Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Moje oświadczenie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
    No, nie tak bardzo przyszłego...Nawet jeśli jest się rodzicem od dnia narodzin swojej pociechy...
    Już za chwileczkę, już za momencik
    No właśnie to mam na myśli używając określenia bardzo przyszły

    Comment

    • Tabletka
      Senior
      • 11-2003
      • 194

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
      Przyszłego, bardzo przyszłego
      nie taki on znowu bardzo przyszły

      Comment

      • Tabletka
        Senior
        • 11-2003
        • 194

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
        Ja TEŻ jestem rodzicem. I mam "live" problem, jak dzieci traktują popijającego tatusia. Na cito muszę to naprawiać. Jednorazowy wybryk nie jest bardzo szkodliwy, ale dla odmiany poważna awantura w licznym gronie potrafi zapaść w pamięć. Ja pamiętam bijatykę na weselu 1967 r., a miałem wtedy 4 lata.
        Krzysiu Ty musisz być na zlocie....a obiecany spacer ????
        1967......kiedy to było ?

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          #49
          Ludzie co się na tym zlocie będzię działo??

          Czytam, czytam i choć już przekroczyłem barierę 18 lat to się boję przyjechać
          MM961
          4:-)

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tabletka
            1967......kiedy to było ?
            Schyłkowy Gomułka. Pewnie poszło o Żydów i Arabów - mieli wtedy jedną z najkrótszych wojen w historii, nie zajęła nawet tygodnia. Sytuacja budziła jednak emocje i najwyraźniej weselnicy dali im upust

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #51
              Weselnicy NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE dali sobie po mordach, bez politycznych podtekstów.

              Tabletka - chyba tylko po to, żeby się znowu prosić trzy dni

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                #52
                Nie jest źle - Krzysiu zaczął używać "mordek"
                Może więc da się jednak namówić na ten Zlot....

                Comment

                • easy
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 204

                  #53
                  Arcy wyjść jest kilka, ale mam nadzieję, że do przyszłego zlotu to już nikt mego dziecięcia karmić piersią nie będzie... wszak po drodze czeka mnie powrót do pracy...
                  Rozwiązanie zaproponowane przez Małążonkę (czyli kwatera zupełnie w innym ośrodku i dochodzenie na imprezy) myślę, że stanowiłoby spory kompromis ze strony organizatorów, posiadaczom MAŁYCH dzieci dałoby jakąś szansę na uczestnictwo w atrakcjach zlotowych (np. w naszym przypadku na zmianę )! Ale podkreślam - DECYZJA należy do organizatorów i taki kompromis z pewnością musiał by być wcześniej wypracowany...

                  No i trochę prywaty - wypić mi tu proszę w weekend morze piwska za to by ten MOMENCIK był naprawdę króciutki
                  Przyciągam piwne magnesy... :-)

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    #54
                    Wypowiadam sie i jako rodzic i jako zythum
                    Myślę, że kwestia z jednej strony jest oczywista : REGUALMINU należy przestrzegać.
                    Osobiście uważam jednak go za niedobry bo co dzisiaj nie wpuszczamy z dziećmi a jutro MNIE (albo Krzysiu nie przyjedzie) bo nie postanowice nie zapraszać osób o lewicowych poglądach, a nastepnego roku przestaniemy zapraszać (albo Krzysiu nie przyjedzie) owłosionych na rękach???

                    Zaznaczam jeszcze raz skoro organizator podjął decyzję jaką podjął nalezy ją szanować i ja nigdy bym nie zabrał dzieci "po cichu". Co nie zmienia mojego zdania, że może należy przemyśleć tą kwestię o niezabieraniu dzieci a decyzję o zabieraniu dzieci pozostawić RODZICOM.

                    WOLNOŚĆ OSOBISTA i możliwość podejmowania decyzji bez presji środowiska jest wartością najwyższą - moim skromnym zdaniem, a takie zakazy i tak nie ochronią dzieci przed widokiem pijanych, bijących się na weselach czy innych źle zachowujących się ludzi.

                    ps. Ja osobiście uważam , że czasem zachowania na przykłąd Irona są znacznie gorsze od pijanego Kiszota. Czy to powód żeby zakazać wulgarnego słownictwa na zlocie??? bo przecież na epwno są osoby które takie słownictwo mocno razi i zniechęca do przyjeżdżania na zloty.
                    Maciek - nie bierz tego do siebie, znamy się lata i chciałem tylko pokazać jak łatwo można zacząć wszystkiego zakazać. Równie dobrze mogę podać swoją osobą oglądanie której w stanie agonalnym może niejednego zniechęcić do Forum.
                    Last edited by zythum; 03-06-2005, 13:15.
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      #55
                      A tam od razu mam brać do siebie, a co ja nie mam innych problemów

                      wracając do kwestii ewentualnego innego ośrodka dla rodziny - w tym roku jest to niemożliwe - innego ośrodka w okolicy po prostu nie ma, więc ta kwestia jest zamknięta - NIELETNIM WSTĘP WZBRONIONY.
                      Last edited by iron; 03-06-2005, 13:17.
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #56
                        Zythum, proponuję Ci zorganizowanie Zlotu, pozwól wtedy ludziom decydować i życzę Ci szczęścia. Ja raczej nie przyjadę, bo to będzie jedna wielka rozpierducha, a nie organizacja, która polega w części na narzuceniu uczestnikom pewnych norm. Twoje argumenty są chybione, akurat owłosienie, czy poglądy to co innego niż dzieci, a dyskusja nie dotyczy już kwestii, czy Krzysiu przyjedzie, czy nie, tylko tematu, który i tak miał w końcu zostać poruszony.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mjp
                          Coś ściamniacie kolego e-prezes. Krzysia miałeś okazję poznać na II Wrocławskich Warsztatach Piwowarskich. Wiem, wiem, degustacja i te sprawy, ale uporządkuj wspomnienia, to sobie przypomnisz.
                          być może tak, ale nie zapamiętała mi się jego twarz, stąd taki wniosek.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                          Równie dobrze mogę podać swoją osobą oglądanie której w stanie agonalnym może niejednego zniechęcić do Forum.
                          teraz już wiem dlaczego nie bardzo mi się chce jechać na zlot. jeśli celem zlotu/spotkania/innej forumowej imprezy jest narąbanie się to rzeczywiście udział w takich imprezach jest zgoła nie na miejscu nie tylko dla dzieci.

                          Comment

                          • Rolek
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 1038

                            #58
                            A co z owłosionymi dziećmi?

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                              teraz już wiem dlaczego nie bardzo mi się chce jechać na zlot. jeśli celem zlotu/spotkania/innej forumowej imprezy jest narąbanie się to rzeczywiście udział w takich imprezach jest zgoła nie na miejscu nie tylko dla dzieci.
                              W takim towarzystwie nawet narąbanie się to czysta przyjemność

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
                                A co z owłosionymi dziećmi?
                                Dla kamuflażu - ogolić!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎