Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Tydzień brytyjski w Lidl

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rufi3M Wyświetlenie odpowiedzi
    i to mi się podoba...przynajmniej można w spokoju kupić
    mnie najbardziej bawi jak ludziska w martktach długo debatują nad wybraniem np. warki czy żubra rozchwalając się nad niuansami smakowymi :P
    Tak samo pewnie myśli "znawca" serów jak stoimy nad regałem z żółtymi na promocji lub pseudocamembertem czy brie z hochlandu :]

    Co by było w temacie. "Angliki" kupione w poniedziałek rano, a jeszcze żaden nie został otworzony

    Mało casu kruca bomba mało wolnego casu na przetestowanie czy warto jakieś brać w ilości kilku sztuk
    Last edited by dlugas; 22-07-2015, 09:56.
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • marqqq
      Senior
      • 12-2014
      • 659

      #47
      Mnie puki co tylko Guiness negatywnie zaskoczył.
      Late red faktycznie interesujące, ale i Abbot Ale ma to coś.
      W tej chwili jest 3:1 dla brytoli.
      Dziś dwie IPY mogą namieszać.

      Comment

      • forra6
        Senior
        • 11-2008
        • 413

        #48
        U mnie już po testach, łącznie z ubiegłorocznymi powtórkami. I chyba niczego nie dokupię, poza Late Red i East Coast IPA. Hen's Tooth wiadomo, leżakuje do urodzin córy
        Don't trust nobody, It will cost you much too much
        Beware of the dagger, It caress you at first touch
        O, all small creatures, It is the twilight if the gods

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #49
          A mnie wczoraj Guiness bardzo smakował. reszty jeszcze nie próbowałem.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #50
            Spróbowałem prawie wszystkie, po pracy, 22.20 w domu i każde weszło gładko
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • Livres
              Senior
              • 04-2012
              • 324

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
              Mało casu kruca bomba mało wolnego casu na przetestowanie czy warto jakieś brać w ilości kilku sztuk
              Piwa z Shepherd Neame za 4 zł zawsze warto.

              Comment

              • Rufi3M
                Member
                • 03-2014
                • 44

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                Tak samo pewnie myśli "znawca" serów jak stoimy nad regałem z żółtymi na promocji lub pseudocamembertem czy brie z hochlandu :]
                zgadza się ... nio ale nie można być znawcą wszystkiego :P

                Comment

                • KobiNalewka
                  Senior
                  • 05-2012
                  • 286

                  #53
                  Jak u Was z popytem na te piwa? Z ubiegłorocznego tygodnia angielskiego pamiętam tyle, że we wtorek/środę nie było już po nich śladu, tymczasem wczoraj (czwartek), chcąc kupić parę sztuk zastałem hałdy, a najwięcej było Late, które ma dobre opinie i bałem się nawet, że już go nie dostanę. Tak zgłupiałem, że wziąłem tylko jedna butelczynę, z myślą o zbliżających się przecenach
                  Przy okazji zdziwił mnie fakt zalegania również w sporych ilościach Koźlaka i Portera z Ambera.

                  Czy Lud się zawiódł na poprzedniej partii Angoli?

                  Comment

                  • dlugas
                    Senior
                    • 04-2006
                    • 4014

                    #54
                    "Lud nie kumaty" nadal nie kuma
                    "Lud kumaty" ma obecnie tyle w miarę ciekawego piwa, które jest tak szeroko dostępne, że takie w miarę zwykłe angliki nie spędzają mu snu z powiek.

                    Sam lubię takie angielsko-czesko-belgijskie tygodnie w lidlu bo piwa są w bardzo przystępnych cenach i zazwyczaj każdy sobie coś tam dla siebie znajdzie. Nie koniecznie trzeba wszystkiego kupować kartonami jak to bywało za czasów przedrewolucyjnych i jednego specjalistyka na województwo.
                    Sam liczę na to, że w moim Lidlu jeszcze stoją te brytole, to zakupię kilka sztuk na wakacyjny wyjazd, gdzie lane byle co jest po 5-6zł za 0,4l , a w jedynym GieSie zwykły tatro-lech kosztuje 4zł.
                    Koźlaki i portery też już tak nie grzeją nawet napaleńców, bo to przeciętne piwa za ok 1zł taniej niż można je kupić przez cały rok.
                    U mnie oprócz tych wyżej wymienionych leżały jeszcze Łowczy za 3,33zł
                    Też na upał takie słodkie siekiery nie przyciągają klientów
                    Nawet te buty crocsy leżały sobie spokojnie i nie było scen takich jak sprzed roku :]
                    Rynek się nasyca i lud widzi, że za jakiś czas i tak gdzieś będzie jakaś tam promocja.

                    Za to często widuje się eleganckich panów, którzy kupują zielone butelki (heniek czy carls) czy paulanery od razu cały karton. Niecałe 50zł a radości i szyku dodaje.
                    Last edited by dlugas; 24-07-2015, 10:19.
                    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jak u Was z popytem na te piwa? Z ubiegłorocznego tygodnia angielskiego pamiętam tyle, że we wtorek/środę nie było już po nich śladu, tymczasem wczoraj (czwartek), chcąc kupić parę sztuk zastałem hałdy, a najwięcej było Late, które ma dobre opinie i bałem się nawet, że już go nie dostanę. Tak zgłupiałem, że wziąłem tylko jedna butelczynę, z myślą o zbliżających się przecenach
                      Przy okazji zdziwił mnie fakt zalegania również w sporych ilościach Koźlaka i Portera z Ambera.

                      Czy Lud się zawiódł na poprzedniej partii Angoli?
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                      "Lud nie kumaty" nadal nie kuma
                      "Lud kumaty" ma obecnie tyle w miarę ciekawego piwa, które jest tak szeroko dostępne, że takie w miarę zwykłe angliki nie spędzają mu snu z powiek.

                      Sam lubię takie angielsko-czesko-belgijskie tygodnie w lidlu bo piwa są w bardzo przystępnych cenach i zazwyczaj każdy sobie coś tam dla siebie znajdzie. Nie koniecznie trzeba wszystkiego kupować kartonami jak to bywało za czasów przedrewolucyjnych i jednego specjalistyka na województwo.
                      Sam liczę na to, że w moim Lidlu jeszcze stoją te brytole, to zakupię kilka sztuk na wakacyjny wyjazd, gdzie lane byle co jest po 5-6zł za 0,4l , a w jedynym GieSie zwykły tatro-lech kosztuje 4zł.
                      Koźlaki i portery też już tak nie grzeją nawet napaleńców, bo to przeciętne piwa za ok 1zł taniej niż można je kupić przez cały rok.
                      U mnie oprócz tych wyżej wymienionych leżały jeszcze Łowczy za 3,33zł
                      Też na upał takie słodkie siekiery nie przyciągają klientów
                      Nawet te buty crocsy leżały sobie spokojnie i nie było scen takich jak sprzed roku :]
                      Rynek się nasyca i lud widzi, że za jakiś czas i tak gdzieś będzie jakaś tam promocja.

                      Za to często widuje się eleganckich panów, którzy kupują zielone butelki (heniek czy carls) czy paulanery od razu cały karton. Niecałe 50zł a radości i szyku dodaje.
                      Optymista - Polska jest krajem ludzi szczęśliwych i zamożnych, których na co dzień stać na wiele nowatorskich i drogich piw zatem nie muszą zabiegać o każdą promocję.

                      Pesymista - Polska jest w zgliszczach a ludzie liczą pieniądze do pierwszego. Nawet solidne brytyjskie/belgisjkie piwo za 3,99 zł nie skłoni rzesz klientów do rezygnacji z Harnasia za 1,59 zł.

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                        Optymista - Polska jest krajem ludzi szczęśliwych i zamożnych, których na co dzień stać na wiele nowatorskich i drogich piw zatem nie muszą zabiegać o każdą promocję.

                        Pesymista - Polska jest w zgliszczach a ludzie liczą pieniądze do pierwszego. Nawet solidne brytyjskie/belgisjkie piwo za 3,99 zł nie skłoni rzesz klientów do rezygnacji z Harnasia za 1,59 zł.
                        dobre, dobre :] , ale ja w swojej wypowiedzi nie widzę pesymizmu, a raczej optymizm związany z szerokim wyborem oraz sporą dostępnością piw na aktualnym piwnym rynku. Obecnie są takie możliwości, że nawet brytole za 4zł nie są w stanie mocno zelektryzować i zmobilizować większej rzeszy klientów do szturmów i wykupienia zapasów w 2-3 dni jak to bywało w latach poprzednich. Czyli w mojej wypowiedzi jest to raczej klęska urodzaju niż klęska finansowa niższych sfer

                        No i gdzie ja pisałem o kupowaniu harnasia za 1,59zł :] (w tym wątku, bo w innych już poruszałem ten temat)
                        O tym, że rynek się nasyca i ludzie wiedzą, że i tak gdzieś będzie promocja, to nie psiałem o koncerniakach za 1,59-1,99zł będących w wiecznej promo tylko o tym, że co 2-4 tygodnie w jakiejś sieci są kolejne "tygodnie piwne czy browarnie", w których można znaleźć polskie regionalne czy krafty oraz porządne średniaki ze świata.

                        Ogólnie pisząc, także spodziewałem się powtórki z poprzedniego angielskiego czy belgijskiego tygodnia, że po 5 dniach od rozpoczęcia zostały tylko strzępy folii i kartonów oraz te mniej popularne i "zacne' piwa.
                        Obecnie chyba leży ich jednak więcej co sprawdzę na łikendzie, bo planuję zakupić ich kilka sztuk jako tzw. "piwo stołowe czy grillowe"
                        pozdrawiam
                        Last edited by dlugas; 24-07-2015, 12:04.
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • lasica_lwd
                          Member
                          • 06-2014
                          • 73

                          #57
                          Lepiej się przygotowali ilościowo. Poprzednim razem może ze dwie palety były tych piw, teraz cały rząd w alejce. Jak byłem pierwszego dnia, ludzie brali całe kartoniki, a i tak zostało.

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            #58
                            W Lubinie na Leśnej, chyba wszystkie piwa z promocji jeszcze dostępne .

                            Comment

                            • KobiNalewka
                              Senior
                              • 05-2012
                              • 286

                              #59
                              Wezmę sobie naście sztuk.. jak będą po 2,99

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                #60
                                Jak narazie cenę Argusa Złocistego Lagera obniżyli do 1,99 złotego.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎