Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2291

    Ale tak z tego co zaobserwowałem to zgrzewki Perełki i kartony Budweisera schodziły najlepiej
    Last edited by kosher; 10-06-2020, 12:55.

    Comment

    • LESNICZYy
      Senior
      • 01-2018
      • 950

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
      Ale tak z tego co zaobserwowałem to zgrzewki Perełki i kartony Budweisera schodziły najlepiej
      Wychaczyłem zestawy Gościszewa 4 piwa + szkło za 14,50 zł , Błonie , Bytów , Nepomucen i Pinta . Ceny aż śmieszne .
      Takie zakupy robi się o świcie rzed robotą , dość dużo ludzi wiedziało o promocji .
      W momencie zakupu krafty widziałem tylko u mnie , reszta brała tanie piwa .
      Last edited by LESNICZYy; 10-06-2020, 15:55.

      Comment

      • marecki12
        Senior
        • 12-2005
        • 156

        Browar Lubicz ma promocję na swoje 4 piwa - APA, pszeniczne, marcowe i leżak.
        Wysyłka do końca sierpnia za darmo, trzeba zamówić 20 piw.

        http://https://sklep.browar-lubicz.com.pl/
        http://marecki12.web-album.org/

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marecki12 Wyświetlenie odpowiedzi
          Browar Lubicz ma promocję na swoje 4 piwa - APA, pszeniczne, marcowe i leżak.
          Wysyłka do końca sierpnia za darmo, trzeba zamówić 20 piw.

          http://https://sklep.browar-lubicz.com.pl/
          Poprawny link:
          Witamy na stronie sklepu krakowskiego Browaru Lubicz. Zobacz aktualną ofertę znakomitego lokalnego, rzemieślniczego piwa i zamów coś dla siebie.
          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          • telek
            PremiumUżytkownik
            • 05-2011
            • 526

            Do jutra w Lidlu karton Budweisera za 55 zeta.

            Comment

            • telek
              PremiumUżytkownik
              • 05-2011
              • 526

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika telek Wyświetlenie odpowiedzi
              Do jutra w Lidlu karton Budweisera za 55 zeta.
              Pardon, właśnie doczytałem że do 1 sierpnia.

              Comment

              • concerto
                Senior
                • 09-2003
                • 859

                W Intermarche widziałem plakat, że 3 sierpnia Żywce będą w promocji 3+3 gratis.

                Czyli w takim zestawie jedno wychodzi 2,40. Plus butelka. Problem w tym, że u mnie w sklepie portera na razie brak, wiec promka trochę kulawa.
                "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                Comment

                • kosher
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 2291

                  W sieciach Delikatesy Centrum oraz Mila do środy 5 sierpnia czeskie koncerniaki, Grimby ze Szczecina oraz piwa z Cieszyna z aplikacją za pół ceny.
                  Jak dla mnie jedynie te ostatnie godne uwagi, na dwa telefony zakupiłem co trzeba
                  Daty długie, piwa wykładane na półki dzisiaj z nowej dostawy.
                  Attached Files
                  Last edited by kosher; 30-07-2020, 20:30.

                  Comment

                  • KobiNalewka
                    Senior
                    • 05-2012
                    • 286

                    Kosher, limit 5 piw dotyczy chyba każdego z osobna.
                    Poprzednio był limit "3", a na jedną kartę na pewno wziąłem więcej i każde mi odjęło. Zachowałem oczywiście limit 3 szt/marka.

                    Moim zdaniem również Urquel i Double Ambree w tej cenie godne uwagi. Z 10 lat nie piłem Zlatego Bazanta i dziś się upewniłem, że niewiele stracilem.

                    Polecam promo w Marketach Dino. Mają Miłosławy po 3,19 zł (butelki "b", więc można gdzieś oddać..), do tego 11 sztuk w cenie 10. Zatargałem 11 Chmielowych Lagerów na kwardat.

                    Comment

                    • Petitpierre
                      Senior
                      • 01-2014
                      • 2560

                      W Delikatesach Centrum od dziś-dlatego poszedłem nad ranem, wszystkie (ale to wszystkie) żywce, zwykły, zero, sesyjne, wiedeńskie, belgijskie, apa, pszeniczne oba, no i oczywiście porter za niesamowicie niską cenę: 2,59 (polecam mieć butelki na wymianę).

                      W Lidl'u natomiast wyprzedaże, ale nie piwne, tylko alkoholowe, może ktoś zechce skorzystać.
                      Tequile mixto Olmeca z 80zł na 53- nie są to wyżyny tequil'i, ale cena bardzo przyzwoita, gin Beefeater z 50zł na 33-to za darmo-klasyka, choć nie oryginalne 47vol, podobnie Malibu (w trzech odsłonach)-jak ktoś lubi, rum Havana Club 7 też na 53-cienki rum, ale jak trzeba, to cena akuratna, Soplica, ta dla dzieci, różne smaki, mini 7zł, mała 15zł (normalnie 23, np. w Carrefour)-można się zastanawiać jak ktoś jest w stanie wyprodukować nalewkę tak niskim kosztem, ale są amatorzy i amatorki, Benriach heart of Speyside tuba ze 130 na 110, nie jest to cena rewelacyjna, whisky również, ale można, zawsze jakiś zysk.
                      Mały porterek-przyjaciel nerek

                      Comment

                      • kosher
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 2291

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                        W Delikatesach Centrum od dziś-dlatego poszedłem nad ranem, wszystkie (ale to wszystkie) żywce, zwykły, zero, sesyjne, wiedeńskie, belgijskie, apa, pszeniczne oba, no i oczywiście porter za niesamowicie niską cenę: 2,59 (polecam mieć butelki na wymianę).
                        (...)
                        Dzięki za info. Aż szkoda dzisiaj nie zawitać do DC po zapasy, tym bardziej, że po zmianie etykiet warki żywieckiego portera mają bardziej złożony smak.
                        Wydawało mi się, że tylko IPY/APY miały być od dzisiaj w takiej niskiej cenie.
                        Może ktoś się rąbnął w systemie

                        Comment

                        • LESNICZYy
                          Senior
                          • 01-2018
                          • 950

                          Piwo Grand Imperial Porter 0,5l 8% z browaru Amber , Kaufland za 3,49zł od 10 września .

                          Comment

                          • kosher
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 2291

                            To ja dorzucę podobną promocję- w sieci Dino od zeszłego tygodnia można dostać Witnickiego Portera za 3,49 zł./ 0,5 l.

                            Comment

                            • KobiNalewka
                              Senior
                              • 05-2012
                              • 286

                              Dino od jakiegoś miesiąca ma akcję 11 piw w cenie 10 (chyba że już ją znieśli).
                              Raz wyczyściłem półkę z Miłka Chmielowego.

                              Comment

                              • LESNICZYy
                                Senior
                                • 01-2018
                                • 950

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dino od jakiegoś miesiąca ma akcję 11 piw w cenie 10 (chyba że już ją znieśli).
                                Raz wyczyściłem półkę z Miłka Chmielowego.
                                11 za 10 jest od zawsze tylko ludzie o tym nie wiedzą bo sam sklep się tym nie chwali .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎