Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Moje oświadczenie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tabletka
    Senior
    • 11-2003
    • 194

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu

    Tabletka - chyba tylko po to, żeby się znowu prosić trzy dni
    prosiłeś, prosiłeś i wyprosiłeś
    a to oznacza, że musisz się pojawić na zlocie

    Comment

    • Hannibal
      Senior
      • 03-2004
      • 1426

      #77
      Wolność to uświadomiona konieczność, i tego się trzymajmy.
      A celem takich imprez nie jest oczywiście melanż, ale degustacja piwa i pogawędki ze znajomymi.
      "All the good things for those who wait"

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        Nie zgadzam się. To nie jest kwestia do poddawania pod głosowanie. O tym decydują organizatorzy. Koniec. Kropka.
        Miałem na myśli coś innego. Chodziło mi o odwrócenie kolejności. Jeżeli większość chce zlotu z dziećmi, to niech znajdzie wśród siebie organizatora, a ten niech odpowiada (cywilnie i karnie) za bezpieczeństwo nieletnich. Jakiś chętny?

        To oczywiście problem czysto hipotetyczny. Jestem spokojny, że większość opowiedziałaby się za obecnie obowiązującymi zasadami. W tym także rodzice.

        Comment

        • pjenknik
          • 08-2001
          • 3388

          #79
          Zythum, wiek na zlocie jest związany z naszym zamiłowaniem - czyli piwem. Wiadomo, ze nieutrzymujemy sie w stanie permanentnej trzeźwości. Uwazam, że niekoniecznie pedagogiczne jest dla dziecka ogladanie rzygającego tatusia.
          Jak zauważyłeś forum też jest dla osób pełnoletnich, jakoś przeciw temu nieprotestujesz.
          Jeżeli ktokolwiek zabroni przyjazdu na zlot Browar.biz komuś ze wzgledu na swiatopogląd pierwszy będę protestował. Nie porównuj tych rzeczy. Chcesz podgrzac dyskusję czy o co Ci chodzi?
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • Tabletka
            Senior
            • 11-2003
            • 194

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
            Niestety stało się to, czego się obawiałem - argumentem w przetargu stała się moja obecność na zlocie. Przecież to idiotyczne !!! Mogę chociażby trafić do więzienia - i co - przestaniecie organizować zloty? Rozmawiajmy o poważnych sprawach, bo temat jest poważny i wymaga jednorazowego, ostatecznego rozstrzygnięcia. Wiem, jakiego, tylko nie wszyscy chcą to zrozumieć.
            Krzysiu nie pochlebiaj sobie...gadka jest o poważnych sprawach a Ty masz być po prostu i to nie podlega żadnej dyskusji

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
              Zythum, przecież masz wolność.
              Możesz brać udział w spotkaniach lub nie.
              Nikt nikomu nie KAŻE uczestniczyć we wszystkim.
              Ahumba rozmawiamy o sprawach bardziej ogólnych niż moja lub czyjaś obecność.
              Dla mnie ten zakaz nie jest problemem. Dla innych jednak może być i mogąć chcieć uczestniczyć w zlocie a stawia się im szlaban nie próbując nawet znaleźć rozwiązania które mogłoby pogodzić obie strony.
              Chociażby zakaz uczestnictwa dzieci na terenie ośrodka i udziału w imprezach typu ognisko ale możliwość ich przebywania w ośrodku obok i udział na przykłąd w zwiedzaniu browaru co dla dziecka 10 letniego może być duzym przeżyciem
              Wszyscy tak naprawdę pod pojęciem dzieci rozumiecie maluchy, a przecież dzieckiem jest też osoba 15-16 letnia. Z taką też trzymając się litery regulaminu nie można przyjechać.
              Zwróćicie uwagi, że na Giełdy i Warsztaty piwowarskie można przyjeżdźać z dziećmi i nikomu to nie przeszkadza.
              Trochę więcej wiary w odpowiedzialność rodziców.

              Krzysiu - ja oczywiście rozumiem te sprawy i dlatego jak napisałem jak jest regulamin to się go przestrzega. A co do wolności - to cóć ona też kosztuje i trzeba się oczywiście zastanowić czy godzimy się zapłacić tą cenę (ale to juz bardziej filozoficzna dyskusja o wolności jako takiej). Tak jak napisałeś - wolność kończy się tam gdziesię krzywdzi drugiego człowieka ale to przecież pozostaje dyskusja co to tak naprawdę oznacza?
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • albeertos
                Senior
                • 10-2001
                • 2313

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                Taa, a jak organizator pozwoli dzieciom przyjechać to Marusia, a za nią inni nie pojadą i albo zlot się nie odbędzie, albo będą dwa zloty, prawda?
                Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Jesli większość nie przyjedzie nz zlot na którym będą dzieci to znaczy że nie mają ochoty na uczestniczenie w takich imprezach. I wcale bym nie pisał że "za Marusią" nie przyjadą inni. Jak widać mają własne, wyrobione już, zdanie na ten temat.

                Jestem za zlotem bez udziału dzieci. Dzieci w życiu to wielka radość i szczęście, ale też odpowiedzialność i częsty kompromis w różnych sytuacjach. Za rok jeśli zdecydujemy się przyjechać, to zrobimy to tak że na terenie ośrodka w którym będzie zlot ich nie będzie.
                (_)>
                Nigdy się nie poddawaj!!!
                Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                Lech jest tam gdzie jego wiara
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pjenknik
                  Chcesz podgrzac dyskusję czy o co Ci chodzi?
                  Swoje zdanie wyjaśniłem w poście do Marusi. Nie chcę podgrzewać atmosfery ale ta sprawa jest po prostu w szerszym kontekście i budzi zrozumiałe kontrowersje.
                  A zauważ, że zaproponowałem też pewien kompromis co świadczy o tym, ze nie podgrzewam atmosfery ale próbuję znaleźć rozwiązanie.
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    #84
                    Czyli mamy podzielić forum na dwie części i robić dwa oddzielne zloty, zawsze dwa oddzielne spotkania (bo ja od razu uprzedzam, że na spotkania forumowe do knajp z ogródkiem zamierzam zabierać Igora bo nie widzę w tym nic złego) itd. Ja nie uważam aby to było dobre, że obecność dzieci ma nas tak podzielić.
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      #85
                      A jesteś pewnien, że Igorek będzie tego chciał?
                      Będąc dzieckiem nie przepadałem za smakiem, a nawet zapachem piwa i towarzystwem piwoszy.

                      Comment

                      • zythum
                        Kot Makawity
                        • 08-2001
                        • 8305

                        #86
                        Jeżeli nie będzie chciał to inna sprawa. NIe będę go zmuszał. Ale o tym nikt nie pisał - czy dzieci chcą być na zlocie czy nie?
                        To inaczej miało być, przyjaciele,
                        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                        Rządzący światem samowładnie
                        Królowie banków, fabryk, hut
                        Tym mocni są, że każdy kradnie
                        Bogactwa, które stwarza lud.

                        Comment

                        • Hannibal
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 1426

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                          (...)
                          Będąc dzieckiem nie przepadałem za smakiem, a nawet zapachem piwa i towarzystwem piwoszy.
                          Widzisz, jak ludzie potrafiią się zmienić. Nawet o 180 stopni
                          "All the good things for those who wait"

                          Comment

                          • pulas
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 965

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                            Stwierdzam z ubolewaniem, że w IV Zlocie Forum Browaru.biz zapowiedziały udział osoby, które z różnych, przeważnie osobistych względów, powinieniem zdyskwalifikować. Biorąc pod uwagę, że moje poglądy na udział zapowiedzianych już "tajniaków" (nieletnie dzieci, psy, itp) są zdecydowanie negatywne, z wielkim żalem stwierdzam, że nie będę uczestniczyć w IV Zlocie Forum Browaru.biz w Ciechanowie.
                            Staram się zrozumieć, ale chyba mi to nie wychodzi. Czy problemem są "osoby, które z różnych, przeważnie osobistych względów, powinieniem zdyskwalifikować" czy też dzieci? Czy jeżeli Kiszot nie przyjedzie, to Ty przyjedziesz? Czy jeżeli Kiszot przyjedzie bez dzieci, to przyjedziesz? Czy też nieodwołalnie nie przyjedziesz?

                            Odnośnie dzieci na zlotach - mój synek na dwa lata i na imprezy forumowe go nie zabieram. Dla jego własnego dobra. Jednak gdyby była możliwość zakwaterowania mojej dziewczyny z dzieckiem w innym ośrodku położonym niedaleko, to uważam, że takie rozwiązanie nie powinno nikomu przeszkadzać i nie łamałoby regulaminu forum.

                            Odnoszę jednak wrażenie, ze dla niektórych osób problemem nie są dzieci a po prostu inni forumowicze.
                            pułaś
                            ---------------------------------
                            "(...)W kącikach flechtów wieczór już
                            Lśni jak porzeczka krwawa
                            Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
                            I między bajki wkładam"

                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              #89
                              Ja też właśnie odnoszę takie wrażenie. Bo wszelkie próby porponowania kompromisów spotykają z pominięciem i milczeniem i osoby w postach pomijają je zupełnie.
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • yemiołka
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 1012

                                #90
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pulas
                                Odnoszę jednak wrażenie, ze dla niektórych osób problemem nie są dzieci a po prostu inni forumowicze.
                                na pewno tak
                                gdyby problem zabrania dzieciaków dotyczył kogoś, do kogo większość ma zaufanie, pewnie nie byłoby afery.
                                Kichot jednak pokazał, że opieka nad dziatwą i samym sobą niezbyt mu wychodzi, więc trudno podejrzewać, że miałoby to się nagle radykalnie zmienić...
                                i się zrobił zagwozdek
                                Last edited by yemiołka; 03-06-2005, 14:24.
                                **** zbliża ludzi... :-]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎