienie znajdziesz w tym słowniku) a także gwara śląska (słownik masz tutaj)

                                Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                                Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎