Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Moje oświadczenie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Dyskusja o anarchiźmie w ogóle i ewentualnie o moim anarchiźmie to chyba inna dyskusja. Emes chyba znasz mnie jednak zbyt mało aby wydawać jednoznaczne opinie.
    Jeszcze raz napiszę bo chyba nikt nie chciał/nie zauważył mojego postu w którym prosiłem o wyjaśnienie o czym dyskutujemy?
    Bo mam wrażenie, że każdy z nas o czym innym. jedni o łamaniu zakazów, inni o w ogóle po co je wprowadzać? A jeszcze inni wykorzystują tą dyskusję wyłącznie do wycieczek osobistych.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
      Jeszcze raz napiszę bo chyba nikt nie chciał/nie zauważył mojego postu w którym prosiłem o wyjaśnienie o czym dyskutujemy?
      Bo mam wrażenie, że każdy z nas o czym innym. jedni o łamaniu zakazów, inni o w ogóle po co je wprowadzać? A jeszcze inni wykorzystują tą dyskusję wyłącznie do wycieczek osobistych.
      A ja mam wrażenie, że TYLKO DWIE osoby na tym Forum nie wie o co chodzi.
      Jedną z nich jesteś niewątpliwie Ty.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        Tak to może mi objaśnisz o co chodzi? Bo jeżeli o przestrzeganie regulaminu to po raz 20 odpowiem - trzeba przestrzegać takiego jaki ustalił organizator. Jeżeli zaś chodzi o ideę zakazu jestem zdecydowanie przeciwny.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          Zythum, przyczytaj jeszcze raz pierwszą wypowiedź Krzysia.
          J


          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
          Stwierdzam z ubolewaniem, że w IV Zlocie Forum Browaru.biz zapowiedziały udział osoby, które z różnych, przeważnie osobistych względów, powinieniem zdyskwalifikować. Biorąc pod uwagę, że moje poglądy na udział zapowiedzianych już "tajniaków" (nieletnie dzieci, psy, itp) są zdecydowanie negatywne, z wielkim żalem stwierdzam, że nie będę uczestniczyć w IV Zlocie Forum Browaru.biz w Ciechanowie.

          Bardzo żałuję, że muszę posunąć się do takiego środka. Byłem jednym pierwszych uczestników pierwszego forum, inicjatorem zerowego zlotu w Srebrnej Górze, organizatorem pierwszego, oficjalnego zlotu w Jezierzanach. Od samego prawie początku uczestniczę, nadmiernie może aktywnie, w życiu Forum. Moje poglądy są chyba dobrze znane. W związku z tym nie widzę możliwości uczestniczenia w imprezie, która od samego początku z tymi poglądami jest sprzeczna, a podkreślę - dotyczy to najmłodszych naszych obywateli. Wzór, który powinni z nas brać, będzie nie do osiągnięcia na zlocie. Sam regulamin forum kategorycznie zabrania uczestnictwa osób nieletnich. Biorąc pod uwagę dotyczasowe wypowiedzi forumowiczów, nie widzę inej możliwości pogodzenia swoich poglądów z teorią, jak rezygnacja z uczestwnictwa z Zlocie.
          jeszcze raz i jeszcze raz.
          Teraz poczytaj o co Tobie chodzi w wypowiedziach.
          Jeszcze nie rozumiesz o co chodziło KrzysiowI?
          Podejrzewam ,że nie i jest mi z tego powodu przykro.
          A Twój to jest problem.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            1. Krzysiu nie chce przebywać na zlocie na katórym będzie osoba z dziećmi.
            2. Krzysiu chce aby przestrzegać regulaminu.

            Czy coś jeszcze?
            I stąd dyskusje:
            a) wycieczki osobiste
            b) dyskusja czy regulamin jest OK

            To tak w duzym skrócie. I ciągle nie wiem dlaczego atakujesz akurat mnie bo 3/4 osób w tej dyskusji mozna by podciągnąć pod nienawiązywanie do postu Krzysia?
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              To jest już ostatni mój głos w tym temacie.
              Ja się Ciebie Zythumie nie czepiam, odpowiadam na Twoje czepliwe (jak zwykle) pytanie.
              A skoro Ty dalej nic nie rozumiesz to są dwie możliwości:
              1. Nie chcesz, bo nie.
              2. To się chyba nazywa analfabetyzm funkcjonalny.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                Ahumba proszę na PW bo naprawdę nie wiem o co Ci chodzi?
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  A zreszta niech i tak bedzie - to i ja składam oświadczenie. Wiecie co bawcie się w swoim prawciowym konserwatywnym ciemnogrodzie. Rezygnuję z bywania na imprezach. Cześć
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                    Wiesz co, to chyba jest za bardzo zawoalowane, może lepiej napisać tak:

                    Ktokolwiek przyjedzie z małymi dziećmi na teren "zlotowego" ośrodka nie będzie mógł uczestniczyć w zlotowych imprezach.
                    Wiesz co?Napisz otwarcie,że mam nie przyjeżdżać wogóle i po sprawie.A nie wymyślaj coraz to nowych zakazów(geberalnie to jakoś nie widziałem pisemnego regulaminu zlotu).
                    Na początku w zlocie nie mogły brać udziału dzieci.OK.Jestam jak najbardziej za.
                    Ale teraz okazuje się,że dzieci nie mogą przebywać nawet w ośrodku w którym jest zlot.Czy to aby nie przesada.Ciekawe jaki będzie następny zakaz?Proponuję zakaz przywożenia ze sobą zwierząt.Bo wiadomo obwąchują,szczekaja a nawet gryzą.No i mogą sie zdeprawować.A natym chyba ci nie zależy?
                    Zaczynam wierzyć,że Zythum ma trochę racji.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika easy
                      Przepraszam Cię, Kiszot, ale chyba liczysz na to, że faktycznie wszyscy na zlocie zeszłorocznym byli na permanentnej bani ... ale się mylisz. Ja NIE BYŁAM i Twoją, całkiem zresztą sympatyczną, Rodzinkę widziałam minimum 2 razy spacerującą w okolicach imprezujących od rana Forumowiczów... z psem włącznie. Zatem uznać można, że krótko, bo krótko, ale obecni wśród braci forumowej byli.
                      I oczywiście innych dzieci(obcych) w pobliżu forumowiczów nie widziałeś?Te dzieci ci nie przeszkadzały?No chyba,że nie widziałaś takowych,co nie znaczy,że ich nie było.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • dzidek1960
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1548

                        Siedzę sobie w pracy i czytam ten temat. Cały czas mnie ręka świerzbi aby włożyć kij w to mrowisko, więc wkładam.
                        Zytum czy Ty rzeczywiście uważasz, że w życiu nie powinno być żadnych zakazów i nakazów? Jeżeli tak to czy byś poszedł z dzieckiem, albo je puścił samo do kina na film typu "Masakra piłą spalinową" czy coś podobnego? Jestem pewien, że nie! A czy to nie jest forma zakazu!
                        Do Krzysia. Nie denerwuj się chłopie bo to i tak nic nie zmieni, a tylko Ci może pikawka wysiąść.
                        Co do tematu zakazu przyjazdu na zlot z dziećmi to uważam, że powinien obowiązywać. Co prawda nie da się uniknąć ich obecności w pobliżu, no chyba że wykupimy 100% miejsc w ośrodku. Przykładem może być tu wspomniane Boszkowo, gdzie oprucz Nas byli zakwaterowani uczestnicy przeglądu orkiestr dętych, równierz dziecięcych, lecz o tym organizator czyli Marusia nie mogła wcześniej wiedzieć. Piszę Nas, chociaż mnie tam nie było (wpadłem tylko na chwilkę) ale czuję się forumowiczem.
                        Nie znam osobiście Kiszota, ale się z Nim nie mogę zgodzić. Co innego jest przyjechać na zlot, a co innego przyjechać prywatnie z rodziną do miejscowości zlotowej. Nikt nikomu nie zabrania wpaść na jakąś chwilkę, krótszą czy dłuższą, na zlot jeżeli jest się w pobliżu. Ale to nie to samo co być z dziećmi na całym zlocie.
                        Naprawdę ciężko mi zrozumieć postawę niektórych z Nas.
                        Jeżeli zaś chodzi o łamanie zakazów, to każdy z ludzi czasami je nagina, chociaż by ja teraz, pisząc ten post w czasie pracy.
                        "Ma jednak kraj polski napój warzony
                        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                        wybornym smakiem"
                        Jan Długosz, Historie Piwne
                        Moja strona www w początkowym okresie budowy

                        Comment

                        • jerzy
                          piwoholik
                          • 10-2001
                          • 4705

                          Kiszot, mam przykre wrażenie, że jesteś dumny z tego, że w Boszkowie znalazłeś sposób na formalne obejście zasad, które sami sobie ustaliliśmy po Wieżycy...
                          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                            geberalnie to jakoś nie widziałem pisemnego regulaminu zlotu).
                            No i generalnie przez takich jak Ty najwyraxniej trzeba bedzie taki stworzyć
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                            Na początku w zlocie nie mogły brać udziału dzieci.OK..
                            A dlaczego jest zakaz? Bo się okazało, ze niektórzy rodzice, czyli Ty, Kiszot, nie są wystarczająco odpowiedzialni i ciagają niemowlaki po zadymionych knajpach, stąd lepiej zrobic zakaz, niż żeby się okazało, ze takich jest więcej i coś się w końcu komuś zlego stanie.

                            Nie wiem, po co to tłumaczę, przecież to jak rzucanie grochem o ścianę
                            Last edited by Marusia; 05-06-2005, 09:16.
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • maryhh
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 1895

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                              Nie wiem, po co to tłumaczę, przecież to jak rzucanie grochem o ścianę
                              myślę, że zapasy grochu już się wyczerpały
                              Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                              "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                              do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                              Comment

                              • Małażonka
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 4602

                                Przeczytałam cały temat od początku i nie wierzę własnym oczom. Podobno jesteśmy dorośli. Część forumowiczów (Krzysiu czy Zythum) ostentacyjnie obraża się, część (Kiszot) nie przyjmuje żadnym argumentów przeciwko pobytowi dzieci na imprezach forumowych i odwraca kota ogonem, część zaś, mimo tego, że sami świętymi nie byli - zarzeka się, że z dziećmi na forumowe imprezy by się nigdy nie wybrali (jak piszę wprost - to wprost: zapomniał Kangur jak z dorosłym, ale jeszcze nieletnim synem na zlot przyjechał, zapomniała Yemiołka jak uczestniczyła z dzieckiem w imprezie pogiełdowej w Świdnicy - nie piszę tego jako wymówkę, zastanawiam się jedynie skąd teraz takie konserwatywne podejście...)
                                Zythum ma rację - nie powinno być zakazu, ale tego zakazu nie byłoby gdybyśmy wszyscy byli dorosłymi i odpowiedzialnymi osobami. A nie jesteśmy! Dlatego musimy taki zakaz wprowadzić!
                                Oczywiście każdy ma prawo przyjechać z rodziną na prywatny odpoczynek do Ośrodka, w którym odbywa się Zlot. Skoro jednak PRZYJEŻDŻA PRYWATNIE - TO I PRYWATNIE ORGANIZUJE SOBIE TAM CZAS! Nie uczestniczy w życiu zlotowym, nie korzysta z przywilejów osoby będącej na Zlocie. I musi się z tym pogodzić. Wybór należy do takiej osoby. Tak więc, Kiszot, skoro zdecydujesz się na przyjazd z rodziną - wolna droga, ale nie licz na wspólne picie przy ognisku, na wyjazd do Browaru, czy na inne planowane zlotowe atrakcje. Chciałabym też, byś zdecydował się już teraz, czy jedziesz SAM (czyli x1), czy prywatnie z rodziną i wtedy skreślamy Cię z listy uczestników Zlotu z pełnymi tego konsekwencjami...

                                PS. Informacja ta nie dotyczy tylko i wyłącznie Kiszota. Dotyczy KAŻDEGO , kto zamierza zabrać ze sobą osoby nie posiadające własnego dowodu osobistego.

                                To tyle na temat....

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎