Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

XXI zlot B.biz - dywagacje

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    XXI zlot B.biz - dywagacje

    No to czas na propozycje!
    Nie będę się upierał nad lubelskim i Podlasiem z wiadomych względów.

    Piwowar z Folga zapraszał w trakcie Chmielobrania co też można brać pod uwagę jako dobrą lokalizację, bo wreszcie SergioP będzie miał względnie blisko.

    Browar Opolski, może? ART nie miałby wyjścia i by się pojawił


    A tu parę nierealizowanych propozycji:

    2021
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    A gdyby w tym terminie Browar Czarna Owca obchodził swoje 5 urodziny, to przyjechalibyście na północ? Ośrodki w okolicy są, ale czy czynne we wrześniu, to nie wiem.
    PS - ważna uwaga. Data 5 urodzin to tylko możliwość, nie pewnik, więc wrzucam jako ciekawostkę do rozpatrzenia. Atrakcją urodzin ma być premiera 3 nowych Porterów Nosterów oraz jeszcze jednego jubileuszowego specyfiku.
    Jeziorka są, ale czy znajdzie się jakaś miejscówka?


    2018
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    W Ostrorogu też prawie nikt nie był. Jeśli chodzi o pociąg to tory są 10m (dworzec 100m)od browaru ale linia nieczynna
    Slavoy wrzucał któregoś roku (już nie pamiętam kiedy) namiary na ośrodek Mormin, który wtedy był w remoncie. Powinien już się zakończyć.


    PS.
    I jeszcze jeden props - Last Bell Pasłęk. Jeziorko jest. Domki też, w okolicy Wilamowa.
    Last edited by e-prezes; 09-01-2022, 13:22.
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    #2
    Mogę pomóc w organizacji: maile do osrodkow, negocjacje z browarami itp. tylko potrzebne jest info gdzie preferujemy. Ze wzgledu na segregacje ludzi w wielu krajach w tym Czechach pozostaje nasza Polska.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      Super, że chcesz pomóc! Byłbym za tym, by wspierać "starą brać" i udać się tam gdzie są "nasi". Ale jak coś to nie nalegam.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10737

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        2018
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        W Ostrorogu też prawie nikt nie był. Jeśli chodzi o pociąg to tory są 10m (dworzec 100m)od browaru ale linia nieczynna

        Slavoy wrzucał któregoś roku (już nie pamiętam kiedy) namiary na ośrodek Mormin, który wtedy był w remoncie. Powinien już się zakończyć.

        Tylko nie wiem czy browar jeszcze istnieje
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Faktycznie. Nie weryfikowałem tego skoro na mapie Pendiego jest aktywny.

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10737

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Faktycznie. Nie weryfikowałem tego skoro na mapie Pendiego jest aktywny.
            Do tego do browaru niewielu pozwolono wejść, myśle że na palcach można takich policzyć
            ps aktywnego z tego forum chyba nikgo
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              No to opacznie zinterpretowałem Twój wpis (ten powyżej zacytowany) jako zaproszenie Dla Abernackiego nie ma problemu z odwiedzaniem browarów, więc może to tylko przypadek.

              Od czegoś trzeba zacząć! Browaru, dogodnej lokalizacji czy w lipcu zdać się na ostatnią szansę. Myślałem, że można to zrobić wcześniej (research).

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10737

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                Dla Abernackiego nie ma problemu z odwiedzaniem browarów, więc może to tylko przypadek.
                z tego co widziałem to mógł zrobic sobie zdjęcie przy bramie

                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10836

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi

                  Do tego do browaru niewielu pozwolono wejść, myśle że na palcach można takich policzyć
                  ps aktywnego z tego forum chyba nikgo
                  Wypraszam sobie takie insynuacje Browar został przez nas cały zwizytowany (dzięki Twojej wydatnej pomocy), z jednym małym zastrzeżeniem. Zostaliśmy poproszeni przez gospodarzy o nie robienie zdjęć przedstawiajace wnętrza browaru. Coż, nie chętnie, ale podporządkowaliśmy się tej prośbie.
                  Ps. Nie interesuje mnie zwiedzanie browarów po przez oglądanie ich z perspektywy "za płotu".
                  Last edited by abernacka; 09-01-2022, 13:15.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    #10
                    Jakieś sugestie, gotowe propozycje, coś... cokolwiek do rozważenia?

                    Comment

                    • Krakus
                      Senior
                      • 04-2007
                      • 167

                      #11
                      Opole brzmi wyjątkowo zachęcająco, żeby nie napisać, wrednie. ​​​​​​
                      A tak na serio to wg mnie najważniejsze, żeby była to jakaś łatwo dostępna miejscówka.

                      Comment


                      • e-prezes
                        e-prezes commented
                        Editing a comment
                        Dostępa dla wszystkich jednokowo to na księżycu Ale jest jakiś punkt do rozważenia.
                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #12
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krakus Wyświetlenie odpowiedzi
                      Opole brzmi wyjątkowo zachęcająco, żeby nie napisać, wrednie. ​​​​​​
                      A tak na serio to wg mnie najważniejsze, żeby była to jakaś łatwo dostępna miejscówka.
                      Może być i Opole, chętnie udzielę wskazówek organizatorowi.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        #13
                        To ile osób byłoby chętnych na opcję opolską? Ew. ktoś ma inny pomysł?

                        Comment

                        • Krakus
                          Senior
                          • 04-2007
                          • 167

                          #14
                          Ja nie mam nic przeciwko opcji opolskiej.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            #15
                            Oczywiście szykuję plan B w moich rejonach. To jeszcze nie czas na decyzję, ale... to chyba ostatni czas by taki zlot się odbył. W przyszłym roku może to być tylko marzenie.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎