Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja poczekam aż spadnie kolejne 30% czyli za rok bliżej daty.
    Myślisz, że jeszcze tyle poleżakuje w Tesco ?

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
      Myślisz, że jeszcze tyle poleżakuje w Tesco ?
      u mnie stoi tego ok 20 sztuk. Znikają może 1-3szt na kwartał.
      Datę ma chyba do sierpnia 2018 to zatem jeszcze tylko rok leżenia pod świetlówkami
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • SteamPunker
        Member
        • 07-2015
        • 59

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
        u mnie stoi tego ok 20 sztuk. Znikają może 1-3szt na kwartał.

        Datę ma chyba do sierpnia 2018 to zatem jeszcze tylko rok leżenia pod świetlówkami

        Byłem właśnie w jednym z tych większych TESCO i u mnie akurat było za 50,99 zeta. Nie żebym chciał kupować, lecz za 40+ zł to ja już mogę od święta kupić sztosa, ale zagranicznego (vide prześwietne SELASSIE z Omnipollo).

        Mimo, że ogólnie TESCO jest drogie, to szkło do crafi-żywców było po równe 5 zeta. A zarówno ten ich Shaker jak i Saison Glass wyglądają całkiem porządnie. To chyba im Krosno robi, nie?

        Z reszty rzeczy to przecenili też ŻAPA'ę, też na niecałe 3 zł. Mimo tego uważam i polecam wybrać się do Lidela po Corneliusową APA'ę, gdyż ta warka jest wyjątkowo udana, znacznie lepsza niż ostatnia, też z Ldila. Taka sama cena, a kaucji nie doliczają.

        A tyle tego u mnie jeszcze na półce się kurzyło:

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SteamPunker Wyświetlenie odpowiedzi
          Saison Glass wyglądają całkiem porządnie. To chyba im Krosno robi, nie?
          nie
          sezą jest od rastala
          Innych nie chce mi się wyjmować półki :]
          W moim tesco szkło do APA (wiaderko) + do chyba szampanskiego (pokalik) są po 5zł
          Resztę wymiotło już dawno temu w regularnej cenie


          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SteamPunker Wyświetlenie odpowiedzi

          Z reszty rzeczy to przecenili też ŻAPA'ę, też na niecałe 3 zł.
          wszystkie żywce(te kraftopodobne) są po 2,99zł
          Ja obkupuję się porterami

          Widocznie puszka jest u mnie przeceniona lokalnie o te 30% lub po prostu nie zmienili u Ciebie cenówki, trzeba było pikać.Choć 42zł to nadal dla mnie kosmiczna cena za to piwo.
          Last edited by dlugas; 19-06-2017, 11:55.
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            LIDL
            od 26.06.17
            AMBER PO GODZINACH "IPL"
            czyli India Pale Lager

            4,99zł/0,5l
            Lidl's history goes back to the 1930s, when the company was founded in Germany as a grocery wholesaler. Today, Lidl is one of the largest grocery retailers in Europe.
            Last edited by dlugas; 21-06-2017, 09:38.
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • rohozecky
              PremiumUżytkownik
              • 11-2008
              • 1836

              W Aldim St.Fruillien 0,75 l za 12,99 zł
              ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

              Comment

              • kosher
                Senior
                • 04-2005
                • 2291

                W hiperach Auchan do 29 czerwca festiwal piwa - http://www.auchan.pl/download/Gazetk...29.06.2017.pdf
                W ursynowskim Auchan (W-wa) wybór jest o wiele szerszy niż w gazetce, stworzono całą promocyjną alejkę z podziałem regałów na piwne style. Większość obniżek symboliczna, ale można znaleźć perełki (np. Konstancin IPA za 4.99 zł.).

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                  TESCO
                  Zamkowy, Porter ze szwestką Jubileuszowy
                  tuba przeceniona o 30%
                  obecnie 41,99zł
                  W moim potaniał o 50% i teraz można zakupić po 30 złotych.

                  Comment

                  • dlugas
                    Senior
                    • 04-2006
                    • 4014

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                    W moim potaniał o 50% i teraz można zakupić po 30 złotych.
                    Dokładnie. Przenieśli w troszkę inne miejsce i cena zleciała do równych 30zł.
                    A mówiłem, że tak będzie. Tylko nie spodziewałem się że aż tak szybko
                    Przy takiej obniżce portfel po dłuższym biciu się z myślami jednak się ugiął.
                    Tuba już kupiona.
                    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                    Comment

                    • golden_boy
                      Member
                      • 10-2010
                      • 50

                      Od jutra w biedronce ( tak naprawdę to pewnie już od dzisiaj bo widziałem u teścia)

                      Manufaktura Piwna - Czar Goryczy - IPA w wyspiarskim stylu - 3.99
                      Kustosz IPA - 2.99
                      Kustosz Białe - Wit - 2.49

                      Comment

                      • KobiNalewka
                        Senior
                        • 05-2012
                        • 286

                        Od jutra we Freshu i pewnie Żabkce premiera nowych Single Hopów z Lwówka
                        - Equinox
                        - Sorachi Ace

                        Dwa za 8 zł

                        Comment

                        • Petitpierre
                          Senior
                          • 01-2014
                          • 2560

                          W Lidl'u cięższa i droższa (10zł) wersja znanego nam opactwa. Imperiale, 7,5%, w składzie poza chmielem, skórką pomarańczy, dwa słody-jęczmienny i pszeniczny, oraz syropy glukozowy i maltozowy. Podobno bardzo słodkie i całkowicie bezchmielowe.

                          Poza tym niedobitkiniedopitki czechosłowackie, Urquell za 3zł, ale 0,33, bażanty jasny i ciemny, jak 2, to po 3,29.
                          Attached Files
                          Last edited by Petitpierre; 28-06-2017, 09:39.
                          Mały porterek-przyjaciel nerek

                          Comment

                          • tyrteusz
                            Junior
                            • 05-2015
                            • 22

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
                            Od jutra we Freshu i pewnie Żabkce premiera nowych Single Hopów z Lwówka
                            - Equinox
                            - Sorachi Ace

                            Dwa za 8 zł
                            W Żabce to samo: 2 za 8 zł + kaucja.

                            Comment

                            • SteamPunker
                              Member
                              • 07-2015
                              • 59

                              Ktoś już gdzieś widział te nowe, "żywieckie" Amerykańskie Pszeniczne?

                              Co do festiwalu piwa w Auchanie, to wielki plus dla sieci za tematyczną akcję, bo naprawdę jest w czym wybierać, asortymentu pozazdrościłby niejeden sklep specjalistyczny. Do tego wszystko podzielone na style. Z "promocji" to warto się zainteresować Atakiem Chmielu poniżej 6zł i ciekawymi szklankami za ok. 5zł. Wy coś ciekawego upolowaliście w swoich "Oszołomach"?

                              Comment

                              • wpadzio
                                Senior
                                • 06-2011
                                • 2645

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SteamPunker Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ktoś już gdzieś widział te nowe, "żywieckie" Amerykańskie Pszeniczne?

                                Co do festiwalu piwa w Auchanie, to wielki plus dla sieci za tematyczną akcję, bo naprawdę jest w czym wybierać, asortymentu pozazdrościłby niejeden sklep specjalistyczny. Do tego wszystko podzielone na style. Z "promocji" to warto się zainteresować Atakiem Chmielu poniżej 6zł i ciekawymi szklankami za ok. 5zł. Wy coś ciekawego upolowaliście w swoich "Oszołomach"?
                                Jeśli chodzi o polskie rzemiosło, kontraktowców i regionalne browary to faktycznie nigdy wcześniej sklep nie miał takiego wyboru w swojej ofercie. Dla mnie, szukającego zagranicznych nowinek festiwal jest jednak rozczarowaniem. Nie pojawiło się chyba ani jedno piwo spoza standardowej oferty, dostępnej cały czas w sklepie. Przynajmniej tak jest w ursynowskim Auchan...
                                Last edited by wpadzio; 28-06-2017, 14:40.
                                Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                                Serviatus status brevis est
                                3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎