Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • concerto
    Senior
    • 09-2003
    • 859

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kler700 Wyświetlenie odpowiedzi
    potwierdzam, ja też byłem w 3 lidlach na pradze-północ i okolicach Wołomina i nie ma belgów :-(
    Hmmm. Znaczy się prawdę mówią, że jesteśmy niemieckim protektoratem. W Polsce przecież jak jest przepis czy termin, to wszyscy zaradni to obchodzą. Zmienia się na gorsze, niemieckie.
    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

    Comment

    • blimak1
      Member
      • 01-2014
      • 76

      Upatrzony w Auchan w centrum Handlowym Korona we Wrocławiu Ciechan Wyborny Niepasteryzowany za 2,29, nie wiem czy to dotyczy wszystkich sklepów czy tylko lokalnie
      ta cena to poziom eurolagerów

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        Piwa jest naprawdę mało. 48 sztuk Piraat'a i tyle samo GD. Cena wchodzi, ale brałem 4-pakami, nie wiem czy pojedyncze. Oba-warka marzec 2020. Zaraz do śniadania pójdą. Corsendonk'a nie ma. Imperiale jeszcze mniej, dokładnie 24 sztuki. Z polskich Hula Hop. Długi Weekend i Milkołak.
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
          Piwa jest naprawdę mało. 48 sztuk Piraat'a i tyle samo GD. Cena wchodzi, ale brałem 4-pakami, nie wiem czy pojedyncze. Oba-warka marzec 2020. Zaraz do śniadania pójdą. Corsendonk'a nie ma. Imperiale jeszcze mniej, dokładnie 24 sztuki. Z polskich Hula Hop. Długi Weekend i Milkołak.
          A ty wiesz, że ze względów zdrowotnych, śniadanie należy zjeść max 1 godzinę po obudzeniu się?!

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            I toby się zgadzało. Wstałem 8:27, w Lidl'u byłem na 9:00 i po 9ej zacząłem śniadanie wraz z otwarciem GD. Może lekki poślizg po drodze.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • Rogerson
              Senior
              • 08-2012
              • 421

              Temat Belgów na ten czas odpuszczam. Dwa kolejne lidle zaliczone i dwa razy lipa - brak GD, Piraata i Corsedonków.

              Zainteresowanych informuję, że od wczoraj sprawdziłem Lidle z ulic Muchoborskiej, Balonowej, Królewieckiej, Borowskiej i Hubskiej, oczywiście wszystko Wrocław
              Last edited by Rogerson; 24-05-2018, 10:27.

              Comment

              • Petitpierre
                Senior
                • 01-2014
                • 2560

                A pytałeś te panie/panów jeżdżących takim ustrojstwem z paletami, koszami?

                Z doświadczenia wiem, że jeśli czegoś nie ma, to warto zapytać. Jeśli w Rzeszowie są już wystawione i wchodzą z cenami na looz'ie, to czemu gdzie indziej miały być jeszcze w magazynie? Godzina obowiązuje ta sama wg kalendarza itd.

                W Lidl'u zmieniła się teraz polityka. I to bardzo. Pewnie przez te niedziele. Wielokrotnie miałem sytuację, że rybę, która miała być w dany dzień i rano, osobiście musiałem z lodówki wyciągać; na głupie mleko też czekałem z pół godziny. Jakbym teraz miał smaka na króla lata, to też bym się pytał i z daną osobą flakony musiał wyrywać spod folii.
                Mały porterek-przyjaciel nerek

                Comment

                • marek-
                  Member
                  • 07-2012
                  • 70

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                  [...] rybę, która miała być w dany dzień i rano, osobiście musiałem z lodówki wyciągać; na głupie mleko też czekałem z pół godziny.
                  I dlatego np. Tesco skreśliłem z listy sklepów które odwiedzam - jeśli produkty z gazetki (a z piwami jest tak tam często) trafiają na półki pod koniec trwania promocji, to szkoda czasu, paliwa i nerwów. Szkoda byłoby, gdyby Lidl poszedł w tę stronę.

                  Comment

                  • Petitpierre
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 2560

                    Daję im jeszcze kredyt zaufania. Jak dostali opierdziel za "szybkość" winnicy Lidl'a, gdzie na trunek czekałem długo, a był mi potrzebny na prezent, to kolejny produkt miałem już dwa dni wcześniej niż ostatnio. Tutaj składa się cała masa elementów-niedziele, slogan kryjący "jestem krótko na półce" i czasami zwykłe lenistwo niektórych pracowników. Dodaj dwa do dwóch i choćbyś nie chciał, wychodzi pięć.

                    TESCO kompletnie odpuściłem. Będzie dostawa, nie będzie, wystawili coś na promocji czy nie, z moim zdrowiem, do Lidl'a mam bliżej i więcej pewności.
                    Last edited by Petitpierre; 24-05-2018, 11:23.
                    Mały porterek-przyjaciel nerek

                    Comment

                    • wiaterek
                      Member
                      • 07-2016
                      • 61

                      W ubiegłym roku od towaru belgijskiego półki się uginały,kupowałem belgi jeszcze długo,długo po promocji.Dzisiaj po wycieczce po 4 lidlach zadowoliłam się Piratem (którego śladowa ilość) i Corsendonkiem (nieco więcej).GD ani śladu.W sklepach mówili,że wszystko zostało wystawione,nawet sprawdzali na magazynie.
                      Lidl wydaje się wpuścił tego towaru o wiele mniej,nie chcąc się bujać ze sprzedażą miesiącami i do tego przeceniać.
                      Poszli na łatwiznę.
                      Zdrówko!

                      Comment

                      • Lhunbleidd
                        Senior
                        • 06-2014
                        • 196

                        W Koninie w jednym Lidlu (w pozostałych dwóch nie byłem) właściwie komplet, choć Piraatów kilka sztuk. Pozostałe piwa w ilości zadowalającej (w tym nasze krafty). Niżej podpisany przechwycił 2 czteropaki Draaków i jest zadowolony
                        Last edited by Lhunbleidd; 24-05-2018, 17:42.

                        Comment

                        • DariuszSawicki
                          Senior
                          • 08-2012
                          • 2868

                          W moim Lidlu przy ulicy Sikorskiego w Ełku są wszystkie belgijskie piwa z obecnej oferty i na dodatek tanie.
                          Natomiast Król Lata jest niezbyt atrakcyjny cenowo, a Miś Wojtek to już nieporozumienie jako promocja. Kosztuje ten misiek 6,99 zł, a jakiś czas temu znalazłem to piwo na mieście poniżej 6 zł.

                          Comment

                          • dyczkin
                            Serce w kolorze blaugrana
                            • 05-2011
                            • 3657

                            W przyszłym tygodniu, w IM, 3 Portery Książęce w cenie 9 zł.
                            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                            Moje warzenie // Piwny Wojownik

                            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                            Comment

                            • rafalek21
                              Senior
                              • 04-2015
                              • 1407

                              W tym roku nie docenili popytu w Lidlu. Na 3 sklepy wyprzedała się cała Belgia. Znalazłem tylko jednego Piraata.

                              Comment

                              • kosher
                                Senior
                                • 04-2005
                                • 2292

                                Raczej skromne dostawy rzucili. Z belgów w Lidlu z podwarszawskich Ząbkach nie było nic, w ursynowskim trafiłem tylko Corsendonka. Dalej nie chciało mi się szukać.
                                Zresztą w stolicy jest tyle ciekawych piw w dobrych cenach, że brak tanich belgów tak nie boli.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎