Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika irasi2 Wyświetlenie odpowiedzi
    W Tesco na Zabrzańskiej w Bytomiu Pierwsza Pomoc z Pinty po 3 złote
    W moim została już pusta półka i cena informująca o promocji "za 1/2 ceny".

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    To do żopy z takim interesem

    Do tej pory jak kupowałem "podterminowace" z żółtą cenówką, to jeszcze od tej żółtej ceny na kasie obniżali mi kolejne 1zł.
    Kraft pod termin wychodził po 2,3zł góra 3,50zł
    No nic zostaje czekanie jakie okazje wymyślą na te zwykłe w terminie :]

    Leave a comment:


  • apaczu
    replied
    Zrobiłem małe internetowe śledztwo w sprawie zniżki Club Card - 1zł na piwa rzemieślnicze.
    Sprawa się wyjaśniła na profilu TESCO - W Pogoni Za Piwnym Craftem.
    Cytuję:

    TESCO - W Pogoni Za Piwnym Craftem
    19 godz. ·
    Najwyraźniej zniżka Clubcard nie nadąża za rewolucją! Niestety, ale czasowo znika ona z menu. Co to oznacza? Od wczoraj kupując kraftową butelczynę w TESCO, Twój rachunek w kasie NIE zostanie zmniejszony o 1PLN, jak to miało miejsce przez ostatnie miesiące. Wiemy, serce krwawi, ale Kraft się nadal leje.
    Nowa formuła promocji z kartą CC zakłada obniżki czasowe dla konkretnych piw (aktualnie w promocji). Lada dzień pierwszy przykład. Lada dzień prawdziwe kraftobranie - stay tuned!

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika apaczu Wyświetlenie odpowiedzi
    [...]
    Niemniej jednak obecna cena za takiego Blackcyla czy Saison z Trzech Kumpli, albo The Farmer z Brokreacji - 6,79 zł i tak jest jakieś 2-3 złote niższa niż w sklepie specjalistycznym.
    Chyba dlatego nie doceniłem promocji Tesco bo szerokim łukiem omijam specjalistyki, w których wspomniane piwa stoją (bo chyba się nie sprzedają?) po 8,8-9,8 zł

    Leave a comment:


  • apaczu
    replied
    Właśnie wracam z Tesco - Magnolia - Wrocław

    Z analizy rachunku wynika, że zlikwidowali promocję -1zł na piwa rzemieślnicze dla posiadaczy karty Club Card...
    Jeżeli ktoś będzie kupował w swoim Tesco to proszę sprawdzić i potwierdzić/zdementować. Być może to tylko w tym jednym sklepie jest jakiś chwilowy błąd w systemie...

    Oby nie minęły złote czasy, gdy można kupić świeżutkie i solidne warki piw z Trzech Kumpli, Radugi i Brokreacji poniżej 6 zł za butelkę... a szkoda by było, bo przy większych zakupach oszczędność była wyraźna...
    Niemniej jednak obecna cena za takiego Blackcyla czy Saison z Trzech Kumpli, albo The Farmer z Brokreacji - 6,79 zł i tak jest jakieś 2-3 złote niższa niż w sklepie specjalistycznym.
    Last edited by apaczu; 18-02-2016, 14:17.

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Trzeba mieć kasy na takie hurtowe zakupy w ciemno.

    Ja kupiłem jedno i kiedyś tam je wypiję.
    Jest tyle dobrego piwa na rynku, że nie muszę kupować po 10 sztuk tego śliwkoporteru/a

    Choć przyznam, gdybym miał luźne fundusze, to bym kupił pewnie 5 sztuk. Idealnie na prezent dla wtajemniczonych i do wypicia w tym i w przyszłym sezonie "grzewczym"

    Leave a comment:


  • GSE
    replied
    powinni sprzedawać po jednej sztuce na głowę. ja bym wziął wszystko co zostało

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    Leclerc Rzeszów, z ostatniej chwili: kilkanaście kartonów...Imperium Prunum! Cena...21zł! Nie dziękujcie, wypijcie tylko moje zdrowie


    Ok. 14 dnia 05.02.2016 w naszym leclercu było jeszcze 12-14 sztuk imperium prunum cena
    niecałe 21zł/szt.

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
    Strona 3: http://zblogowani.pl/wpis/1832943/ne...zetka-28012016
    Wiadomo coś o parametrach? To są nowości czy jakieś starocie w nowych szatach?
    Pewnie jakieś piwa występujące już w ofercie Okocimia z nowymi etykietami.
    Okocimskie Ciemne było już wcześniej w Lidlu i miało kapsel serii Piw Sezonowych.

    Leave a comment:


  • Lhunbleidd
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
    Czy ktoś wie, czy to akcja ogólnopolska? Bądź chociaż wielkopolsko-pomorsko-kujawska, a nie tylko warsiawska?
    W Koninie w Carrefour nic takiego nie ma. I jeszcze mi zlikwidowali całą ściankę z ciekawszymi piwami. Albo będzie coś nowego albo rezygnują z wynalazków i zostanie im żywiec lech i tyskie (z małej zamierzone)

    Leave a comment:


  • podswierkiem
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika carlsten Wyświetlenie odpowiedzi
    W-wa carrefour wileńska, "do dwóch produktów GŻ kufel gratis". Do obioru w pkt obsługi klienta, w którym się okazuje, że do wyboru mamy kufel i craft master one z żywca.
    Czy ktoś wie, czy to akcja ogólnopolska? Bądź chociaż wielkopolsko-pomorsko-kujawska, a nie tylko warsiawska?

    Leave a comment:


  • kredens81
    replied
    ARGUS Porter

    W LIDLU Argus Porter w promocyjnej cenie 2.19 przeceniony z 2.99. Wiadomo że mocno odbiega od znanych producentów porterów ale jest i tak bardzo pijalne i smaczne. Warto wydać te nieco ponad 2 zyla na niego.

    Leave a comment:


  • carlsten
    replied
    W-wa carrefour wileńska, "do dwóch produktów GŻ kufel gratis". Do obioru w pkt obsługi klienta, w którym się okazuje, że do wyboru mamy kufel i craft master one z żywca.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Będę się smucił, znowu mam dołą, albo wejdę w politykę .

    Leave a comment:


  • emes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    Panie emes, świat się zmienia, nie przystosowani giną albo mają problemy .
    Panie dyczkin, jak zniknie browar.biz, to będziesz się cieszył?

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎