Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • n__
    Junior
    • 05-2017
    • 19

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Promocja wagi ciężkiej od jutra we Freshmarkecie

    Fortuna RIS i Barley Wine 2 sztuki 10 zł + kaucja
    Rozbraja mnie informacja:
    "1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO"
    zarówno przy zwykłych lagerach jak i takich komesach...

    Comment

    • KobiNalewka
      Senior
      • 05-2012
      • 286

      Apropos cytowanej promocji.
      Po kiego wała Fortuna z Freshem bawią się w takie promocje, skoro na jeden sklep przypadają +-4 butelki?! Szkoda miejsca w gazetce na takie akcje.
      Odwiedziłem wczoraj i dziś wszystkie (5) Freshy i zrobiłem wywiad. Tam, gdzie zastałem tylko cenówkę stwierdzili, że wyłożyli wszystkie butelki tylko raz i więcej nie ma. Miejsca na półce na jeden rząd butelek - max 4 szt. W innym wziąłem wszystkie 4 - więcej na magazynie nie mieli. Do dwóch "nie dojechało", a ostatni przepoczwarzył się w żabkę

      Comment

      • AndrewZG
        Senior
        • 08-2009
        • 261

        A o innych kolegach z ZG nie pomyślałeś? Chciałeś wykupić wszystkie piwa w mieście?
        Na szczęście w jednym Freshu byłem szybciej od ciebie i zgarnąłem całą wystawkę - wszystkie 4 sztuki.

        Comment

        • KobiNalewka
          Senior
          • 05-2012
          • 286

          Na Waszczyka?!

          Comment

          • AndrewZG
            Senior
            • 08-2009
            • 261

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
            Na Waszczyka?!
            Bingo!

            Comment

            • KobiNalewka
              Senior
              • 05-2012
              • 286

              Tam straciłem najwięcej czasu - nie po drodze mi było, do tego czekałem, aż klient przestanie napierać, aby Pani mogła pobuszować w magazynie. Obsługa ładna, miła, ale piwa nie wyczarowała.

              Comment

              • n__
                Junior
                • 05-2017
                • 19

                Sprawdziłem sobie co na forum piszą o tych wrężelach z lidla i się okazuje, że w ubiegłym roku niektórzy płacili za aipa 5 albo 7 zł! Gdzie były takie ceny?
                Przy wheat ipa ktoś wspomina też o 5,5 w tesco, ale tam widać, że bliska data.
                Last edited by n__; 19-10-2017, 20:27.

                Comment

                • majeure
                  Senior
                  • 03-2011
                  • 315

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika n__ Wyświetlenie odpowiedzi
                  Sprawdziłem sobie co na forum piszą o tych wrężelach z lidla i się okazuje, że w ubiegłym roku niektórzy płacili za aipa 5 albo 7 zł! Gdzie były takie ceny?
                  Przy wheat ipa ktoś wspomina też o 5,5 w tesco, ale tam widać, że bliska data.
                  Były, w Tesco. Jakoś jesienią ub. roku ceny 'półkowe' (6,99 za AIPA, 7,49 za ABRA, 7,99 za WIPA) obniżyli początkowo o 1 zł, a później nawet o 2 zł. Piwa były z datami - luty i marzec 2017 r.

                  Comment

                  • n__
                    Junior
                    • 05-2017
                    • 19

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majeure Wyświetlenie odpowiedzi
                    Były, w Tesco. Jakoś jesienią ub. roku ceny 'półkowe' (6,99 za AIPA, 7,49 za ABRA, 7,99 za WIPA) obniżyli początkowo o 1 zł, a później nawet o 2 zł. Piwa były z datami - luty i marzec 2017 r.
                    Dzięki. Już myślałem, że jest jakieś "tajemne" miejsce z super cenami jak podobno jakaś hurtownia w Wawie z Atakiem Chmielu na kartony za 5,60 za butelkę. Niestety nie moje okolice
                    Czyli w lidlu to chyba żadna okazja.

                    Comment

                    • legart
                      Senior
                      • 06-2012
                      • 913

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika n__ Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dzięki. Już myślałem, że jest jakieś "tajemne" miejsce z super cenami jak podobno jakaś hurtownia w Wawie z Atakiem Chmielu na kartony za 5,60 za butelkę. Niestety nie moje okolice
                      Czyli w lidlu to chyba żadna okazja.

                      W warszawskim Leclercu na Bielanach regularna cena ACh to 5,49 (przynajmniej jeszcze niedawno tak było) a bardziej wypasionych Pint (Viva la Wita, Modern Drinking, Jak w Dym) 6,49-6,79

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
                        Promocja wagi ciężkiej od jutra we Freshmarkecie

                        Fortuna RIS i Barley Wine 2 sztuki 10 zł + kaucja
                        W miejscowym Freshu jest po kilka butelek, kupiłem kombinację tych piw.

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                          W miejscowym Freshu jest po kilka butelek, kupiłem kombinację tych piw.
                          Gdzie ten Fresh jest umiejscowiony?
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
                            W warszawskim Leclercu na Bielanach regularna cena ACh to 5,49 (przynajmniej jeszcze niedawno tak było) a bardziej wypasionych Pint (Viva la Wita, Modern Drinking, Jak w Dym) 6,49-6,79
                            Dokładnie w Rzeszowie też często są te ceny na Pintę

                            Co do Freshy
                            U nas są AŻ dwa. W jednym przedwczoraj została tylko cenówka, a w drugim wczoraj było 6 Risów. Z braku laku zostawiłem komuś dwa. BW poszły wszystkie dzień wcześniej.
                            W zależności od wielkości sklepu dostają 6-8 sztuk lub więcej.
                            Last edited by dlugas; 20-10-2017, 11:35.
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              nie zdążyłem edytować

                              -------------------------------------------
                              W specjalistycznym stoi tego towaru po 3 kraty z każdego rodzaju
                              cena 7,60zł/szt
                              Toteż po bandzie we freshu zakupiłem na próbę dwa BW. Jeśli smakuje tak jak wszyscy opisują to zakupię kolejne sztuki

                              W niektórych karfurach pojawiły się BW i są po 6,99zł
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                                Gdzie ten Fresh jest umiejscowiony?
                                Na ulicy Orlej, na Przylesiu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎