Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    Lidl się wycofał z kraft'u, ale przynajmniej nie z zagranicy. Od poniedziałku GD 27,96 za 4pak, Piraat TH 23,96 za 4pak, 6 pak Classic Ales za 41,99 i Belhaven Black za 6,99. W każdym razie u mnie na półkach ani pół czegokolwiek, ale może gdzieś już się wystawili.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2291

      Stokrotka Express- do 29 III Pinty: A Ja Pale Ale, Modern Drniking, Hazy Apa- 7.99 zł./szt. przy zakupie 2 sztuk.
      Żabka- do 21 III Lwówek Jankes- 6.50 zł./szt. przy zakupie 2 sztuk.

      Comment


      • e-prezes
        e-prezes commented
        Editing a comment
        Pinty to w regularnej cenie tyle kosztują w Stokrotce, więc jeśli pisze, że promocja to ściema. No chyba, że nowa dostawa przyszła po wyższej i wyrównali do dawnej.
    • kosher
      Senior
      • 04-2005
      • 2291

      W normalnej za sztukę 8.99 zł. Złotówkę taniej za dwie sztuki. W dobie mocnego wzrostu cen niezła oferta.

      Comment

      • LESNICZYy
        Senior
        • 01-2018
        • 950

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
        Stokrotka Express- do 29 III Pinty: A Ja Pale Ale, Modern Drniking, Hazy Apa- 7.99 zł./szt. przy zakupie 2 sztuk.
        Żabka- do 21 III Lwówek Jankes- 6.50 zł./szt. przy zakupie 2 sztuk.
        Jankes to tak z 3 zł warty za tą jakość

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2291

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
          Jankes to tak z 3 zł warty za tą jakość
          To nie jest oczywiście pyszny Jankes z początku produkcji, ale zaryzykowałem i całkiem niezła warka im wyszła pod względem treściwości i goryczy. Data 15.09.23.
          W tych czasach za tą kasę robi robotę.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
            W Żabkach obecnie Żywiec Porter za 4,20 przy zakupie 3 szt. zwracając butelki (kaucja 1 zł). Taniej już nie będzie A trzeba przyznać, że choć już nie z Cieszyna to trzyma poziom, chyba jedyne piwo z Huinekena warte wypicia .
            Nie wiem czy to lokalnie czy zmienili cenę, bo teraz po 4,60 przy zakupie 4 szt. W sklepikach osiedlowych cena poszybowała już na 7,60.

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2291

              Netto- do 28 marca Grodziska WIPA za 3.99 zł./szt. przy zakupie dwóch sztuk. W dobrej cenie także Revolta Earl Grey AIPA - 6.49 zł.

              Comment

              • Petitpierre
                Senior
                • 01-2014
                • 2560

                W Delikatesach Centrum Żywiec porter od czwartku za 5,60zł. Jak wystawią, to wymienię butelki-teraz każda butelka to już złotówka.
                Mały porterek-przyjaciel nerek

                Comment


                • e-prezes
                  e-prezes commented
                  Editing a comment
                  Žabki nie przebili. Chyba że to inna (lepsza) warka.
              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                3,99 przy zakupie 3 Ż (można miksować) w 100-krotce. Inflacja? Jaka inflacja...

                Comment

                • LESNICZYy
                  Senior
                  • 01-2018
                  • 950

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  3,99 przy zakupie 3 Ż (można miksować) w 100-krotce. Inflacja? Jaka inflacja...
                  Chleb też masz po 3 zł ?

                  Comment


                  • e-prezes
                    e-prezes commented
                    Editing a comment
                    Ja kupuję w tych okolicach. Natomiast są produkty, które faktycznie podrożały znacznie bardziej. Żart nie wyszedł Dla mnie to niezrozumiałe, że w jednym sklepie jest po 7,60 a w drugim po 3,99 (co prawda w trzypaku). Przecież nie sprzedają poniżej ceny produkcji, czyli to manipulacja marżą.
                • dadek
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 4538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi

                  Chleb też masz po 3 zł ?
                  Oczywiście, chleb żytni bez drożdży 450 g 2,89 zł gdy się kupi 2 bochenki. Wczoraj kupiłem w Lidlu (możesz sobie sprawdzić w gazetce)

                  Comment

                  • LESNICZYy
                    Senior
                    • 01-2018
                    • 950

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi

                    Oczywiście, chleb żytni bez drożdży 450 g 2,89 zł gdy się kupi 2 bochenki. Wczoraj kupiłem w Lidlu (możesz sobie sprawdzić w gazetce)
                    Twój wybór , piwa i chleba za 3 zł nie kupuję , taki jestem burżuj ...

                    Comment

                    • dadek
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 4538

                      A nie kupuj przymusu nie ma, co nie znaczy że takowych nie ma.

                      Comment

                      • SupeR_PiwosZ
                        Senior
                        • 05-2008
                        • 300

                        Nie wiem czy to ogólnopolska promka ale w Dino przecenili na 2,99 zł tmavego Konrada, niestety w puszce. Oferta raczej bezkonkurencyjna przy tym voltarzu. U mnie warka do 25.08.23. Jeśli mnie wzrok nie zmylił na cenówce napisane było, że ta cena obowiązuje do 30.05.23.
                        Last edited by SupeR_PiwosZ; 12-04-2023, 07:36.

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2291

                          Takie promocje w Dino bywają często ograniczone do danego sklepu, a nie całej sieci- kiedy chcą wypchnąć dany towar.

                          W Delikatesach Centrum do 19 marca Miłosławy: Pilzner oraz Bezalkoholowe IPA za 3.69 zł.
                          Last edited by kosher; 12-04-2023, 12:46.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎