Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2291

    8 ale w cenie 6-ciu.

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      Faktycznie. Z przyzwyczajenia nie doczytałem. No trudno, przeboleje

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2291

        I tak warto :-)
        Last edited by kosher; 08-04-2021, 09:12.

        Comment

        • LESNICZYy
          Senior
          • 01-2018
          • 950

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
          I tak warto :-)
          Tropical Wild BA wpadł za 15 zł .
          Do tego Zapanbrat , Pinta , Nepomucen ...

          Comment

          • kaczka116
            Senior
            • 10-2015
            • 1350

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi

            Tropical Wild BA wpadł za 15 zł .
            Do tego Zapanbrat , Pinta , Nepomucen ...
            U mnie "na zadupiu" w Lidlach brak Tropical
            Nie mów hop zanim nie nachmielisz
            Untappd

            Comment

            • LESNICZYy
              Senior
              • 01-2018
              • 950

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi

              U mnie "na zadupiu" w Lidlach brak Tropical
              Dorwałem w Żorach , Lidl w nowej galeri handlowej Wiślanka . W innym starym i mniejszym też nie było . Przeważnie odwiedzam dwa sklepy , żeby mieć większy wybór .

              Comment

              • kaczka116
                Senior
                • 10-2015
                • 1350

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi

                Dorwałem w Żorach , Lidl w nowej galeri handlowej Wiślanka . W innym starym i mniejszym też nie było . Przeważnie odwiedzam dwa sklepy , żeby mieć większy wybór .
                W Turku ani w Kole nie było, a szkoda, bo myślałem, że rzuca chociaż po 5szt na sklep
                Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                Untappd

                Comment

                • Petitpierre
                  Senior
                  • 01-2014
                  • 2560

                  Tropical'a było bardzo mało, przynajmniej u nas, 6 butelek, z czego większość Slyrs.
                  Mały porterek-przyjaciel nerek

                  Comment

                  • concerto
                    Senior
                    • 09-2003
                    • 859

                    Nie wiem czy promocja, bo nie było oznaczone i brak cenówki na półce w ogóle, ale w moim Inter Marche Jolly Roger, KRAFTWERK wchodzi na kasie poniżej 6 zł.
                    Last edited by concerto; 12-04-2021, 10:42.
                    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                    Comment

                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2291

                      W Żabkach tam gdzie jeszcze zostało- puszkowy Miłosław Chmielowy Lager za 2.99 zł.

                      Comment

                      • dzemek
                        Senior
                        • 12-2010
                        • 448

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                        W Lidlu znana promocja 8 butelkowych w cenie 4. I jak to było wyżej opisane, jest w czym przebierać. Byłem rano i aż nie mogłem się zdecydować. Postawiłem na Pinty i Wrężele, ale w moim Lidlu (tuż obok granicy z Wwą) wybór kraftów był ogromny
                        Widziałem gdzieś, że 30.04.2021 ma powtórzyć się ta promocja, coś ciekawego, na wszystkie piwa to obowiązuje, z tego co czytałem w poprzednich postach można mieszać? Interesują mnie zwłaszcza portery.
                        Leśniczy, pozostał nam tylko Lidl w Galerii Wiślanka, drugi na Alejach w remoncie.

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2291

                          Wszystkie butelkowe piwa wchodzą w piątkową promocję w Lidlu. Bierzesz dowolne 8 piw w szkle, każde Ci się zrabatuje -50%. Tylko musisz korzystać z ich aplikacji w telefonie.
                          Inne Beczki, Nepomucen, Artezan, Funky Fluid, Ale Browar, Za Miastem, Pinta- na te kraftowe piwa masz obecnie największą szansę trafić w niemieckiej sieci.
                          Może jeszcze gdzieś znajdziesz portery z Bojanowa i Miłosławia, ale szanse już małe. Sezon na portery wróci jesienią.
                          Dzień wcześniej czyli jutro podobno promocja w Biedronkach 12+12 (z kartą), ale tam co najwyżej piwa do po(d)lewania kiełbasy z grilla.
                          Last edited by kosher; 28-04-2021, 09:53.

                          Comment

                          • LESNICZYy
                            Senior
                            • 01-2018
                            • 950

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                            Inne Beczki, Nepomucen, Artezan, Funky Fluid, Ale Browar, Za Miastem, Pinta- na te kraftowe piwa masz obecnie największą szansę trafić w niemieckiej sieci.
                            Może jeszcze gdzieś znajdziesz portery z Bojanowa i Miłosławia, ale szanse już małe. .
                            Jeszcze Sady i Jan Olbracht Rzemieślniczy . Z Pinty jest lekka IPA konkursowa , męski Crazy Mike .Puszki Funky Fluid już wjechały na półki , taniej niż w sklepiku internetowym browaru . Można kupować bo promocja ich nie obejmuje .
                            W Wiśle w niedziele widziałem Tropical BA , może dotrwa do piątku .
                            Last edited by LESNICZYy; 28-04-2021, 18:42.

                            Comment

                            • Krakus
                              Senior
                              • 04-2007
                              • 167

                              Dzisiaj rano rozpędziłem się i kupiłem w Lidlu 16 piw na jednym rachunku. Jednak tylko za 8 zapłaciłem połowę ceny. Potem zacząłem się zastanawiać, jakie były reakcje, na widok rachunku, ludzi, którzy brali całe kartony piw i napojów piwopodobnych. Niektórzy brali nawet po ok. 40 butelek.

                              Comment

                              • dadek
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 4538

                                Świetna promocja (do 29.05) w dużych Kerfurach (Arkadia, Galeria Mokotów), nie wiem czy także w innych.
                                4-pak Miłosława w cenie 14,99, a do tego drugi za 1 grosz. 8 piw za 15 zł czyli 1,88 za jedno!
                                Są 2 rodzaje zestawów:
                                - Miłosław Pilzner
                                - Miłosław Chmielowy Lager
                                - Miłosław Bezalkoholowe IPA
                                - Miłosław Bezalkoholowy Witbier
                                Drugi zestaw zamiast Pilznera ma
                                - Miłosław Niefiltrowane
                                Kaucja za butelki 4x0,60 zł
                                W sprawie kaucji za butelki, w ramach akcji "Droga do 0 Waste" (cokolwiek to znaczy), Carrefour w całej Polsce wszedł do Europy. Wszystkie posiadane w sprzedaży zwrotne są przyjmowane bez paragonu (0,50 zł) Dotyczy to również czeskich (Bernard, Litovel, Zubr, Holba) i słowackich (Zlatý bažant), które są po 0,60 zł tak jak te z Miłosławia, Bojanowa, Ciechana, Grodziska Wkp.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎