Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Moje oświadczenie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maryhh
    Senior
    • 02-2001
    • 1895

    Kiszot! pokazałeś już jak należy opiekować się rodziną i wiem, że nigdy więcej nie postąpię w taki sposób. Dlaczego nie dziw się atakom na swoją osobą. Twoje postępowanie jest nieodpowiedzialne. Nie liczysz się ze zdaniem innych, postępujesz wbrew ustalonym regułom. Co jeszcze można zrobić??
    No tak, można krytykować "wszystkich", że atakują Ciebie i Twoją rodzinę, że nikt nie rozumie Twojej sytuacji ..... a czy odważyłeś się kiedyś przeprosić wszystkie pokrzywdzone osoby?? ..... Nie musisz się trudzić. Postaraj się zrozumieć i życzę Ci wiecej pokory.
    Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
    "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
    do lekkiej pracy jestem za ciężki"

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maryhh
      Kiszot! pokazałeś już jak należy opiekować się rodziną i wiem, że nigdy więcej nie postąpię w taki sposób. Dlaczego nie dziw się atakom na swoją osobą. Twoje postępowanie jest nieodpowiedzialne. Nie liczysz się ze zdaniem innych, postępujesz wbrew ustalonym regułom. Co jeszcze można zrobić??
      No tak, można krytykować "wszystkich", że atakują Ciebie i Twoją rodzinę, że nikt nie rozumie Twojej sytuacji ..... a czy odważyłeś się kiedyś przeprosić wszystkie pokrzywdzone osoby?? ..... Nie musisz się trudzić. Postaraj się zrozumieć i życzę Ci wiecej pokory.
      Maryhh ale dlaczego uważasz, że ludzie mają być perfekcyjni i nigdy przez całe swoje życie nie popełnić błędu ( zresztą co to znaczy popełnic błąd - przecież się róznimy i mamy różne spojrzenie na świat i zachowania) to raz. A dwa - przecież w Boszkowie nie yło żadnych problemów - więc Kiszot uczy się na błędach. jak każdy z nas. Dlaczego ciągle wracacie do sytuacji z orzed lat dwóch, a w nosie macie sytuacje z przed roku - gdy mimo obecności dzieci nie było ŻADNEGO kłopotu. Troche to zakrawa na zemstę i brak mozliwości wybaczenia . Do końca życia wypominanie człowiekowi co zrobił RAZ. Przypomina, że nowy Ppież należał do Hitlerjugend - jakoś go to w żaden sposób nie dyswalifikowało do dalszego życia. dlaczego Kiszota ma dyskwalifokować jedno zachowanie - raz na zlocie w Wieżycy??????????????
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        Przepraszam za literówki .
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • maryhh
          Senior
          • 02-2001
          • 1895

          dla wyjaśnienia
          1. ja jestem człowiek prosty i popełniający błędy
          2. nie jestem osobą, która przekreśla innych

          dziwię się zythum, że w postępowaniu Kiszota dopatrujesz się poprawy. Od kiedy to łamianie reguł ustalonych przez organizatorów jest oznaką poprawy??
          aby się poprawić potrzebna jest skrucha i przyznanie się do błędu.
          Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
          "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
          do lekkiej pracy jestem za ciężki"

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            Zachowanie jest poprawą. W Boszkowie nie było żadnych kłopotów. Gdyby patrzeć na sprawę od tego Zlotu to nie byłoby żadnej tej dyskusji. Chciałbyś aby dokonał jeszcze samokrytyki? Trochę to powoli zaczyna przypominać komunizm
            Last edited by zythum; 03-06-2005, 22:50.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Całe szczęście,że wy wszyscy jesteście idealni i nigdy się nie upijacie.Oczywiście jak niektórzy umierają na trawniku czy w innych miejscach publicznych to jest wszystko ok.Jak kiszot na jednym zlocie odjechał to jest be.Penie co roku jeżdżęna zloty i co roku robię burdel ,prawda?A wy trzeźwi musicie oglądać pijanego i zarzyganego kiszota.Normalnie wam współczuję.
              A co do łamania regulaminu to jakoś nie przypominam sobie żebym jakiś złamał.Jakoś nie pamiętam żeby na zlocie był ktoś z mojej rodziny,oprócz mnie.
              Moja żona i moje dzieci były w Boszkowie całkiem prywatniei nie miały nic wspólnego ze zlotem.A to że dostali domek obok domku innych forumowiczów to już nie jest moja wina.
              Ciekawe,że najwięcej do powiedzenia mają ci którzy sa bez dzieci albo mają dorosłe dzieci.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • zbysia
                Senior
                • 09-2004
                • 907

                Nie znam sytuacji aluzyjnie opisywanych w tym temacie.
                Ale jeśli zakonnica uważa, że może chodzić codziennie w mini i jej jest tak dobrze - to przepraszam, czy ona musi być zakonnicą???
                Zythum, Twoje posty charakteryzują się logiką, no może tylko chęcią mieszania - cały czas opowiadasz się za zdjęciem ograniczeń, bo to tylko wtedy jest wolność, z drugiej strony stwierdzasz, że wolność to uświadomiona konieczność i wolność kończy się tam gdzie zaczyna krzywda drugiego człowieka - więc co i jak??? Bo ja nie rozumiem...Jest to dla mnie logika podtrzymania jeno tylko dyskusji.
                Czy ty naprawdę jesteś anarchisą??? Czy po prostu lewakiem lub trockistą??? Odcinającym się dla niepoznaki od komunizmu Lenina i Stalina - bo oni bee byli, a my tacy swojscy robotniczo-chłopscy, tacy lewacy co to nikogo nie skrzywdzili.
                Kiedy Wy Potrzebni Idioci: lewacy i ekolodzy, zrozumiecie, że anarchia opiera się na prawach i ich respektowaniu, a bolszewizm i jego genialna manipulacja super ruchami zachodnich inelektualistów doprowadziła i doprowadza do zbrodni przeciwko nie tylko ludzkości, ale przede wszystkim przeciwko ludziom. Wkurwia mnie to pochylanie się nad wolnością jednostki, nad prawem istot wszelkich do istnienia, a objawia się to tylko w słowach: "...dom z drzewa jest nie ekologiczny bo trzeba ściąć drzewa...", a z cegły to co ??? Pomyśl: nie tylko zetnę drzewa, bo muszę wykopać glinę, wypieprzę dziurę w ziemi, zetnę następne drzewa, bo muszę wypalić cegłę .
                Ad motto: od 18-stki można palić i pić: jednak szkoła może wprowadzić wewnętrzny przepis zabraniający tego i co ...i tak ma być, nie to do widzenia.
                Aż nie chce mi się być anarchistą, mam 37 lat od 12 roku życia w miarę myślę i zastanawiam się nad sobą, wiem, że do końca życia nie zrozumiem Świata - ale zasady albo przyjmę albo szlag mnie trafi.
                I jeśli bez dzieci na zlot to bez. Przy przyjęciu zasad nie ma dyskusji i kompromisów, sądzisz inaczej? "Folwark Zwierzęcy" się kłania...
                (cholera może dla Ciebie to wywrotowa propaganda jest)
                Last edited by zbysia; 03-06-2005, 23:26.
                fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  Kiszot ma rację. szczególnie w związku z wypowiedziami ludzi którzy nie mją dzieci a się udzielają w tym temacie. To tak jak księżą zabraniają antykoncepcji i seksu przedmałżeńskiego nie mając o sprawie najmniejszego pojęcia.
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zbysia
                    N
                    . Przy przyjęciu zasad nie ma dyskusji i kompromisów, sądziśz inaczej? "Folwark Zwierzęcy" się kłania...
                    (cholera może dla Ciebie to wywrotowa propaganda jest)
                    Zzbysiu tylko,że Folwark jest krytyką prawicy a nie lewicy - poczytaj inne ksiązki Orwella i dowiedz się o jego pogladach. i dwa dalczego to TY - czy Tobie podobni mają wyzanaczać zasady a nie Ja i mi podobni? Czy gdy zasady wyznaczę ja - też uznasz, że nie ma kompromisów i dysksuji i należy je przestyrzegać??? Czy tylko gdy TY lub ludzie o twoich poglądach je wyznaczą???
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • zbysia
                      Senior
                      • 09-2004
                      • 907

                      Zythum - Folwark jest krytyką przede wszystkim kościoła katolickiego i wszystkich prądów z niego wyrosłych: czyli komunizmu; na "prawicę" plwam, ot co.
                      Jeśli jako organizator zlotu, forum, oktoberfestu ustalisz jakieś zasady to oczywiście - akceptuje je w całej rozciągłości, jeśli by mi się to nie podobało został bym na boku.
                      A "Książę" to według ciebie o czym jest? (nie pytam podchwytliwie, chcę poznać opinię)
                      fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                      Comment

                      • zbysia
                        Senior
                        • 09-2004
                        • 907

                        Bliad'!!! Jeśli wyznaczysz jakiekolwiek zasady, a ja będę chciał być przy Tobie lub w twojej grupie, towarzystwie to nie będzie dyskusji - bo dyskusje prowadzą jak w starej anegdocie gdy piekarz zgwałcił córkę sołtysa, a że był jeden we wsi i nie można go było ukarać to kowal po dyskusji wstał i powiedział: - Zabijmy stolarza, bo ich jest dwóch.
                        fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23807

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                          Zzbysiu tylko,że Folwark jest krytyką prawicy a nie lewicy - poczytaj inne ksiązki Orwella i dowiedz się o jego pogladach. i dwa dalczego to TY - czy Tobie podobni mają wyzanaczać zasady a nie Ja i mi podobni? Czy gdy zasady wyznaczę ja - też uznasz, że nie ma kompromisów i dysksuji i należy je przestyrzegać??? Czy tylko gdy TY lub ludzie o twoich poglądach je wyznaczą???
                          zasady wyznacza organizator. czy to trudne do zrozumienia?
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • zbysia
                            Senior
                            • 09-2004
                            • 907

                            Tak trudne, bo "anarchizm" doszedł do tego, żeby dla zasady sprzeciwiać się i już.
                            fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                            Comment

                            • zbysia
                              Senior
                              • 09-2004
                              • 907

                              Zrobię se 200 posta i idę chyba spać... Zythum też poszedł, więc dziś nie dowiem się co myśli o "Księciu"...
                              Cześć Art - powinien być temat gdzie logujący się by Cię witali
                              Uwielbiam być taoistą
                              fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                                zasady wyznacza organizator. czy to trudne do zrozumienia?
                                Więc jakie zasady ja złamałem?
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎