Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Moje oświadczenie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hannibal
    Senior
    • 03-2004
    • 1426

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
    Ja też właśnie odnoszę takie wrażenie. Bo wszelkie próby porponowania kompromisów spotykają z pominięciem i milczeniem i osoby w postach pomijają je zupełnie.
    Bo to są zniłe kompromisy, a nie rozsądne propozycje koncyliacyjno-porozumiewawcze.
    "All the good things for those who wait"

    Comment

    • Mistrzu
      Senior
      • 08-2003
      • 750

      #92
      Tak przy okazji dyskusji chciałem o coś zapytać. Skoro oglądanie przez dzieci rodziców pijących piwo jest tak nieedukacyjne, to co robicie ze swoimi pociechami gdy chcecie się napić np. oglądając mecz w domu, zamykacie je w łazience?

      Comment

      • yemiołka
        Senior
        • 02-2002
        • 1012

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu
        Tak przy okazji dyskusji chciałem o coś zapytać. Skoro oglądanie przez dzieci rodziców pijących piwo jest tak nieedukacyjne, to co robicie ze swoimi pociechami gdy chcecie się napić np. oglądając mecz w domu, zamykacie je w łazience?
        nie słonko, ja np. pijam ze swoimi dziećmi na kolanach, ale wiem, że wówczas nikt z nas - rodziców - ani naszych gości nie zrobi dziwnych manewrów, typu obrzyganie gołych nóżek mojego dziecięcia /za przeproszeniem/ - gdyż w obecności dziatwy popijam z tymi, którym ufam, że nie zachowają się niewłaściwie. na zlocie takiej gwarancji nie mam
        **** zbliża ludzi... :-]

        Comment

        • yemiołka
          Senior
          • 02-2002
          • 1012

          #94
          = nie patrzenie na piwo jest destrukcyjne, ale na atrakcje związane z jego nadmiarem /myślałam, że to jasne?? /
          **** zbliża ludzi... :-]

          Comment

          • pulas
            Senior
            • 08-2001
            • 965

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yemiołka
            nie słonko, ja np. pijam ze swoimi dziećmi na kolanach, ale wiem, że wówczas nikt z nas - rodziców - ani naszych gości nie zrobi dziwnych manewrów, typu obrzyganie gołych nóżek mojego dziecięcia /za przeproszeniem/ - gdyż w obecności dziatwy popijam z tymi, którym ufam, że nie zachowają się niewłaściwie. na zlocie takiej gwarancji nie mam
            Czyli de facto wychodzi na to, że problemem nie są dzieci, ale ich rodzice, którzy się nieodpowiednio zachowują.
            pułaś
            ---------------------------------
            "(...)W kącikach flechtów wieczór już
            Lśni jak porzeczka krwawa
            Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
            I między bajki wkładam"

            Comment

            • yemiołka
              Senior
              • 02-2002
              • 1012

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pulas
              Czyli de facto wychodzi na to, że problemem nie są dzieci, ale ich rodzice, którzy się nieodpowiednio zachowują.
              ano

              zwłaszcza przy uwzględnieniu, że dalecy jesteśmy od mocnych postanowień poprawy
              **** zbliża ludzi... :-]

              Comment

              • crizz
                ...
                • 02-2003
                • 1255

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pulas
                Czyli de facto wychodzi na to, że problemem nie są dzieci, ale ich rodzice, którzy się nieodpowiednio zachowują.
                Czekałem na to - kiedy w dyskusji dojdziecie do wniosku, że na zlot powinny jechać tylko dzieci.

                Ten wątek jest o 80% za długi. Nie wierzę, że dorosłym ludziom trzeba tłumaczyć, dlaczego mają nie zabierać dzieci na dwudniową popijawę.

                Comment

                • slavoy
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 5052

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crizz
                  Nie wierzę, że dorosłym ludziom trzeba tłumaczyć, dlaczego mają nie zabierać dzieci na dwudniową popijawę.
                  Widocznie niektórzy ponadosiemnastoletni nie są wcale dorośli
                  Dick Laurent is dead.

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #99
                    A jak na zlot pojadą tylko dzieci, to organizatorzy sobie z nimi poradzą ?

                    Comment

                    • Mistrzu
                      Senior
                      • 08-2003
                      • 750

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crizz
                      ... Nie wierzę, że dorosłym ludziom trzeba tłumaczyć, dlaczego mają nie zabierać dzieci na dwudniową popijawę.
                      To uwierz. Mnie bardziej bulwersuje, że dorośli nie mają umiaru w piciu niż to, że dzieci towarzyszą rodzicom na imprezach.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                        Taa, a jak organizator pozwoli dzieciom przyjechać to Marusia, a za nią inni nie pojadą i albo zlot się nie odbędzie, albo będą dwa zloty, prawda? Dla mnie to jest naprawdę czysta postać szantażu. Teoretycznie można zrobić zlot z dziećmi ale wywoła to poważną awanturę, w najlepszym wypadku a w najgorszym zlotu nie będzie.
                        Rzeczywiście szerokie pole do negocjacji, dyskusji i kompromisu
                        Wiesz co Zythum, ja już nie rozumiem, co Ty, za przeproszeniem, pieprzysz. To, że jesteś mistrzem w wywracaniu kota ogonem, to wiem, najgorzsze jest to, że Ty sam wierzysz w to, co piszesz
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                          Miałem na myśli coś innego. Chodziło mi o odwrócenie kolejności. Jeżeli większość chce zlotu z dziećmi, to niech znajdzie wśród siebie organizatora, a ten niech odpowiada (cywilnie i karnie) za bezpieczeństwo nieletnich. Jakiś chętny?
                          Dokładnie
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            Crizz ale my dyskutujemy o ZAKAZIE a nie o tym. Dla mnie jest prawie oczywiste, że rozsądni ludzie nie zabierają na takie imprezy swoich malutkich dzieci (bo co do 16 latków to nie widzę żadnych problemów) i nie potrzeba do tego żadnych odgórnych zakazów. I o to chodzi, że zakazy nie są rozwiązaniem - rozwiązaniem jest edukacja i przekonywanie tych którzy zabierają/zabraliby że nie warto tego robić.
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu
                              To uwierz. Mnie bardziej bulwersuje, że dorośli nie mają umiaru w piciu niż to, że dzieci towarzyszą rodzicom na imprezach.
                              Przepraszam, Mistrzu, a Ty byłeś na jakimś naszym Zlocie?
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                                Wiesz co Zythum, ja już nie rozumiem, co Ty, za przeproszeniem, pieprzysz. To, że jesteś mistrzem w wywracaniu kota ogonem, to wiem, najgorzsze jest to, że Ty sam wierzysz w to, co piszesz
                                Wyraźnie napisałaś, że na zlot który ja bym zorganizował i byłyby na nim dzieci byś nie przyjechała. To gdzie tu miejsce na dyskusję? Przy takich kategorycznych stwierdzeniach.
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎