Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chechaouen
    Senior
    • 01-2011
    • 1180

    Promocje cenowe [KOMENTARZE]

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
    Od dzisiaj Argus Porter jeszcze tańszy, bo po 2,22 złotego .
    A skąd takie info? W gazetce i na ich stronce nie znalazłem
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
    A skąd takie info? W gazetce i na ich stronce nie znalazłem
    Dzisiaj byłem w sklepie, zakupiłem kilka puszeczek po tej cenie ... stara nad paletą w Porterem była przekreślona.

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      #3
      Widziałem te Broki w warszawskim Leclercu. Parametry i skład identyczne jak te z Biedronki. No ale ciężko powiedzieć, jak jest z miejscem warzenia

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
        Możliwe, czytałem jakiś artykuł, że w skład nowych Broków wchodzić będą:
        - Brok IPA
        - Brok Extra Stout
        - Brok Brown Ale
        - Brok Gluten Free - nowość dla osób stosujących dietę
        czyli za niedługo w biedronce pojawi się Cechowe BEZGLUTENOWE :]
        bo reszta już była
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
          czyli za niedługo w biedronce pojawi się Cechowe BEZGLUTENOWE :]
          bo reszta już była
          Przecież w Biedrze jest już od dawna. Przynajmniej w Wawie

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
            czyli za niedługo w biedronce pojawi się Cechowe BEZGLUTENOWE :]
            bo reszta już była
            Cechowe zniknęło z Biedronki i coś długo nie wraca
            (przynajmniej u mnie )
            Last edited by robox; 05-10-2015, 16:27.

            Comment

            • dlugas
              Senior
              • 04-2006
              • 4014

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
              Przecież w Biedrze jest już od dawna. Przynajmniej w Wawie
              "gluten free" nigdy nie widziałem pod marką CECHOWE. Widocznie na podkarpacie jednak wszystko przychodzi z opóźnieniem :] teraz widzę fotki w necie
              A same Cechowe się wyprzedały. Możliwe, że gdzieś na jakiś pobocznych sklepach leży jeszcze kilka kartonów na wyprzedaży po 1,49zł
              Last edited by dlugas; 05-10-2015, 16:37.
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                Dzisiaj byłem w sklepie, zakupiłem kilka puszeczek po tej cenie ... stara nad paletą w Porterem była przekreślona.
                Wziąłem przykład od Ciebie .
                W czwartek wrócę po większą ilość.
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wziąłem przykład od Ciebie .
                  W czwartek wrócę po większą ilość.
                  W takiej cenie ... tylko chodzić

                  Comment

                  • Petitpierre
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 2560

                    #10
                    Jeszcze im nie zeszły poprzednie transze, więc wprowadzanie nowych piw, które będą tylko zalegać, dopóki data się zacznie zbliżać ku końcowi, jest delikatnie mówiąc, niemądre. PINTA im zeszła szybko (do przeceny dotrwał tylko Atak Chmielu), to zamiast sprowadzić tylko PINTę, to się rozdrabniają i biorą to, co za te ceny nie pójdzie.
                    Last edited by Petitpierre; 06-10-2015, 07:23.
                    Mały porterek-przyjaciel nerek

                    Comment

                    • Kones
                      Senior
                      • 07-2014
                      • 160

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jeszcze im nie zeszły poprzednie transze, więc wprowadzanie nowych piw, które będą tylko zalegać, dopóki data się zacznie zbliżać ku końcowi, jest delikatnie mówiąc, niemądre. PINTA im zeszła szybko (do przeceny dotrwał tylko Atak Chmielu), to zamiast sprowadzić tylko PINTę, to się rozdrabniają i biorą to, co za te ceny nie pójdzie.
                      Może za decyzję odpowiadają ludzie, którzy nie do końca ogarniają temat kraftu? Pomyśleli że skoro poszła pinta to pójdzie im i kraftwerk, olimp czy olbracht w tych cenach? Co o tyle dziwne że chyba w hurcie to chyba jednak pinta jest tańsza, ale w takim razie stawiają na nowości? Zawsze mogli wziąć twigga albo kraft z krajana...
                      "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

                      Comment

                      • Petitpierre
                        Senior
                        • 01-2014
                        • 2560

                        #12
                        Tak patrząc na to, co zostało, to nie są to żadne nowości, bo np. Terrence, Oberschliesen, Metropolis to nie są najnowsze wypusty danych browarów, tak samo jak Thompson czy Geronimo. Jakby był Salvador, Gold Rush czyli ewidentne nowinki, to może owszem-promocja nowości. Poza tym PINTA się rozeszła, ale już nie wróciła, przynajmniej u nas (wówczas nowością było Oki Doki albo Sanrajza).Tak więc, gdzieś zaważył czynnik ludzki, a konkretnie laicki. Zobaczymy co dalej.
                        Z promocji cenowych w Lidl'u mają być dwa cydry z Normandii, w nowej szacie, ten, co już był 4,5% i nowy 2%.
                        Last edited by Petitpierre; 06-10-2015, 12:26.
                        Mały porterek-przyjaciel nerek

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                          , Oberschliesen,
                          A co to za wynalazek?
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • Sim666
                            Senior
                            • 01-2015
                            • 153

                            #15
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                            Tak patrząc na to, co zostało, to nie są to żadne nowości, bo np. Terrence, Oberschliesen, Metropolis to nie są najnowsze wypusty danych browarów, tak samo jak Thompson czy Geronimo. Jakby był Salvador, Gold Rush czyli ewidentne nowinki, to może owszem-promocja nowości. Poza tym PINTA się rozeszła, ale już nie wróciła, przynajmniej u nas (wówczas nowością było Oki Doki albo Sanrajza).Tak więc, gdzieś zaważył czynnik ludzki, a konkretnie laicki. Zobaczymy co dalej.
                            Z promocji cenowych w Lidl'u mają być dwa cydry z Normandii, w nowej szacie, ten, co już był 4,5% i nowy 2%.
                            W moim najbliższym PINTa cała wyszła,warki Kraftwerka do 02/2016, Raduga regularnie się zjawia i od święta Wąsosz. Wziąłem Zorro, nawet nie wiedziałem, że istnieje.

                            ED: Tesco Stalowa Wwa
                            Last edited by Sim666; 06-10-2015, 18:42.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎