Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Tydzień brytyjski w Lidl

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marqqq
    Senior
    • 12-2014
    • 659

    Tydzień brytyjski w Lidl

    Od 20 lipca w Lidlu tydzień brytyjski.
    Ponad 10 różnych. Większość po 3.99 zł
  • forra6
    Senior
    • 11-2008
    • 413

    #2
    Proszę o skan gazetki jeśli się da ciekawy jestem jakie piwka tym razem będą dostępne
    Don't trust nobody, It will cost you much too much
    Beware of the dagger, It caress you at first touch
    O, all small creatures, It is the twilight if the gods

    Comment

    • marqqq
      Senior
      • 12-2014
      • 659

      #3
      Ja w rewanżu proszę o rozszyfrowanie, które jest warte zakupu




      Muszę dać tak. Śpieszę się do pracy, i nie chce mi się kombinować.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        Brytole w tych cenach?! Choćby na skosztowanie jak ktoś nie pił warto. Jak już pił to 3-4 dadzą się kupić jeszcze raz.

        Comment

        • forra6
          Senior
          • 11-2008
          • 413

          #5
          dzięki kolego, świetny skan znowu muszę z premii odłożyć na zapasik.
          Hen's Tooth doskonale przeleżakowało do 1szych urodzin córeczki, ta partia poczeka na drugie. Bishops Finger i Abott Ale też polecam ze swojej strony. No i ew. Spitfire, też daje wg mnie rade. Reszty (tegorocznych) nie piłem nigdy a te z poprzedniego roku mi nie podeszły (Ruddleys COunty, Belhaven Stout). Gines wiadomo

          PS. Ciekawe jak te 2 IPY z Greenie King-a mają sie do tej nib amerykańskiej East Cost IPA z tygodnia amerykańskiego
          Last edited by forra6; 11-07-2015, 20:34.
          Don't trust nobody, It will cost you much too much
          Beware of the dagger, It caress you at first touch
          O, all small creatures, It is the twilight if the gods

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            #6
            IPA z Green Kinga chyba warto, choćby żeby poczuć nie oczywisty dzisiaj chmiel (jeśli dobrze pamiętam to tylko jeden) Styrian, Tennent's to modny ostatnio styl "barrel aged" a imbirowe z Wychwooda bo m ciekawą etykietę. Reszta wiadomo... brytolskie koncernowe ejliki w cenie Bursztynowego z Zawiercia

            Comment

            • forra6
              Senior
              • 11-2008
              • 413

              #7
              Dzięki za podpowiedź co do nowości Pewnie niedługo trzeba będzie wydzielić wątek piw brytyjskich w Lidlu AD 2015. Osobiście brakuje mi tylko Old Speckled Hen. ALE i tak jest co kupić - drenaż portfela zapewniony haha
              Don't trust nobody, It will cost you much too much
              Beware of the dagger, It caress you at first touch
              O, all small creatures, It is the twilight if the gods

              Comment

              • forra6
                Senior
                • 11-2008
                • 413

                #8
                Sądzę że warto po co zaśmiecać ten wątek postami w stylu "kupiłem już dziś czyli w niedzielę o 16.45 i chłodzę, jutro napiszę jak smakowało..." itd
                Tygodnie brytyjski i belgijski zawsze będą budzić większe emocje tym bardziej że są teraz nowe piwa w stosunku do 2014. Że też jeszcze tydzień trza czekać, tylko Cechowy Brown Ale z Biedronki w lodówce...choć za 2zł warto
                Don't trust nobody, It will cost you much too much
                Beware of the dagger, It caress you at first touch
                O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  #9
                  No i jak przywalili z brytolskim tygodniem to znowu pozamiatali (nie chodzi mi nawet o smak i jakość, ale o różnicę pomiędzy promocyjnymi lidlowymi a codziennymi marketowymi cenami)

                  Nic tylko iść w niedzielę dzień przed i kupować :] ( z tylko kilkoma wyjątkami)
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • Petitpierre
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 2560

                    #10
                    A można prosić całą gazetkę do wglądu?
                    Mały porterek-przyjaciel nerek

                    Comment

                    • dyczkin
                      Serce w kolorze blaugrana
                      • 05-2011
                      • 3657

                      #11
                      Spójrz #2892
                      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                      Moje warzenie // Piwny Wojownik

                      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                      Comment

                      • Petitpierre
                        Senior
                        • 01-2014
                        • 2560

                        #12
                        cała gazetka, a nie screenshot'y. Przecież jakbym nie spojrzał, to bym nie pytał.
                        Mały porterek-przyjaciel nerek

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          #13
                          Promocji na Pilosa szukasz?
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • marqqq
                            Senior
                            • 12-2014
                            • 659

                            #14
                            Może na Carlsberga 2.22zł za flachę 0.66l czeka? Bo też będzie, ale z szacunku pominąłem

                            Comment

                            • Petitpierre
                              Senior
                              • 01-2014
                              • 2560

                              #15
                              Tydzień brytyjski ma też inne produkty, nie samym piwem człowiek żyje, skoro są screenshot'y, to jest z pewnością gazetka gdzieś do obejrzenia i o to właśnie prosiłem.

                              Co do samych piw, Tennent's należy potraktować z dozą rezerwy, bo to na płatkach, a nie z beczki, ciekawe może być to pra-imbirowe, bo jednak ma jakiś alkohol i jest chmielone, więc nie jest to ta obecna limoniada pod nazwą Ginger Ale. IPA tylko Reserve, reszta to zlew, a pozostałe już były. Late Red też nie znam, ale to Shepherd Neame, to może być coś ciekawego.
                              Mały porterek-przyjaciel nerek

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎