Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • legart
    Senior
    • 06-2012
    • 913

    Na puszce jest napisane - wyprodukowane w Brzesku

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4305

      No i sprawa jasna. Ciekaw jestem, ile jeszcze takich podrób będzie w promocjach.

      Comment

      • dzemek
        Senior
        • 12-2010
        • 448

        To odpuszczam sobie kupno tego czteropaka, dziękuję za opinie.
        Zdziwiłem się, jak zobaczyłem na tym forum w dziale Piwo - konkretnie, że Kozela warzą jako Lech.

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
          Pytaj obsługi. We Freshu przy Daszyniaku w W-wie mieli dziś jeszcze nie wystawione na sklep, ale z zaplecza przyniesiono mi dwie sztuki. Warka 20.03.17.
          U mnie też nie wystawione, przyniesione z zaplecza, warka ta sama.

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4305

            Ja widziałem we Freshu także inną promocję, tylko nie pamiętam, czy dotyczyła Miłosławia czy Specjala, ale może to lokalna inicjatywa, bo na ich stronie nic nie ma poza AIPA.

            Comment

            • Rogerson
              Senior
              • 08-2012
              • 421

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
              U mnie też nie wystawione, przyniesione z zaplecza, warka ta sama.
              Byłem w trzech wrocławskich freszożabkach i tylko w jednym mieli Ciechan AIPA, w dodatku za 6,49, bez promocji 2za9. W dwóch pozostałych duże oczy.

              Za to wczoraj w moim Freszu pojawił się Okocim Porter za 4,99, w mistrzowskiej szacie. Myślałem że to ta kiepska warka do 04.05.2018 ale to jednak nowa warka do bodajże 10.06.2018. Szkoda tylko że nie dało rady go kupić, bo nie można było go wbić na kasę

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi
                Okocim Porter za 4,99
                że ile? Już niedługo portery koncernowe będą sprzedawać powyżej 5-tki rekompensując sobie straty na jasnych piwach dla Januszy.

                Comment

                • Rogerson
                  Senior
                  • 08-2012
                  • 421

                  W Kaufie cena regularna to też grubo ponad +4, a w moim osiedlowym Społem +4,5. Nie widziałem go nigdzie za mniej niż 4, no chyba że mówimy o promocji w Kaufie która jest co jakiś czas.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    U mnie też regularna cena to 4+, ale jak widzę w wątku PROMOCJE cenę tego piwa w okolicach 5 zł to włącza mi się lampka z napisem "szukam frajera". Ja kupiłem na promocji w Kauflandzie dwa razy i tylko jakieś dobrze ocenione warki kupuję w regularnej po 1-2 szt. A pamiętam jak dziś hasło z giełdy żywieckiej PORTERY PO 4, Z DYCHY NIE WYDAJEMY

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi
                      Byłem w trzech wrocławskich freszożabkach i tylko w jednym mieli Ciechan AIPA, w dodatku za 6,49, bez promocji 2za9. W dwóch pozostałych duże oczy.
                      Widocznie sprzedało się na zapleczu .

                      Comment

                      • Rogerson
                        Senior
                        • 08-2012
                        • 421

                        W sumie to napisałem o OP w ramach ciekawostki. Promocją trudno to nazwać, z tego co widziałem to akurat jest regularna cena we freszu.

                        Poczekam do momentu w którym będzie jak z żywieckim - promocja 3 za 11

                        Comment

                        • marqqq
                          Senior
                          • 12-2014
                          • 659



                          Wysyp na Portery w tym tygodniu.

                          Argus, Okocim, Żywiec. Tylko brać.

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                            Pytałem się bo u mnie nabijają 2 za 7,50.
                            Musisz ich poprawić U mnie też promocja "2 za 7 zł".

                            Comment

                            • dadek
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 4538

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi
                              Byłem w trzech wrocławskich freszożabkach i tylko w jednym mieli Ciechan AIPA, w dodatku za 6,49, bez promocji 2za9. W dwóch pozostałych duże oczy.

                              Za to wczoraj w moim Freszu pojawił się Okocim Porter za 4,99, w mistrzowskiej szacie. Myślałem że to ta kiepska warka do 04.05.2018 ale to jednak nowa warka do bodajże 10.06.2018. Szkoda tylko że nie dało rady go kupić, bo nie można było go wbić na kasę
                              We Freshu koło mnie oczywiście promocja obowiązywała ale dali jedną skrzynkę AIPA z Ciechana, podobnie wcześniej było z Klonowym milkstoutem z Miłosławia. Nawet na półki nie wystawiali, ja się spytałem to dostałem przyniesione z zaplecza. Po dwóch dniach wykupiłem wszystkie, zostawiając jedno nie do pary za normalną cenę. Czerwony i Czarny Smok co prawda stał na półkach i po promocji ale max tydzień. Do tej pory nie dowieźli więcej. Na szczęście cieszyńskiej trójcy (APA, Saison, Porter) w cenie 2 za 7 nie brakuje

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              U mnie też regularna cena to 4+, ale jak widzę w wątku PROMOCJE cenę tego piwa w okolicach 5 zł to włącza mi się lampka z napisem "szukam frajera". Ja kupiłem na promocji w Kauflandzie dwa razy i tylko jakieś dobrze ocenione warki kupuję w regularnej po 1-2 szt. A pamiętam jak dziś hasło z giełdy żywieckiej PORTERY PO 4, Z DYCHY NIE WYDAJEMY
                              Mistrzowski Porter z Okocimia od jego pojawienia się kupowałem w Auchan za 3,98, dziś widziałem za 4,14, czyli znośnie. A np. Komes Porter też nieźle bo po 4,88 (wszystkie inne Komesy również w tej cenie).
                              Last edited by dadek; 16-02-2017, 19:30.

                              Comment

                              • behegrzmot
                                Senior
                                • 01-2009
                                • 276


                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lhunbleidd Wyświetlenie odpowiedzi
                                W Kauflandzie od czwartku Gloger za 4.99 (Krasna Jędza, Płocha Gocha i Karyna z Młyna). Za tyleż Olbracht z Piernikowym Fochem. W Intermerche Glogera wstawili za 7.99, więc oferta Niemców niezła.
                                Z tych 5 piw będzie coś wartego uwagi?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎