Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lhunbleidd
    Senior
    • 06-2014
    • 196

    Krasna Jędza mnie nawet podeszła, Gocha trochę mniej. Jeśli dobrze pamiętam to żadne piwo z Glogera dupy nie urwało, łącznie z porterem. Choć odświeżę sobie, bo za tego piątaka to grzech nie wziąć na spróbówkę...

    Comment

    • Palacz
      Junior
      • 05-2016
      • 17

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      A do mnie przywieźli 16 Stronga zamiast Granata. Rozczarowanie...
      Wychodzi na to, że dali złe zdjęcie do gazetki, bo bylem w dwóch Lidlach i w obu Argus Strong 16

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        Też wolałem Granat, ale ten strong taki zły nie jest
        Zdjęcie dale dobre, bo u naszych sąsiadów w gazetkach jest Granat, ale coś pochrzanili z piwami; nie pierwszy raz-miał być DAB Maibock, a dali zwykłego dortmundera export.
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2291

          Takie spostrzeżenie A.D. 2017 - coraz więcej kraftów pojawia się w hipermarketach, wybór już jest taki, że część z nich leży tak długo na półkach, że zaczynają gonić terminy ważności.
          Ostatnio łapię się na tym, że coraz częściej wybieram za psie pieniądze (3-4 zł.) na przecenie porządnego rzemieślnika niż w stałej cenie regionalsa np. z BRJota, Fortuny czy Kormorana.
          Nie wiem kto na tym zarabia, ale zjawisko przybiera na sile. Tak czy owak szczególnie z tego powodu mój portfel się nie martwi
          Po drugie coraz lepszy wybór piw rzemieślniczych z hiperach może zacząć się przekładać na osłabienie popytu w pobliskich małych sklepach specjalistycznych, gdzie jest poza tym zwykle ustawiona wyższa marża. Dobrym przykładem jest ursynowski Leclerc i pobliska Skrzynka Piwa, gdzie już często straszą puste półki a ceny są zaokrąglone do równych kwot do góry.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10836

            Jak każda moda przemija, i ta przeminie. Płakać po niej nie będę.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • dlugas
              Senior
              • 04-2006
              • 4014

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
              Ostatnio łapię się na tym, że coraz częściej wybieram za psie pieniądze (3-4 zł.) na przecenie porządnego rzemieślnika niż w stałej cenie regionalsa np. z BRJota, Fortuny czy Kormorana.
              ja mam tak już od dwóch lat. Z regionalnych kupuję tylko portery i jakieś APA od dzwonu jak jest w promocji (sulimar czy amber)

              Porządnie uwarzony rzemieślnik kilka dni przed czy po terminie nadal jest bardzo dobrym piwem i łyka brjoty czy słabszych świeżych kraftowców.
              Po terminie czarne rzemieślniki (black ipa, american stouty, brown portery) są nadal pyszne.

              Mam kilka takich ciemnasków i nawet po roku robią robotę (apollo 19 z setki czy te z brokreacji Miner i Lumberjack)

              "Niestety" coraz więcej ludzi "kuma bazę" dlatego u mnie coraz trudniej o wyhaczenie piwa na tzw. przecenie z powodu zbliżającej się daty. Jak już się pojawiają to znikają w pół dnia

              Nie tylko kraftowcy zalegają na półkach. Regularnie przeceniane są ciechany wyborne, amber żywe i niektóre jasne kormorany. Wszystko zależy w jakim sklepie, w jakim miejscu itp.
              Dobrze, że przeceniają a nie trzymają twardo ceny do samego końca a później "utylizują.
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              • Rogerson
                Senior
                • 08-2012
                • 421

                Dzwonię dziś do Makro co by se zarezerwować ze 20 Black Weizenów Doktorów z datą do dziś (widziałem je w Makro ok. 1,5 tygodnia temu), myślę ubiję interes, bo piwo jak na lipę którą wypuszczają całkiem dobre, a cenowo się dogadam

                Dwa dni temu zwrócili aaaaaaaaaaaaaaaaaaaarghhhhh.

                Comment

                • kaczka116
                  Senior
                  • 10-2015
                  • 1350

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dzwonię dziś do Makro co by se zarezerwować ze 20 Black Weizenów Doktorów z datą do dziś (widziałem je w Makro ok. 1,5 tygodnia temu), myślę ubiję interes, bo piwo jak na lipę którą wypuszczają całkiem dobre, a cenowo się dogadam

                  Dwa dni temu zwrócili aaaaaaaaaaaaaaaaaaaarghhhhh.
                  Akurat black weizen pilem chyba z tydzien temu i niestety sour edition powoli sie robil :/

                  Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
                  Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                  Untappd

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                    Porządnie uwarzony rzemieślnik kilka dni przed czy po terminie nadal jest bardzo dobrym piwem i łyka brjoty czy słabszych świeżych kraftowców.
                    Po terminie czarne rzemieślniki (black ipa, american stouty, brown portery) są nadal pyszne.
                    Pytanie jak go odróżnić od nieporządnego? Mnie polskie milk stouty rzemieślnicze trafiały się po terminie małopijalne lub całkiem niepijalne.

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Pytanie jak go odróżnić od nieporządnego? Mnie polskie milk stouty rzemieślnicze trafiały się po terminie małopijalne lub całkiem niepijalne.
                      Kwestia wprawy i ceny
                      Po prostu mam już wyrobioną opinię, które browary warzą wysokiej jakości piwo, a które mają spore wahania normy. Zarówno te pasteryzowane jak i te nie pasteryzowane.
                      Mam to opanowanie mniej więcej, bo w ciągu trzech lat wypiłem już sporo podterminowców jak i sporo po (nie licząc oczywiście tych stylów, które lubią się starzeć Portery b. czy risy)

                      Prosta reguła:
                      Za 1,99zł biorę wszystko. Nawet weizeny czy pilsy (kraftowe)
                      Za 2,99zł prawie wszystko, kwestia tylko jakie ilości
                      Za 3,99zł tylko te piwa, które już kiedyś piłem i uważam, że są smaczne, oraz te dla mnie nowe, lecz z browarów, które nie miały u mnie żadnej wpadki (przegazowanie, kwasy, szybkie zniknięcie aromatu czy spora zmiana smaku)
                      Za 4,99zł tylko te, które mają z kilka tygodni do daty plus zawsze mi smakowały

                      Ogólnie wiadomo. Piwa mają różne terminy ważności. Jedna AIPA ma 3 miesiące a inna prawie rok. Jedna jest niepasteryzowana, a druga przepasteryzowana itp. itd.

                      Ciemne piwa powyżej 6% biorę prawie zawsze, nie ważne ile ma daty. One mi się dobrze starzeją.
                      Z brokreacji mam MINERA i LUMBERJACKA już rok po terminie i nadal są bardzo dobre.

                      Milk stout z Tenczynka (jak jeszcze ten browar go robił) świetnie się starzał. Piłem parę sztuk dwa czy trzy miesiące po terminie i był naprawdę bardzo dobry. No ale akurat ten m milkstout był mało ortodoksyjny.

                      Tzw. regionalnych po prostu obecnie nie opłaca się kupować. BRJot to ruletka, do tego są coraz gorzej u mnie dostępne plus cena 5-6zł a w tesco i nawet 7zł
                      Zwykłe lagery z kormorana za 4-5zł to nie mój target
                      Amber to tylko koźlak po terminie za pół ceny i świeże grandy za 4zł
                      APA z Sulimaru tylko na promocji za 3,29zł
                      APA z AMBERa na promocji poniżej 4zł
                      i tyle pustka
                      Grodzisk coś walczy, lecz jeszcze nie piłem ich nowych piw

                      Ogólnie lubię piwa z przecen. Szczególnie mój portfel je lubi.
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        Ja ubolewam, że właśnie milk stouty słabo się terminują. A ostatnio na wyjeździe kupiłem 3 miesiące po terminie Brackie (już z Żywca) i dawało radę. Na pytanie dlaczego takie piwo? Nie było niczego innego z czym nie mam na co dzień do widzenia w sklepie. Kupiłem w mocno promocyjnej cenie. Nie-promocyjna była tylko butelka, bo kosztowała 50 gr, ale bez problemu dało się ją zwrócić.
                        Last edited by e-prezes; 20-07-2017, 15:22.

                        Comment

                        • kaczka116
                          Senior
                          • 10-2015
                          • 1350

                          A ja trafilem przecenione Sweet cow z AleBrowaru, wiec da sie milk stouty kupic, szczegolnie w lato

                          Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
                          Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                          Untappd

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
                            A ja trafilem przecenione Sweet cow z AleBrowaru, wiec da sie milk stouty kupic, szczegolnie w lato

                            Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
                            My tu podnosimy temat "nie że milkstoutów nie przeceniają tylko, że one źle znoszą przeterminowanie (zazwyczaj)
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • kaczka116
                              Senior
                              • 10-2015
                              • 1350

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                              My tu podnosimy temat "nie że milkstoutów nie przeceniają tylko, że one źle znoszą przeterminowanie (zazwyczaj)
                              A to sorki, czytanie ze zrozumieniem mi sie klania

                              Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
                              Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                              Untappd

                              Comment

                              • Rogerson
                                Senior
                                • 08-2012
                                • 421

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Akurat black weizen pilem chyba z tydzien temu i niestety sour edition powoli sie robil :/
                                O to widzisz, dobrze trafiłem że już wywieźli zanim zdążyłem kupić

                                W sumie styl piwa, który nie lubi biegu czasu, więc można siębyło tego spodziewać.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎