Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • LESNICZYy
    Senior
    • 01-2018
    • 950

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
    W takim razie trzeba kliknąć na banerze Regulamin:
    https://www.biedronka.pl/pl/piwny-kacik
    Na dole regulaminu są wymienione piwa . Wygląda na to , że te najlepsze się łapią , chyba sprawdzę jutro .

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2291

      Promocja działa na Waszczukowe i BeerLaba.
      Na przykład Piaseczyńskie Pils, Pszeniczne i Leśny Lager oraz Waszczukowe Janusz Moczywąs i Grażyna Sprężyna są w jednej cenie- 4.99, można dowolnie zmiksować do 12 sztuk i wyjdzie po 2,50 za sztukę
      Większość klientów wywozi na zgrzewki i kartony wszelakie piwa koncernowe.
      Regionalne i rzemieślnicze budzą mniejsze zainteresowanie.
      Piwa mocno porozrzucane w różnych miejscach sklepów, dobrze się rozglądajcie.

      Comment

      • LESNICZYy
        Senior
        • 01-2018
        • 950

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
        Promocja działa na Waszczukowe i BeerLaba.
        Na przykład Piaseczyńskie Pils, Pszeniczne i Leśny Lager oraz Waszczukowe Janusz Moczywąs i Grażyna Sprężyna są w jednej cenie- 4.99, można dowolnie zmiksować do 12 sztuk i wyjdzie po 2,50 za sztukę
        Większość klientów wywozi na zgrzewki i kartony wszelakie piwa koncernowe.
        Regionalne i rzemieślnicze budzą mniejsze zainteresowanie.
        Piwa mocno porozrzucane w różnych miejscach sklepów, dobrze się rozglądajcie.
        Też właśnie wróciłem z biedry . Waszczuków bardzo mało , BeerLaba z 2 kartony , Jabłonowo ...
        Patrząc na innych nie widziałem piwa . Może się nie kapli . Waszczuki wymiotłem z półki .

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          U mnie, oprócz wyżej wymienionych, zachował się jeszcze Tenczynek "Za ostatni grosz ciemne".
          Potwierdzam, że największe wzięcie mają koncerniaki.

          Comment

          • blimak1
            Member
            • 01-2014
            • 76

            cały kosz wypełniony Somersby...
            szkoda że zdjęcia nie cyknąłem

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2291

              Żabki do 10 IX - Grodziskie White IPA i APA w dwupaku po 3.69 zł. sztuka.

              Comment

              • Hustler
                Junior
                • 01-2010
                • 14

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                Żabki do 10 IX - Grodziskie White IPA i APA w dwupaku po 3.69 zł. sztuka.
                Cena fajna, ale w Żabce nie widziałem Grodziskiego White IPA (APA mnie nie interesuje) od ponad miesiąca. Chyba w ogóle wycofali je z oferty.

                Comment

                • LESNICZYy
                  Senior
                  • 01-2018
                  • 950

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hustler Wyświetlenie odpowiedzi
                  Cena fajna, ale w Żabce nie widziałem Grodziskiego White IPA (APA mnie nie interesuje) od ponad miesiąca. Chyba w ogóle wycofali je z oferty.
                  Na Oberschlesien jest . Skąd jesteś chopie ?

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    W Auchan od 12 września, w promocji, m.in.:
                    - Kormoran "Warmińskie Rewolucje" i "Kormoran Jasny" po 3,79 zł
                    - Gloger "Bosa Rosa", "Baba z Berłem", "Atomowa Babka" po 6,28 zł
                    - Amber "Złote Lwy" po 2,98 zł
                    - Grodziskie różne rodzaje po 3,49 zł
                    - Cornelius APA, IPA po 3,99 zł
                    - Na Jurze "Jurajskie Pils" po 3,39 zł
                    - Zwierzyniec "Zwierzyniec Pils" po 2,19 zł

                    Comment

                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2291

                      W Żabach od dzisiaj przez kolejne dwa tygodnie Miłosławy Niefiltrowane oraz Sosnowe APA po 2.99 zł za sztukę przy zakupie dwóch piw.

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                        W Żabach od dzisiaj przez kolejne dwa tygodnie Miłosławy Niefiltrowane oraz Sosnowe APA po 2.99 zł za sztukę przy zakupie dwóch piw.
                        Wczoraj brałem pilznery również w tej promocji.
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2291

                          Czyli cała seria Miłosław wchodzi w tą promocję? Łącznie z Bezalkoholową IPĄ?

                          Comment

                          • bratek8688
                            Junior
                            • 10-2018
                            • 10

                            Bezalkoholowa IPA wchodzi tez w tej cenie, sam bralem dzisiaj.

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2291

                              Zacnie

                              Comment

                              • LESNICZYy
                                Senior
                                • 01-2018
                                • 950

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                                W Żabach od dzisiaj przez kolejne dwa tygodnie Miłosławy Niefiltrowane oraz Sosnowe APA po 2.99 zł za sztukę przy zakupie dwóch piw.
                                Sosnowego Apa ni ma a chciołech se przypomnieć smak
                                Sprawdzone w dwóch Żabkach , tylko zwykłe Miłosławy i to nie wszystkie
                                Na szczęście Zarzecze ratuje wieczór .
                                Last edited by LESNICZYy; 13-09-2019, 16:57.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎