Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2020.09.11-14 - XIX Zlot Browar.biz [Velke Losiny] - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Warzywo Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie wiem czy zdążycie i Wenzla w Zabrehu i Sobotin jednocześnie?
    Welzl się nazywa browarek w Zábřehu. Ale tam byłem i tym razem się już nie wybieram. Z dworca jest niestety kawał drogi, więc trzeba wybrać albo jedno albo drugie. Dobra strona dojazdu do Sobotína to bezpośredni pociąg (a jeżdżą tu tylko 2 razy dziennie).

    Comment

    • Jurandofil
      Senior
      • 10-2007
      • 976

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
      Welzl się nazywa browarek w Zábřehu. Ale tam byłem i tym razem się już nie wybieram. Z dworca jest niestety kawał drogi, więc trzeba wybrać albo jedno albo drugie. Dobra strona dojazdu do Sobotína to bezpośredni pociąg (a jeżdżą tu tylko 2 razy dziennie).
      Welzla będziemy kosztować v Hospudce U Nadrazi v Zabrehu.
      Do Sobotina się w piątek nie wybieram. Rozgałęzienia i przeplatanki będą nam towarzyszyć przez wszystkie 4 dni
      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
        A w niedzielę jesteś zainteresowany tym Medvedinem? Bo wielu chętnych na to wejście się nie spodziewam. Najgorzej, że ostatni autobus dający Jesenik jest już przed 13 z Koutov nad Desnou.
        Może jakieś inne zamysły na niedzielę według kryteriów przejście + Pivo?
        Ja to bym najchętniej zaliczył Keprnik (Włóczykij), ale to z każdej strony jest gruba wycieczka, zważywszy, że będziemy po dwóch dniach tęgiego piwczenia. Niedzieli więc twardo nie planuję. Zobaczymy jak będzie.
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4568

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
          Welzla będziemy kosztować v Hospudce U Nadrazi v Zabrehu.
          Do Sobotina się w piątek nie wybieram. Rozgałęzienia i przeplatanki będą nam towarzyszyć przez wszystkie 4 dni
          Aha, skoro nie idziesz do browaru tylko na dworcu, to zdążysz walnąć dwa przez 50 minut do odjazdu pociągu do Sobotína.

          Comment

          • MarcinKa
            Senior
            • 02-2005
            • 2729

            No to w drogę.
            Pewnie sergio z kresów północnych już dawno w drodze, ale może jestem drugi?
            Do zobaczenia!
            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
              Generalnie ja mam na celowniku Haj na sobotę, bo to szczyt z Sudeckiego Włóczykija, także, ten, idę na to!
              A z tych dwóch browarów to zdecydowanie Branna. W Ostrużnej piwo jest po prostu niezłe, a lokal jest stosunkowo mały (ciężko o miejsca) i nie dają tam jeść. Branną natomiast wspominam dobrze za zacne piwsko! Na oba na bank zabraknie czasu.
              I chyba w ten weekend w Ostrużnej zamknięte z braku piwa
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • MarcinKa
                Senior
                • 02-2005
                • 2729

                W piątek było otwarte i piliśmy. Faktycznie bardzo dobre, mocno goryczkowe.
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  Dzięki Jurandofil za ogarnięcie imprezy na obczyźnie Momentami było nawet super

                  no to wracam do nudnych działań.
                  Last edited by ART; 15-09-2020, 18:17.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Maremali
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1953

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dzięki Jurandofil za ogarnięcie imprezy na obczyźnie Momentami było nawet super

                    no to wracam do nudnych działań.
                    Przyłączam się do podziękowań
                    http://maremali.web-album.org/

                    Comment

                    • MarcinKa
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 2729

                      To był innowacyjny zlot. Nie było zwiedzania jakiegoś browaru, ale mieszkaliśmy pod browarem, a mnie udało się być w 5 i jeszcze w destylarni (Bairnsfather w Bělá pod Pradědem).
                      Najniższa frekwencja (chyba 15 osób i pies), pierwszy raz za granicą.
                      Za to ognisko tradycyjnie się odbyło, chociaż w innowacyjnej formie Od ok. 02 do ok 04 nad ranem, w bardzo wąskim gronie (4os.), na pozostałościach ogniska jakiejś grupy.
                      Dobrego nastroju pozlotowego nie zepsuł mi nawet pociąg, który mi uciekł (zabrakło może 3 minut) i musiałem czekać na następny 2h i 31min.
                      Żałuję tylko, że nie wiedziałem, że w Losinach jest następna destylarnia (Pálenice Maršíkovský Mlýn), do której z centrum było tylko 2,4km.
                      Podziękowania dla wszystkich, a szczególnie dla organizatora Jurandofila oraz ART i Maggyk za podwózkę i odwózkę wraz z bogatym programem zwiedzania.
                      Ja już rezerwuję czas na przyszły rok.
                      Pozdrowienia dla wszystkich.
                      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                      Comment

                      • Warzywo
                        Senior
                        • 08-2016
                        • 955

                        Przede wszystkim Dziękuję Jurandofilowi bez którego zapału, organizacji Zlot by się nie odbył. Dziękuję mu też, że obowiązki organizatora (włącznie z pretensjami ) znosił asertywnie ale i grzecznie. To jest sztuka.

                        Więcej podziękowań i opisów wrzucę jak się ogarnę nieco

                        Comment

                        • Piecia
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 3307

                          I ja wszystkim (z Jurandofilem na czele) dziękuję za bardzo dobrze spędzone trzy (yhm... trzy?) dni

                          Jak zawsze było nudno i źle, tak źle, że czekam na przyszły rok (oby już z normalną frekwencją).

                          Wasze zdrowie!
                          Koniec i bomba,
                          Kto nie pije ten trąba !!!
                          __________________________
                          piję bo lubię!

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            Mały-velky zlot dał nową tradycję - nie musi być multum ludzi, by był wielki i nie musi być w Polsce. Kurteczka, trochę żałuję...

                            Comment

                            • fuliano
                              Senior
                              • 07-2010
                              • 1825

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Mały-velky zlot dał nową tradycję - nie musi być multum ludzi, by był wielki i nie musi być w Polsce. Kurteczka, trochę żałuję...
                              Ale w takiej formie objazdowej nie do zrobienia gdzie indziej.

                              To i ja podziękuję wszystkim zlotowiczom za przemiłe spotkanie.
                              Zwłaszcza wszystkim współpodróżnikom, a już w szczególności Jurandofilowi za organizację cierpliwość i wytrwałość.
                              Do miłego.

                              Comment

                              • Jurandofil
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 976

                                Dziękuję za miłe słowa Mordy Kochane!

                                Po raz pierwszy był większy problem z współwłaścicielką obiektu (Panią Smrt <<Śmierć>>) niż z samymi Zlotowiczami

                                W przyszłym roku to będzie wyjątkowo, bo okrągło!
                                Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                                Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                                Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎